Top 10 Tresor Feuerfest Wasserdicht Groß – Hotelové trezory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Brihard

#ad

50 x 35 x 36 cm V x Š x D, titanová šedá, Brihard Business XL trezor se zámkem na klíče

#ad
Brihard #ad - Vysoce bezpečnostní klíčový trezor. Díky nastavitelné a vyjímatelné vnitřní přihrádce můžete bez problémů bezpečně uložit kazety na peníze, až 8 pořadačů A4 a notebooky. Už nikdy si nemusíte dělat starosti, nejbezpečnější a uživatelsky přívětivější, že by baterie trezoru mohly selhat.

Skryté vnitřní panty trezoru na klíče nabízí ochranu před vnějším poškozením. 2 roky záruka. S 2letou zárukou je nenahraditelným bezpečnostním nákupem pro vlastní bezpečnost nebo v kanceláři. Vysoce kvalitní bezpečnostní zámek s dvojitým klíčem na vousy s ocelovými čepy 18 mm a 2 klíči. Uzavírací mechanismus home trezor je považován za nejspolehlivější, který je k dostání pro trezory. S tímto sejfem na dokumenty 50 × 35 × 36 cm s kapacitou 60 l můžete nyní uložit ještě více.

4 montážní šrouby a předvrtané otvory pro bezpečné upevnění vašeho uzamykatelného trezoru na povrch a místo dle vašeho výběru. Včetně koberce pro ochranu citlivých předmětů. S bezpečnostními produkty Brihard home se budete cítit bezpečně. Snadná instalace ve vaší restauraci, obchodě nebo sklepě pro vaši domácí kancelář. Titanově šedá ral 7015 vnější strana je opatřena práškovým nástřikem odolným proti poškrábání.
ZnačkaBrihard #ad
VýrobceBrihard #ad
Výška14.8
Délka20.9
Hmotnost35.27
Šířka15.4
Číslo díluBrihard Business XL K Grey
Modelka13BUSKN

2. Sanfnz

#ad

Hotovost šperky, nábytkový trezor pro munici, zbraně, digitální domácí trezor s vyjímatelnou policí a externím boxem na baterie, ohnivzdorný s ohnivzdornou vodotěsnou peněženkou, Bezpečný trezor 30 l, dokumenty A4

#ad
Sanfnz #ad - Tento nábytkový trezor slouží k ochraně cenností a majetku, která vaše cennosti navíc chrání. Master/osobní heslo + tlačítko. Nafukovací naše záruka 30 l trezor ohnivzdorný 37 × 31 × 30 cm/14, 07 × 5, čtyři rozšiřující šrouby, 81 palců, jedna rohož a dva uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.

Náš domácí trezor nabízí 90denní možnost vrácení nebo výměny. Trezor můžete otevřít pouze jedním nouzovým klíčem a výstražný tón zastavit tím, že vyjměte baterii přerušíte napájení. Instalace sejfu může zvýšit bezpečnost cenností. Pokud jste zapomněli své heslo, otevřete dveře nouzovým klíčem. Nabízíme také ohnivzdornou vodotěsnou peněženku a podložku, které mají dobrou odolnost proti páčení, vrtání a vysokým teplotám.

Pokud máte dotazy, externí box na baterie, 31 palců, 5 cm/8, ohnivzdorná vodotěsná peněženka 20, 56 × 12, 2 × 11, 5 × 13, dva nouzové klíče, můžete nás kdykoli kontaktovat a my se o Váš problém postaráme online 24 hodin denně. Vyjímatelný regál vám pomůže snadno oddělit vaše zboží. Upozornění: nenechávejte nouzový klíč v sejfu hesla. Externí box na baterie + Master/osobní heslo + tlačítko. Klíč k sejfu má jedinečné sériové číslo, pokud se klíč ztratí, nelze jej otevřít.
ZnačkaSanfnz #ad
VýrobceSanfnz #ad
Výška11.81
Délka14.57
Hmotnost23.15
Šířka12.2
Číslo díluCoffre Fort01
ModelkaCoffre Fort01
ZárukaUnser safe tresor bietet einen 90-tägigen rückgabe- oder umtauschservice. Ihre zufriedenheit ist unser ziel.

3. KABISAFE

#ad

KABISAFE Trezor na nábytek trezor pro domácnost, kancelář, hotel, hotovost, elektronický trezor na peníze s číselným zámkem, dokumenty,, nástěnný trezor se senzorem na kolej, velký trezor s trezorem

#ad
KABISAFE #ad - Vnitřní osvětlení: vnitřní světlo se zapne, aby osvětlilo vnitřní prostor a bylo tak lépe vidět v noci a v tmavém prostředí. Náhrada klíčů k dispozici: v případě potřeby kontaktujte kód válce klíče, který najdete v klíčové dírce, náhradní klíč. Trezor na doma má kromě toho externí, skrytý prostor na baterie, u kterého zelená znamená "Otevřené" a červená znamená "zavřené", takže jej nemusíte kvůli slabému výkonu baterie odvrátit.

