Top 10 Toys for 1+ Year Old – Kostky a vkládačky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Fisher-Price

#ad

CDC52, čísly a předměty pro stohování, figurkami, pro děti od 6 měsíců, FISHER-PRICE Stack & Explore Blocks – 5 kostek se strukturami, zastrčení do sebe a objevování

#ad
Fisher-Price #ad - Hračka pro miminka od 6 měsíců. Pět kostek pro stohování a zasunutí do sebe od velkých po malé. Při stohování je podporována hrubá motorika a koordinace rukou a očí dítěte. Schopnost myšlení a řešení problémů se podpoří, když dítě zjistí, jak je musí kostky skládat a vzájemně je zasunout. Sla, barvy, figurky, předměty a struktury, které dítě může objevit na každé kostce.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška12.99
Délka3.5
Hmotnost0.43
Šířka3.5
Číslo díluCDC52
ModelkaCDC52
ZárukaZáruka 2 roky

2. Melissa & Doug

#ad

Na cesty hračkami na farmu, naučná hračka pro třídění tvarů a stohů pro malé děti a děti od 2 let, Melissa & Doug Stodola na hraní k třídění ze dřeva s 10 figurkami na hraní

#ad
Melissa & Doug #ad - Zasuňte 10 hracích figurek s farmou do otvorů třídicí stodoly ze dřeva, která je vybavena držadlem pro přepravu a výklopnou střechou pro rychlý přístup. Skvělý dárek pro malé děti a předškoláky ve věku od 2 do 5 let k interaktivnímu hraní bez obrazovky. Extra silné díly lze snadno uchopit a manipulovat s malými rukama. K hracím figurkám patří kůň, pes, prase, ovce, koza, kuře, kráva, traktor a zemědělec; robustní díly lze postavit na hraní. Podporuje jemnou motoriku, přiřazování a třídění a kreativní hru.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška8.83
Délka7
Hmotnost2.1
Šířka8.83
Číslo dílu30149
Modelka30149

3. LEGO

#ad

Tiger, New 2021 15 kusů, LEGO DUPLO My First Animal Train 10955 Pull-Along Toddlers' Animal Toy with an Elephant, žirafa a Panda

#ad
LEGO #ad - Lego duplo animal train sada s roztomilou zvířecí hračkou je skvělým dárkem k narozeninám nebo Vánocům pro malé děti ve věku 1, 5 roku. Tato sada na hraní pro malé děti od 18 měsíců má všechno: kreativitu, chytrá hra a vývojové výhody.

Hračka lego duplo pro malé děti od 1, 5 roku obsahuje 4 hračky pro zvířata na sestavení a 4 zásuvky s koly. Lego duplo vlak pro malé děti obsahuje slony na stavění 4 kusy, žirafu 3 kusy a pandu 2 kusy, tygra 2 kusy, zvířecí hračka. Hračky se zvířaty mají různou složitost konstrukce, aby malé děti a děti od 1, 5 roku mohly rozvíjet jemnou motoriku. S touto výukovou hračkou mohou děti postavit kočárky, umisťovat zvířata do vlaku a ven z vlaku a skládat je.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška3.58
Délka13.94
Hmotnost0.99
Šířka7.52
Číslo dílu10955
Modelka6332188

4. HELLOWOOD

#ad

HELLOWOOD Montessori hračka od 1 2 3 roky, 24 ks geometrických stavebnic, tvarovací puzzle, třídící a stohovací dřevěná hračka zasouvací puzzle pro 12 měsíců miminka, chlapci a dívky

#ad
HELLOWOOD #ad - Větší a bezpečnější tato vylepšená třídicí a stohovací hračka, která byla vyvinuta s většími geometrickými tvarovými bloky, je mnohem bezpečnější než ty nejběžnější menší. Hraní a učení tato předškolní výuková hračka byla vyvinuta pro podporu rané matematiky a konceptů slov, představivosti a kreativity, rozpoznávání barev a tvarů, koordinace rukou a očí a jemné motoriky příjemným, zábavným a interaktivním způsobem.

