Top 9 Yyky Blutzucker Smartwatch Ladekabel – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. OcioDual

#ad

OcioDual 2kolíkový kabel kompatibilní s Xiaomi Haylou LS01/LS02 magnetický nabíjecí kabel náhradní kabel Cable základní kabel Nabíjecí adaptér

#ad
OcioDual #ad - Snadno se nosí, když jdete ven. Před nákupem prosím změřte vzdálenost mezi magnetickou nabíjecí přípojkou vašich chytrých hodinek viz fotografie. Skládají se z přepěťové a nadproudové ochrany a chrání vaše hodinky před poškozením při nabíjení.

Tento nabíjecí kabel má regulátor napětí a ptc uvnitř, aby se zabránilo tomu, že se váš přístroj při připojení ke zdroji proudu poškodí nadměrným proudem. Tato metoda nabíjení vám nabízí vysokou účinnost a stabilní zážitek z nabíjení. Vysoce kvalitní materiál s dlouhou životností zajišťuje stabilní přenos proudu, čímž je zajištěna kvalita nabíjení.

Kompatibilní: xiaomi haylou LS01, Xiaomi Haylou LS02. Kompaktní a lehký design je praktický pro cestovatele a obchodní uživatele. Chytré hodinky nejsou součástí dodávky. Můžete navázat spojení se síťovým zdrojem, powerbankou, adaptérem do auta, notebookem atd. Rozměr kabelu: 56 cm. Upozornění: prosím nabíjejte chytré hodinky, než se baterie vybije.
ZnačkaOcioDual #ad
VýrobceGamefox #ad
Výška0.39
Délka3.15
Šířka1.97
Číslo dílu91918

2. RuenTech

#ad

USB Portable Cord náhradní kabel pro IDW13 IDW19 1,8 palce příslušenství pro chytré, RuenTech Nabíjecí kabel pro Gydom/Fitpolo/TOOBUR/KALINCO/ENOMIR/Yoever/IFMDA IDW13 IDW19 Smartwatch Nabíječka Kabel

#ad
RuenTech #ad - Kompatibilní modely: tato náhradní nabíječka je kompatibilní s gydom/fitpolo/TOOBUR/KALINCO/ENOMIR/Yoever/IFMDA IDW13 IDW19 1. Balení obsahuje: 2 x nabíječka pouze tvar pro vaše hodinky. Důležité: do vašeho přístroje se vejde pouze jedna nabíječka, když jste doma, zkuste jinou.

Bezpečné nabíjení: tento nabíjecí kabel má regulátor napětí a ptc uvnitř, aby byl váš přístroj poškozen nadměrným proudem, pokud je připojen ke zdroji proudu, chrání vaše hodinky před poškozením při nabíjení.88 palcový nabíjecí kabel. S náhradním nabíjecím kabelem se chytré hodinky pohodlně nabijí, druhá nabíječka má opačnou elektrickou polaritu.

Prémiový materiál: vyrobeno z kvalitního kabelu, zajistěte vynikající zážitek z nabíjení vašeho přístroje. Vysoce kvalitní pc s dlouhou životností + měkký abs materiál a měděný drát zajišťují stabilní přenos proudu, který zajišťuje kvalitu nabíjení. Pokud některá nefunguje, v kanceláři nebo na cestách.
ZnačkaRuenTech #ad
VýrobceRuenTech #ad
Číslo díluRT23103104

3. TMRBBesty

#ad

Smart Watch Ladekabel,Ersatz USB Ladekabel Kompatibel,Universal Smartwatch Ladekabel Magnetisch,Universeller Smartwatch Zubehör USB 2 polig Magnetisch Ladegerät für Smart Watch,Polig Pitch 4mm

#ad
TMRBBesty #ad - Abstand: 4, 0 mm. Vergoldetes 3u-Endstück. Kupferdraht-spezifikation: od3. 0, kupferdraht: 10/01 * 2c. Weit kompatibel: dieses ladegerät ist kompatibel mit den meisten elektronischen produkten, die magnetische Aufladung verwenden, wie z.

Bequem zu bedienen: starke magnetische Adsorptionskraft, bequemes und schnelles Aufladen, erfordert nur eine leichte Neigung. Kleinen intelligenten tragbaren Geräten wie Smartwatch/Fitness-Tracker. Der abstand zwischen den mittleren punkten des ladekontakts beträgt 4 mm bitte messen Sie den Abstand zwischen den Mittelpunkten des Ladekontakts der Uhr vor dem Kauf und der Abstand zwischen den beiden Punkten des Ladekontakts kann ± 0, 2 mm betragen. Produktmaterial: PVC beschichtet mit dem reinen Kern des Kupferdrahts. B. Setzen sie einen magneten auf und lassen Sie ihn niemals herunterfallen.
ZnačkaTMRBBesty #ad
VýrobceISUJ1JUSI #ad
Číslo díluFR-06

4. RuenTech

#ad

Nabíjecí kabel kompatibilní s Fitpolo IDW19/IDW15/IDW13 nabíječka chytrých hodinek, kompatibilní s Fitpolo 1,8" Smartwatch, magnetický USB náhradní nabíjecí kabel

#ad
RuenTech #ad - Bezpečné nabíjení: tento nabíjecí kabel má regulátor napětí a ptc uvnitř, aby byl váš přístroj poškozen nadměrným proudem, pokud je připojen ke zdroji proudu, chrání vaše hodinky před poškozením při nabíjení.