Kromě toho disponuje předvrtanými montážními otvory na zadní a spodní straně pro snadnou instalaci na stěny, dokumenty, díky čemuž se perfektně hodí pro uložení a ochranu osobních cenností, podlahy, zbraně, jako jsou šperky, skříně nebo na libovolné místo. Duální bezpečnostní přístup a poplašný systém: digitální klávesnice našeho nábytkového trezoru umožňuje programovatelný kód se 3 až 8 číslicemi.

Jediným způsobem, jak ho zastavit, je vyjmout baterii. Náš trezor do skříně kabisafe je vyroben z vysoce kvalitního, nerezový a odolný proti poškrábání. V případě nouze jsou součástí dodávky dva ruční nouzové klíče. Během signálního tónu je klávesnice deaktivována. Velký high-end panel: náš osobní bezpečnostní sejf je vybaven pohodlnou silikonovou staturou s podsvícením pro snadné ovládání ve tmě. Po třech po sobě jdoucích nesprávných zadáních se aktivuje systém Auto-Lock a zazní alarm proti krádeži.
ZnačkaKABISAFE #ad
VýrobceKABISAFE #ad
Výška16
Délka18
Hmotnost31.5
Šířka16
ModelkaGM-UK-47L

4. AUTOFU

#ad

Elektronika, bezpečný, dokumenty, šedý, 4,6 l, vodotěsný, hotovost, digitální domácí trezor se 2 nouzovými klíči, Malý trezor, pro munici, dvojitý uzávěr, bezpečnostní box, zbraně, šperky

#ad
AUTOFU #ad - Vnitřní závěsy zajišťující manipulaci pro dodatečnou bezpečnost. Kobercová podlaha pro ochranu před poškrábáním a poškozením cenností. Pro právní dokumenty, peníze nebo také tablety a mobilní telefony nabízí trezor dostatek místa. 2 metody otevření: tento trezor je vybaven digitálním pin kódem a nouzovým klíčem pro rychlejší a rychlejší přístup k vašim cennostem.

5 x 16 cm, upevňovací materiál. Rozsah dodávky a rozměry: 1x trezor na nábytek, 2 x nouzový klíč, 6 l, materiál: pevná ocel, hmotnost: 2, objem: 4, barva: šedá, vnitřní rozměry d x š x v: 22 x 13. Malý trezor je přenosný a lze jej vzít s sebou během cesty do auta nebo do hotelu. Multifunkční trezor: trezor má objem 4, pasy, šperky, 6 l a může uschovat různé cennosti.

Vnější rozměry d x š x v: 23x17x17cm, 7 kg. Svůj trezor můžete zajistit v polici, stěně nebo skříni a poskytnout tak dodatečnou ochranu proti krádeži. Masivní ocelový materiál: 2 mm silné boční stěny a odolné 4 mm silné dveře pro robustní spolehlivost a dlouhodobou pevnost. Naprogramujte si 3 až 8místný kód jako své vlastní heslo nebo použijte 2 nouzové klíče pro přístup k vašemu sejfu. Bezešvé proti rozmazání, hladké linie, dlouhá životnost.
ZnačkaAUTOFU #ad
VýrobceAF Factory #ad
Hmotnost5.95
Číslo dílutresor-4.6G-DEGST1016
Modelkaelektronik safe geldkassette

5. JINXNOBI

#ad

JINXNOBI Extra große Sicherheitsbox für Doppeltüren, 40 kg, 85,1 cm, Hotel, feuerfester, wasserdichter Safe, 1,8 m, Büro, digitaler Safe für Zuhause, mit großer

#ad
JINXNOBI #ad - Schön sicher für zuhause und büro lcd-tastatur sicher gut zu hause und im büro, einfach zu bedienende digitale Tastatur mit LCD-Display. Extra große doppeltür-tresorbox mehr als 6 cu.