Rozvojová hračka pro miminka se předává a stane se nejoblíbenější výukovou hračkou pro děti. Nespočet herních možností 24 kusů tvarovaných bloků přichází v 6 barevných schématech, barvy, inspirují nespočet praktických a nápaditých způsobů hraní. Hračka ve velikosti pro malé děti je pro děti snadno uchopitelná a chrání děti před nebezpečím mačkání. Nejlepší výběr dárků tato kvalitní dřevěná hračka montessori, bezpečná a schválená rodiči, je poučná, veselá, která je k dostání ve světlých barvách, dobrém zpracování a roztomilém balení, vykouzlí velký úsměv na roztomilých malých tvářích.

Dlouhá životnost a přátelská k dětem hellowood stohovací a třídicí hračka s celopryžovou základnou a robustními kolíky je koncipována tak, hladké lesklé hrany, aby vydržela roky. Třídit podle tvaru, učit se slova atd. Vytvářet různé budovy nebo vzory, malé děti mohou prozkoumávat ještě více her a hrát si s touto sadou dřevěných hraček Montessori. Bezolovnatá vodová barva, bez starostí, aby děti mohly s touto pedagogickou zábavnou hračkou opustit.
ZnačkaHELLOWOOD #ad
VýrobceShenZhen MaxLink Century Technology Co.,Ltd. #ad
Výška2.36
Délka9.84
Šířka5.91
Číslo díluWT20
ModelkaWT20

5. Vtech

#ad

Interactive Educational Toy with Shape Sorter, Suitable for Babies from 6 Months+, VTech Baby Turn and Learn Baby Activity Cube , Music & Sounds for Early Development

#ad
Vtech #ad - Sprachentwicklung, motorische Fähigkeiten, phantasievolles Spiel. Mit fünf zu erkundenden seiten zieht dieser Aktivitätswürfel die Aufmerksamkeit Ihres Babys mit Musik auf sich. Sicherheitsgetestet. Enthält fünf lieder zum Mitsingen und 20 lustige Melodien. Aufleuchtende tasten stellen Tiere, Tiergeräusche und Formen vor.
ZnačkaVtech #ad
VýrobceVtech Baby #ad
Výška6.54
Délka6.5
Hmotnost1.43
Šířka6.5
Číslo dílu150503
Modelka150503

6. B. toys

#ad

Bazillion Buckets, B. Toys 44126

#ad
B. toys #ad - Stohujte je na výšku 3 stopy. Všechny lze řádně stohovat do největšího kbelíku s rukojetí. B bazillion kbelík na pláž, koupelnu nebo pískoviště. 10 barevných kbelíků se zdobením na vnější straně.
ZnačkaB. toys #ad
VýrobceB. Toys #ad
Výška6.95
Délka7.95
Hmotnost1
Šířka7.95
Číslo díluBX1098Z
ModelkaBX1098Z
Zárukaneshodné

7. New Classic Toys

#ad

100dílná sada v bubnu s držadlem, New Classic Toys, 10812, Pestré dřevěné stavební kostky z třešňového dřeva

#ad
New Classic Toys #ad - Věk: tato hračka byla vyvinuta pro všechny od 1, 5 let a může si ji užívat každé dítě v rodině. Učení: kultivujte vnímání barev dětí ve hře, mozku a očí dětí. Zábava: tato krásná hračka je pestrá a má spoustu zábavy při hraní.

Bezpečnost: chceme děti vyzvat, nadchnout a užívat si vysoce kvalitní hračkou. Hraní a učení jdou ruku v ruce s kolekcí "Educational" od New Classic Toys. Rodiče, abyste mohli trénovat koordinaci rukou, kteří si hrají s dětmi, je naučí porozumět tvaru a vlastnostem hudebních nástrojů a rozvíjet kognitivní schopnosti dětí.

