Top 10 Vrla Ladegerät – Nabíječky autobaterií

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CTEK

#ad

Plně automatická nabíječka Ctek Mxs 5.0 optimální nabíjení, 5 Amp. – EU zástrčka, udržovací nabíjení a opravy automobilových a motocyklových baterií 12 V

#ad
CTEK #ad - Snadné připojení a používání: plně automatická, bezpečná proti přepólování a jiskření. Odolná: pevná konstrukce. Vyzkoušené a osvědčené: 5násobný vítěz srovnávacího testu časopisu AutoBild - zásobuje nejznámější značky vozidel. Udržovací nabíjení: váš ideální nástroj na bezpečné dlouhodobé udržovací nabíjení. Flexibilní: kompatibilní s většinou typů baterií. Lze při každém počasí používat i ve venkovních prostorech. Efektivní: vybitým bateriím vdechne nový život. Navržené a testované ve Švédsku.
ZnačkaCTEK #ad
VýrobceCTEK #ad
Výška1.5
Délka6.61
Hmotnost1.32
Šířka2.56
Číslo dílu56-305
Modelka56-305
Zárukavýrobce 5 let

2. CTEK

#ad

12 V, Plně automatická nabíječka akumulátorů Ctek CT5 Time to Go s displejem s odpočítáváním základní nabití, obnovení, zástrčka EU, 5 A, udržovací nabíjení akumulátorů v autoech a motocyklech

#ad
CTEK #ad - Robustní a spolehlivá: navržena pro venkovní použití za každého počasí. Flexibilní: kompatibilní s mnoha typy baterií pro vozidla. Udržovací nabíjení: váš ideální nástroj pro bezstarostné, dlouhodobé udržovací nabíjení. Snadné připojení a používání: plně automatická, zabezpečená proti přepólování a jiskření. Snadno srozumitelný: displej s odpočítáváním, který vám prozradí, kdy budete připraveni ke startu. Vyvinuto a testováno ve Švédsku. Efektivní: vdechněte vybitým bateriím nový život.
ZnačkaCTEK #ad
VýrobceCtek #ad
Výška2.36
Délka11.81
Hmotnost1.76
Šířka2.36
Číslo dílu40-161
Modelka40-161
ZárukaZáruka 5 let

3. Brüder Mannesmann

#ad

ADAC M12716 Inteligentní nabíječka baterií 6/12V, 4A

#ad
Brüder Mannesmann #ad - Připojení nabíječky k baterii bez nářadí. Max. Značková licence ADAC e. V. Inteligentní nabíječka baterií pro 6 / 12 V autobaterie a motocyklů vč.

Speciálně vhodné pro těžko přístupné baterie. Může zůstat trvale připojen k baterii. Ochrana proti přehřátí, zkratu a přepólování. Funkce trvalého nabíjení a udržovacího nabíjení. 7 nabíjecích programů. Nabíjecí proud 4 A. Hodí se na téměř každou startovací baterii auta, motocyklu a obytného vozu. Lcd displej s podsvícením. Dodatečná pevná přípojka součástí sady. Vhodné pro agm gelové, bezúdržbové olověné baterie. Spojka chráněná proti stříkající vodě s krytkou.
ZnačkaBrüder Mannesmann #ad
VýrobceMannesmann #ad
Výška9.84
Délka3.54
Hmotnost1.27
Šířka2.95
Číslo díluM12716
ModelkaM12716
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. BC Battery Controller

#ad

BC Smart 1500 – nabíječka baterie/udržení přístroj Do auta pro A motocykl baterie 1,5 AMP

#ad
BC Battery Controller #ad - Univerzální nabíječka baterie pro všechny 12 v baterie za mokra, AGM, MF, Vrla, AGM start/stop, ca/ca a gelová baterie. Ideální pro 12 v auto, skútry, motocykl, čtyřkolky baterie od 1, 2 až 70 Ah až 100 Ah pro udržení. Diagnostice, nabití, 25 voltů, obnovu od 1, Desulfatierung a zachování baterie.8 – stupňový plně automatická nabíjecí Lgorithmus. To může vždy zůstat připojen na baterie, Solang vozidlo nepoužité zůstává.
ZnačkaBC Battery Controller #ad
VýrobceForelettronica Srl #ad
Číslo dílu708DEBCSP
Modelka708DEBCSP
ZárukaEingeschränkte Garantie - 3 Jahre

5. Bosch Automotive

#ad

BOSCH 018999903M mikroprocesorová nabíječka baterií do auta C3

#ad
Bosch Automotive #ad - Umožňuje nabíjení baterie na téměř 100% její kapacity. Automaticky řízeno interní mcu mikropočítačová jednotka. Jedno zařízení pro všechny autobaterie a motocyklové baterie.