Ft safe große größe als 85, 1 cm, und untere innenmaße 54, 9 cm insgesamt, doppeltür-design der oberen Innenmaße 30 x 47 x 37, 1 x 48 x 41, 1 cm, 1 x 47 x 37, schwerer Stahl sicher von 39.000 8 kg. 3–8 digitale, hauptschlüssel und backup-batterie 4 aa-batterien im Lieferumfang enthalten, programmierbare Master-PIN-Codes zum Öffnen der Sicherheitsbox, um den Safe für den aufkommenden Eintritt zu öffnen. International products have separate terms, including fit, age ratings, and language of product, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions.
ZnačkaJINXNOBI #ad
VýrobceJinxnobi Security #ad
Výška33.5
Délka16.6
Hmotnost88
Šířka18.9
Číslo dílu85DJX
Modelka85DJX

6. Mejasg

#ad

Ohnivzdorný, Bezpečný trezor 23l, dokumenty, hotovost, digitální trezor malý s odnímatelnou policí a alarmem, s ohnivzdornou vodotěsnou peněženkou, léky, na šperky, nástěnný trezor na nábytek

#ad
Mejasg #ad - Alarm & tichý režim heslo je zadáno nesprávně 3krát za sebou a trezor vydá varovný tón po dobu 20 sekund. Trezor můžete používat k uchovávání hotovosti, mimo dosah zvědavých dětí nebo zlodějů. Pro vypnutí zvuku můžete stisknout "*633" a "*66" pro zapnutí zvuku. 2 možnosti otevření①notový klíč + tlačítko poprvé otevřete nebo zapomenete heslo.

Master/osobní heslo + tlačítko. Naše záruka 23l ohnivzdorná 35 × 25 cm/13, 5 cm/8, 07 × 5, 84 × 9, dva nouzové klíče, 77 × 9, rohož a dvě uživatelské příručky. Během výstražného tónu se klávesnice deaktivuje. Upozornění: nenechávejte nouzový klíč v trezoru. Vaše spokojenost je naším cílem. Sla hesla lze nastavit až na 8 číslic, což snižuje náhodný přístup hádáním zvědavých. Instalace trezoru může zvýšit bezpečnost cenností. Montáž na stěnutento nástěnný trezor má předvrtané otvory na zadní straně se 4 standardními rozšiřujícími šrouby a nástěnný trezor lze jednoduše namontovat na stěnu.

Trezor můžete darovat jako dárek svým přátelům, rodičům a blízkým. Domácí trezor a ohnivzdorná peněženka bezpečný trezor je vyroben z robustní oceli válcované za studena s dobrou odolností proti vypáčení, šperků, léků, vrtání a vysokým teplotám. Pokud máte dotazy, 5 × 13, 84 palců, čtyři rozšiřující šrouby, ohnivzdorná vodotěsná peněženka 20, 31 palců, můžete nás kdykoliv kontaktovat a my se o váš problém postaráme online 24 hodin denně.
ZnačkaMejasg #ad
VýrobceMejasg #ad
Výška9.84
Délka13.78
Hmotnost14.33
Šířka9.84
Číslo díluSafe Tresor
ModelkaSafe Tresor
ZárukaNáš trezor nabízí 90denní službu vrácení nebo výměny. Vaše spokojenost je naším cílem.

7. YouseaHome

#ad

Ocelový trezor, bezpečnostní box, doklady do domácnosti, černý, 4,6 l elektronický trezor na nábytek malý trezor na podlahu nástěnný trezor s 2 x naléhavým klíčem a upevňovacím šroubem

#ad
YouseaHome #ad - 2. 4. 1. Otevřete číselným pin nebo dodaným překryvným klíčem. Bezpečnostní nastavení: vyrobeno z 2 mm silné masivní oceli, 4 mm silné přední dveře, bezpečnější.

Kvalita, stabilní: předvrtané otvory na zadní straně trezoru s 125px šrouby pro ukotvení, vnitřní závěsy odolné proti manipulaci, podlaha, koberec, stěna nebo montáž skříně. Nastavení hesla: 3-8místný bezpečnostní kód, libovolné číslo 0-9. Material: medium: 200 x 310 x 200 mm 4, 5l masivní ocel, černá. 3. Soukromí nastavení: skrytý zámek s klíčem. Asový limit po 3 nesprávných pokusech o kombinaci. 5.
ZnačkaYouseaHome #ad
VýrobceYouseaHome #ad
Číslo díluSBO4.6B-YHDE11092
ModelkaElektronischer Safe

8. Yiyai

#ad

Klein Elektronik Safe Tresor mit zahlenschloss und 2 Notschlüssel Wasserdichte Sicherheitsbox Hotelsafes Wandtresor Schwarz 23 x 17 x 17 cm

#ad
Yiyai #ad - Sicherer wandtresor - die 2 befestigungsbolzen des Tresors sorgen für die sichere Verriegelung der Stahltür. Wenn sie das passwort vergessen oder die Stromzufuhr unterbrochen wird, können Sie ihn mit den Notschlüsseln öffnen.