Všechny výrobky splňují nejpřísnější bezpečnostní požadavky a odpovídají normě EN-71. Naše výrobky vydrží generace. Na to jsme velmi hrdí. Pedagogické: stavba, stohování, třídění a počítání. Děti trávily spoustu času hraním a rodiče konečně mohli odpočívat. Barva je velmi světlá.
ZnačkaNew Classic Toys #ad
VýrobceNew Classic Toys #ad
Výška9.84
Délka8.9
Hmotnost0.09
Šířka8.9
Číslo dílu10812
Modelka10812

8. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Stapelbare Autos mit Holztieren

#ad
Melissa & Doug #ad - Sie werden sich am greifen, stapeln und Rollen freuen, während sie durch fantasievolles Spielen grobmotorische Fähigkeiten und Hand-Augen-Koordination entwickeln. Tolles geschenk für kinder im alter von 9 monaten bis 2 jahren: melissa & doug holztier-stapelautos sind ein entzückendes Geschenk für Kinder im Alter von 9 Monaten bis 2 Jahren.

Fügen sie das melissa & doug musical farmyard Cube Lernspielzeug hinzu, um das praktische Spielerlebnis zu runden und Kindern eine fesselnde Option für Bildschirmfreien Spaß zu bieten. Der goldstandard im kinderspiel": seit mehr als 30 jahren kreiert Melissa & Doug wunderschön gestaltete Produkte für Fantasie und Kreativität, die NBC in den USA "den Goldstandard im frühen Kindheitsspiel" nennt.

Rennwagen-spaß: stapeln, die es autos ermöglicht, bunten autos mit Kunst auf beiden Seiten verfügen über eine clevere Kontur, rollen und rennen Sie diese drei Holzautos mit freundlichen Tierfahrern! Aufgelegt: die 10 cm langen, in beliebiger Kombination zu stapeln. Spielen und lernen - leicht rollende räder sind für babys und Kleinkinder einfach zu drehen.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška6
Délka14.1
Hmotnost0.57
Šířka8.1
Číslo dílu40129
Modelka40129

9. Ulanik

#ad

Ulanik Kuličky v šálcích Montessori Hračka třídění dřeva 12 koulí 35 mm od 1+ let výuková hračka pro předškolní třídění barev a počítání barev

#ad
Ulanik #ad - Vývoj vizuální koncentrace, myšlení, senzorických a jemných motorických schopností, vytrvalosti, pečlivosti, paměti, pozornosti.

Podpora: koncepty barev, srovnávacích, tvarů, velikostí, klasifikačních a analytických schopností. Přírodní lipové, bezpečné voskové povrstvení, certifikováno jako produkt pro děti. Sada se skládá z 12 dřevěných kuliček, 12 dřevěných šálků, dřevěné misky a dřevěné lžíce není určeno pro šálky; plátěný sáček na uložení koulí a podnos z překližky pro udržení všech dílů v pořádku. Otevřená hra, která byla vyvinuta metodou Montessori.
ZnačkaUlanik #ad
VýrobceUlanik #ad
Výška2.8
Délka10.35
Hmotnost2.25
Šířka9.92
Číslo díluSBS01C1204U
ModelkaSBS01C1204U

10. Fisher-Price

#ad

Dětská hračka, stohovací hračka z udržitelných materiálů rostlinná báze, Fisher-Price FFC84-Babys První stavebnicové kostky, třídicí hra s hracími kostkami a kbelíkem k uložení + pyramida GRF09

#ad
Fisher-Price #ad - Balení s certifikátem FSC. Klasická stohovací hračka s 5 pestrými kroužky a houpací základnou pro nastrčení. Deset pestrých a různě tvarovaných hracích kostek zve dítě ke hraní a objevování. Vyrobeno z materiálů na rostlinné bázi *hračka vyrobená z nejméně 90 % ethanolu, který byl získán z cukrové třtiny. Přináší dítěti různé velikosti, když si menší prsteny naskládají na větší. Hračka pro miminka od 6 měsíců. Podporuje tyto oblasti vývoje: jemnou motoriku, řešení problémů, zvědavost a údiv.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceFisher-Price #ad