Novinka: s funkcí paměti a dobíjením, nabíjecí kabel s pohodlným připojením. Plně interaktivní díky jednoduchým a čitelným displejům, uživatelsky přívětivé ovládání jedním tlačítkem. Reddot design award 2011. Balení obsahuje: napájecí kabel, návod k obsluze, připojovací svorky, nabíjecí kabel s pohodlným připojením zástrčky, držák háčku. Vhodné pro všechny běžné technologie baterií. Typ baterie: 6 v + 12 v olověná baterie agm, 2 ah - 14 ah, gel, open a vrla; kapacita baterie: 12v: 14 ah - 120 ah / 6V: 1, MF, třída ochrany: IP 65. Chráněno jiskrou, zkratem, obrácenou polaritou a ochranou proti přehřátí.
ZnačkaBosch Automotive #ad
VýrobceBosch #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost1.57
Šířka0
Číslo dílu018999903M
Modelka018999903M

6. Dino KRAFTPAKET

#ad

Gel, Dino KRAFTPAKET Inteligentní a automatická nabíječka baterií 4A-6 V/12 V | pro olověnou kyselinu, osobní, baterie start/stop EFB, malé dodávky, AGM baterie | nabíječka do auta pro auto, motocykl

#ad
Dino KRAFTPAKET #ad - U 6v baterií je nutná síťová přípojka. Est programů: 7. 2v-1a/7. 4v-1a/14. 4v-1a/14. 7v-1a/14. 7v-1a/14. 4v-4a/14, 7v-4a, bez jiskra, odolný proti polití, ochrana IP65 proti paprsku vody.

Automatická nabíječka baterií do auta s testerem baterií a udržovacím nabíjením pro všechny běžné typy baterií: kyselina olovnatá, gel a AGM 1, MF, WET, 2–120 Ah. Elf nabíjecí kroky: měření 1, 4-7 konstantní proud, 9-udržovací nabíjení, 2-odsulfatace, analýza 10, 8-konstantní napětí, 3-soft-start, údržba 11. Paměťová funkce pro bezpečné nabíjení po výpadku proudu. Funguje u 12v automobilových baterií bez připojení k síti. Tester baterií: ukazuje napětí autobaterie. Po opětovném napájení se přístroj automaticky spustí v naposledy použitém programu.
ZnačkaDino KRAFTPAKET #ad
VýrobceDino Kraftpaket #ad
Výška2.36
Délka10.24
Hmotnost0.95
Šířka5.51
Číslo dílu136312
Modelka136312
ZárukaZákonná záruka

7. NEXPEAK

#ad

S kompenzací teploty pro auto, člun, 12 V, motocykl, chytrá, nákladní vozidlo, 6A nabíječka autobaterie, plně automatická nabíječka do auta, travní sekačku, červená, NEXPEAK, námořní baterie

#ad
NEXPEAK #ad - Udržovací nabíječka s vícenásobnou ochranou zajišťuje bezpečné nabíjení kdykoli a kdekoli. Nabíječka podporuje dlouhodobé nabíjení, takže si nemusíte dělat starosti, i když jste na cestách několik měsíců. Upozornění: zcela vybité baterie nelze aktivovat ani nabít. Vizualizované nabíjení velký lcd displej zobrazuje stav nabíjení a baterie; nabíjecí napětí, procento nabíjení, nabíjecí proud, letní režim, vnitřní teplotu, zimní režim atd.

8 ochrana proti nabíjení inteligentní ovládání, vyrovnání teploty v horkém podnebí a přebití v chladném podnebí, nadproud, chladicí systém, přepětí, ochrana proti přepólování, ohnivzdorný materiál, zkrat. Vysoce účinná impulzní opravanabíječka baterií automotive rozpozná sulfataci a vrstvení kyselin baterie, využívá nejnovější funkci opravy impulzů k obnovení ztraceného výkonu baterie pro silnější startování motoru a delší životnost baterie. Pro plné nabití baterie vyberte příslušné režimy STD/AGM, zobrazení na displeji "FUL" 2.

Plování/udržovací nabíjení přepněte do režimu udržování/udržovacího nabíjení, automaticky se přepne do režimu udržovacího nabíjení, gel/mokrý / motorický cyklus, abyste v zimě dostali baterie: 1. Pak když přepnete do režimu "motorek", aby baterie zůstaly dlouho nabité. Plug and play Žádné komplikované kroky, zůstat doma a nabít baterie sami. Pohodlnější obsluha. Nabíječka zůstává při výpadku proudu v aktuálním režimu a po obnovení napájení se automaticky vrátí do režimu udržovacího nabíjení nebo do standardního režimu.
ZnačkaNEXPEAK #ad
VýrobceNEXPEAK #ad
Výška4.33
Délka8.46
Hmotnost0.88
Šířka2.56
ModelkaNC101
Záruka2 roky limitovaná záruka

8. Einhell

#ad

Einhell Nabíječka baterií CE-BC 4 M inteligentní nabíječka baterií s mikroprocesorovým řízením pro nejrůznější typy baterií, mj. automobil/kolo, max. nabíjecí proud 4 ampéry

#ad
Einhell #ad - Lcd ukazatel napětí baterie a průběhu nabíjení ukazuje stav nabití baterie a režim nabíječky. Nabíječka je vhodná pro všechny typy vozidel, také pro sezónní vozidla s dlouhou životností: Místo rizika hlubokého vybití je baterie šetrně udržována na optimální úrovni.