Kann zu hause, im Büro, im Hotel verwendet werden. Hochwertiger tresor mit doppelbolzenverriegelung - Der Möbeltresor ist aus massivem Stahl mit einer 4 mm dicken Tür, ausgestattet mit einem digitalen Pincode und Notausgangsschlüsseln. Was sie bekommen -- 1 x tresor safe, 2 x schlüssel, 1 x Samtunterlage, 1 x bedienungsanleitung Englisch, 2 Ankerbolzen für die Montage.

Tresor mit zahlenschloss - sie können ein 3- bis 8-stelliges Passwort gemäß der Anleitung einrichten. Außenmaße - 23 x 17 x 17 cm, schmuck, der möbeltresor ist mit dübeln und Löchern für die Wand- oder Bodenmontage ausgestattet, er ist sehr sicher für die aufbewahrung von Bargeld, Führerschein usw.
ZnačkaYiyai #ad
VýrobceYiyai #ad
Výška6.69
Délka6.69
Šířka9.06

9. Tiskgg

#ad

Nouzový klíč box na baterie | nástěnný trezor s číselným zámkem na hotovost, 55l velký bezpečný trezor ohnivzdorný pro domácnost | digitální trezor s ohnivzdorným vodotěsným pouzdrem na dokumenty

#ad
Tiskgg #ad - Vnitřní velikost činí 37*30*48 cm. Velký vnitřní prostor vám umožní uložit téměř všechny cennosti jako laptop, dokumenty, pistole, šperky, hotovost atd. V případě požáru můžete zadat číslo objednávky a obrázek, abyste obdrželi bezplatnou kopii.

Tak chráníte své soukromí. Obdržíte trezor, dva nouzové klíče, vodotěsnou a ohnivzdornou tašku, nouzový box na baterie a čtyři roztahovací šrouby. Tři proudové ocelové západky a silné, skryté panty a zapuštěné dveře poskytují fyzickou ochranu před násilným vniknutím. Vodotěsná ohnivzdorná taška náš trezor se dodává s vodotěsnou a ohnivzdornou kapsou na dokumenty. Ocelová konstrukce a design ukotvení tento domácí trezor se skládá z pevné ocelové konstrukce s povrchovou úpravou.

Můžete v nich uschovat hotovost, šperky a důležité dokumenty, a tak chránit své cennosti před ohněm, hurikány a zemětřesením. Pokud zapomenete heslo, kdy je baterie vybitá a klíč není k dispozici. Vnější velikost činí 38*31*50 cm. Regál můžete podle potřeby dovnitř nebo vyjmout. Odnímatelný regál a led světlovyjímatelný regál vám pomůže snadno uspořádat důležité předměty. Pokud třikrát za sebou zadáte nesprávné heslo, zamkne se na 5 minut.
ZnačkaTiskgg #ad
VýrobceTiskgg #ad
Hmotnost33.07
Číslo dílu1M-OXMR-5NP8
Modelkasafe tresor feuerfest 55L

10. Sanfnz

#ad

Digitální nábytkový trezor s klíčem, police, peněženka, dokumenty, domácí trezor na peníze, ohnivzdorný, šperky, vodotěsný, Bezpečný trezor do domácnosti 45 l, číselný zámek, LED světlo, vnitřní skříň

#ad
Sanfnz #ad - Můžete stisknout # a * před zadáním soukromého kódu, který se na LCD displeji nahradí 0, takže ostatní nebudou moci vidět zadaná čísla hesla. Náš elektronický trezor nabízí 90denní službu vrácení nebo výměny. Osobní kód + hlavní klíč zlepšuje bezpečnostní faktor při odemčení.

S ohnivzdornou a vodotěsnou taškou jsou vaše peníze, který je klíčem k ohnivzdornému, vrtání a vysokým teplotám. Naše záruka v případě dotazů nás můžete kdykoli kontaktovat a my se o váš problém postaráme online 24 hodin denně. 2. 78 mm zesílené, za studena válcovaného plechu, šperky, pevné dveřní obložení, diamanty, který se vyznačuje vynikající odolností proti nárazům, kreditní karty, laserem řezané mikrošev 1 mm, cestovní pas dvojitě chráněny.

Klasická černá se perfektně hodí k různým stylům dekorace na každém místě. 3 možnosti otevření bezpečného trezoru 1. 3. Každá instalace na stěně nebo podlaze domovní sejf s předvrtanými otvory a 6 roztažnými šrouby, který se snadno instaluje a dále posiluje stabilitu a ochranu proti krádeži. Ohnivzdorný a vodotěsný domácí trezor je vyroben z masivního, hodinky, zvědavému a vrtnému materiálu. Osobní kód rychlý přístup. Jinak alarm trvá 60 sekund.
ZnačkaSanfnz #ad
VýrobceSanfnz #ad
Výška17.72
Délka12.99
Hmotnost39.68
Šířka14.96
Modelkatresor für zuhause