Pokud některá nefunguje, když jste doma, zkuste jinou. Kompatibilní modely: tato náhradní nabíječka je kompatibilní s Fitpolo IDW13/IDW15/IDW19 1, 8 palce nabíjecí kabel. Balení obsahuje: 2 x nabíječka pouze tvar pro vaše hodinky. Vysoce kvalitní pc s dlouhou životností + měkký abs materiál a měděný drát zajišťují stabilní přenos proudu, který zajišťuje kvalitu nabíjení.

Prémiový materiál: vyrobeno z kvalitního kabelu, zajistěte vynikající zážitek z nabíjení vašeho přístroje. Důležité: do vašeho přístroje se vejde pouze jedna nabíječka, druhá nabíječka má opačnou elektrickou polaritu. S náhradním nabíjecím kabelem se chytré hodinky pohodlně nabijí, v kanceláři nebo na cestách.
ZnačkaRuenTech #ad
VýrobceRuenTech #ad
Číslo díluRT23103102

5. OcioDual

#ad

Magnetická patka, 4pólový 7,8 mm, OcioDual USB nabíjecí kabel pro chytré hodinky, univerzální model, různé modely chytrých hodinek. Černý

#ad
OcioDual #ad - Před nákupem prosím změřte vzdálenost mezi magnetickou nabíjecí přípojkou vašich chytrých hodinek viz fotografie. Tato metoda nabíjení vám nabízí vysokou účinnost a stabilní zážitek z nabíjení.

Tento nabíjecí kabel má regulátor napětí a ptc uvnitř, aby se zabránilo tomu, že se váš přístroj při připojení ke zdroji proudu poškodí nadměrným proudem. Můžete navázat spojení se síťovým zdrojem, powerbankou, adaptérem do auta, notebookem atd. Skládají se z přepěťové a nadproudové ochrany a chrání vaše hodinky před poškozením při nabíjení. Upozornění: prosím nabíjejte chytré hodinky, než se baterie vybije.

Kompaktní a lehký design je praktický pro cestovatele a obchodní uživatele. Chytré hodinky nejsou součástí dodávky. Vysoce kvalitní materiál s dlouhou životností zajišťuje stabilní přenos proudu, čímž je zajištěna kvalita nabíjení. Snadno se nosí, když jdete ven. Kompatibilní: univerzální s chytrými hodinkami s rozestupem kolíků 7, 8 mm.
ZnačkaOcioDual #ad
VýrobceGamefox #ad
Výška0.39
Délka2.36
Šířka0.98
Číslo dílu92031

6. Aliwisdom

#ad

Alwisdom univerzální chytré hodinky nabíjecí kabel magnetický, Polig Pitch 4 mm, USB 2pólová magnetická nabíječka pro chytré hodinky/fitness tracker, univerzální příslušenství pro chytré hodinky

#ad
Aliwisdom #ad - Hodinky mohou rychle automaticky adsorbovat pro nabíjení. Upozornění pokud tento výrobek nedokáže nabít váš přístroj, použijte prosím nástroj pro odstranění obou magnetů na nabíječce pro výměnu pozic protože kladné a záporné póly nabíjecích kontaktů jsou proti některým elektronickým přístrojům.

Tuto nabíječku lze normálně používat po změně polohy magnetu. Silné magnetické nabíjení zabudovaná sonda z čisté mědi, tento usb nabíjecí kabel má solidní magnetickou sílu. Iroká kompatibilita tato nabíječka je kompatibilní s většinou elektronických produktů, jako např. Vzdálenost mezi oběma body nabíjecího kontaktu může činit ± 0, které používají magnetické nabíjení, 2 mm. Před nákupem prosím změřte vzdálenost mezi oběma body středu nabíjecího kontaktu hodinek. Inteligentních malých přístrojů jako smart watch / smart glasses / Fitness Tracker.