Nabíječka baterií einhell ce-bc 4 m je inteligentní nabíječka. Díky plně izolovaným bateriovým svorkám lze baterie bezpečně připojit. Pro venkovní teploty pod 5 ° stupňů má nabíječka režim zimního nabíjení, režim recondition pro "oživení" hluboce vybitých baterií a režim napájení. Funkce udržovacího nabíjení chrání baterii pro ideální stav nabití. Vícestupňový nabíjecí cyklus je automaticky monitorován a upravován pomocí mikroprocesorového řízení.

Pouzdro má závěsné poutko. Ce-bc 4 m se automaticky přizpůsobí napětí baterie 12 v vozidel. Dicí elektronika analyzuje typ a stav připojené baterie a zahajuje optimální režim. Nabíječka baterií je vybavena ochranou proti přebití, zkratu a přepólování: Tyto ochranné mechanismy chrání nabíječku a baterii. Univerzální přístroj je vhodný pro gelové, AGM a bezúdržbové/nízké olověné baterie.
ZnačkaEinhell #ad
Výrobceeinhell #ad
Výška1.97
Délka10.04
Hmotnost0.9
Šířka7.09
Číslo dílu1002225
Modelka1002225
Záruka2 roky výrobce.

9. Bosch

#ad

Nabíječka baterií Bosch-

#ad
Bosch #ad - Einfach zu bedienen: der Ladevorgang wird an den Zustand der Batterie angepasst und auf Knopfdruck gestartet. Im lieferumfang enthaltene zubehör: Wandhalterung und Schnellkupplungen für unzugängliche Batterien z.

B. Bosch c7 - intelligentes und automatisches batterieladegerät - 12v-24v / 7a - für Blei-Säure, GEL, Pkw, Start/Stopp AGM-Batterie für Motorräder, Start/Stopp EFB, Kleintransporter. Angepasst für 12v und 24v, agm-, für roller, pkw, efb-, für blei-säure-, GEL-, motorräder, Standard- und Start/Stopp-Batterien, klassiker und oldtimer, transporter, Wohnmobile usw. Effizienz: aufladen auf fast 100% der Akkukapazität.

Sicherheit: kurzschlussschutz, Überhitzung und automatische Abschaltung. Motorräder oder häufigen Gebrauch. Led-anzeige zum Verfolgen des Ladezustands. Erhaltungsladung, ideal während der winterpausen um die Batterie-Lebensdauer zu verlängeUnterstützungsmodus: Ermöglicht Ihnen, das Fahrzeug beim Batteriewechsel mit Strom zu versorgen, um die Fahrzeugcodes und -einstellungen beizubehaltenrn.
ZnačkaBosch #ad
VýrobceBosch #ad
Výška2.56
Délka4.13
Hmotnost2.16
Šířka7.8
Číslo dílu018999907M
Modelka018999907M
Záruka24

10. NOCO

#ad

EFB a lithium-iontové baterie, udržovací nabíječka, NOCO GENIUS 10EU, gel, 10A nabíječka autobaterie, 6 V a 12 V nabíječka baterií, start a stop, přístroj na údržbu baterie a desulfátor pro AGM

#ad
NOCO #ad - Vychutnejte si přesné nabíjení – integrovaný teplotní senzor rozpozná okolní teplotu a upravuje nabíjení, aby se zabránilo přebíjení v horkém prostředí a nedostatku v chladném klimatu. Nabíjení vybitých baterií – nabíjí baterie pouze na 1 volt. Nebo použijte zcela nový režim force, se kterým můžete převzít kontrolu a ručně nabíjet vybité baterie i při 0 voltech.

Plně automatická, bezstarostná nabíječka baterií pro každodenní použití – 24/7 – bez přebití. Obnovte baterii – automaticky rozpozná sulfataci a kyselou vrstvu baterie a obnoví ztracený výkon baterie, aby motor lépe nastartoval a prodloužila se životnost baterie. Genius 10eu – podobně jako náš g7200eu, jen lepší. Ešení vše v jednom – nabíječka baterií, udržovací nabíječka a odsiřovací zařízení baterie. Kompatibilní se všemi typy vozidel – nabíjení a údržba aut, nákladních vozů, skútrů, obytných vozů, SUV, motocyklů, sekaček na trávu, čtyřkolek, traktorů, člunů a dalších.

Je o 17 % menší a poskytuje o 115 % vyšší výkon. Více než jen údržba – nejedná se pouze o udržovací nabíječku, ale o pokročilý systém péče o baterie. Dosahujte více s genius – vyvinuto pro 6voltové a 12voltové olovo-automobilové, námořní a hluboké cyklové baterie, gelových, včetně baterií, AGM a bezúdržbových baterií a lithium-iontových baterií.
ZnačkaNOCO #ad
VýrobceNOCO #ad
Výška9.1
Délka4.48
Hmotnost3.99
Šířka4.41
Číslo díluGENIUS10EU
ModelkaGENIUS10EU
Záruka3 roky