Vzdálenost mezi oběma body uprostřed nabíjecího kontaktu činí 4 mm. Nabíjecí kabel byl testován více než 5000krát zahnutý. Vhodné pro domácí použití, do kanceláře a na cesty. Návrh pokud si nejste jisti, jakou velikost nabíječky potřebujete pro svůj inteligentní přenosný přístroj, můžete si pořídit fotografii originální nabíječky nebo nabíjecí části přístroje a my vám pomůžeme vybrat správnou nabíječku. Je lehké a jednoduché rolování a skladování, stačí připojit pouze část USB přípojky k PC nebo nabíječce AC, aby bylo možné hodinky nabít.
ZnačkaAliwisdom #ad
VýrobceAliwisdom #ad
Hmotnost0.02
Číslo dílu2P-4mm
Modelka2P-4mm

7. Aliwisdom

#ad

Aliwisdom Univerzální nabíjecí kabel pro chytré hodinky 2,84 mm, příslušenství USB nabíjení, chytré hodinky, univerzální 2pólová magnetická nabíječka kompatibilní Polig Pitch 2,5 mm – 3 mm 2 kusy

#ad
Aliwisdom #ad - Dlouhá životnost a kvalitní: vyrobeno z vysoce kvalitního drátu o průměru 60 cm; zajistěte vynikající zážitek z nabíjení vašeho přístroje. Tento způsob nabíjení nabízí vysokou účinnost a vysokou stabilitu při nabíjení. Magnetické nabíjení magnetické nabíjení lze snadno vyrovnat s vašimi chytrými hodinkami, zajišťuje účinnost nabíjení a rychlost, nabízí jednoduché a pohodlné nabíjení a stabilní držení.

2 kusy: pouzdro obsahuje 2 nabíječky různých modelů, z nichž jedna je nabíječka v pozitivním magnetickém směru a druhá nabíječka v záporném magnetickém směru, že je k dispozici nabíječka, aby bylo zajištěno, která je kompatibilní s vašimi chytrými hodinkami. Upozornění: pouze jeden ze dvou nabíjecích kabelů je kompatibilní s vaším typem hodinek. Trvanlivý, vysoce kvalitní abs + pvc materiál a měděný drát zajišťují stabilní přenos proudu, což zaručuje kvalitu nabíječky. Pomůžeme vám pak při výběru správné nabíječky. Doporučení pokud si nejste jisti, jakou velikost nabíječky potřebujete pro svůj přenosný chytrý přístroj, můžete si pořídit fotografii originální nabíječky nebo nabíjecí části přístroje a zaslat nám je.

Iroká kompatibilita univerzální magnetická nabíječka od aliwisdom je kompatibilní s chytrými hodinkami, 84 mm. Pokud vzdálenost měření nabíjecího kontaktu vašeho přenosného chytrého přístroje přesáhne 3 mm, které používají magnetické nabíjení, a vzdálenost kolíků nabíječky činí 2, kupte si v našem obchodě nabíječky jiných velikostí. Kompatibilní vzdálenost nabíjecího kontaktu nabíječky může být 2, 5 mm až 3 mm.
ZnačkaAliwisdom #ad
VýrobceAliwisdom #ad
Hmotnost0.02
Číslo dílu2P-254-2
Modelka2P-254-2

8. Aliwisdom

#ad

Univerzální příslušenství pro chytré hodinky USB 2pólová magnetická nabíječka pro chytré hodinky/fitness tracker, kompatibilní Polig, Alwisdom univerzální chytré hodinky nabíjecí kabel magnetický

#ad
Aliwisdom #ad - Vhodné pro domácí použití, stačí připojit pouze část USB přípojky k PC nebo nabíječce AC, do kanceláře a na cesty. Nabíječka je vybavena přepěťovou a nadproudovou ochranou. Návrh pokud si nejste jisti, jakou velikost nabíječky potřebujete pro svůj inteligentní přenosný přístroj, můžete si pořídit fotografii originální nabíječky nebo nabíjecí části přístroje a my vám pomůžeme vybrat správnou nabíječku.

Tuto nabíječku lze normálně používat po změně polohy magnetu. Sportovní hodinky lze bezpečně nabíjet a nevznikají žádné bezpečnostní problémy. Rychle a bezpečně díky rychlému a stabilnímu designu vedení nabije magnetická nabíječka chytrých hodinek plně vaše hodinky asi 2 hodiny. Nabíjecí kabel byl testován více než 5000krát zahnutý.

Silné magnetické nabíjení zabudovaná sonda z čisté mědi, tento usb nabíjecí kabel má solidní magnetickou sílu. Inteligentních malých přístrojů jako smart watch / smart glasses / fitness Tracker. Iroká kompatibilita tato nabíječka je kompatibilní s většinou elektronických produktů, jako např. Vzdálenost mezi oběma body nabíjecího kontaktu může činit ± 0, 2 mm. Hodinky mohou rychle automaticky adsorbovat pro nabíjení. Vylepšený magnet zlepšuje účinnost a rychlost nabíječky.
ZnačkaAliwisdom #ad
VýrobceAliwisdom #ad
Číslo dílu1
Modelka1

9. Nerunsa

#ad

Nerunsa Chytré hodinky Nabíječka Adaptér Magnetický nabíjecí kabel Kompatibilní P66 Smart Watch

#ad
Nerunsa #ad - Náhradní nabíjecí kabel má zabudovanou ochranu proti přepětí, zkratu a přehřátí pro lepší ochranu Vašich chytrých hodinek.
ZnačkaNerunsa #ad
VýrobceNerunsa #ad
Číslo díluSJX-01
ZárukaZáruka výrobce 2 roky