Top 10 Steamer Dampfglätter Reise – Cestovní parní generátory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. OTCPP

#ad

Napařovací přístroj na oděvy, 90 ml Water Tank with Heat-Resistant Gloves, Fast Heat-up, odstraňovač tkanin, vhodný napařovač oděvů pro domácnost, přenosný ruční vařič, kancelář a cestování, 15 s

#ad
OTCPP #ad - Bei fragen werden wir Ihnen innerhalb von 24 Stunden die zufriedenstellendste Lösung bieten! Noanul's in-time after-sales-service-support: unser tragbarer g5-dampfgarer kommt mit 1 jahr rückgabe, 3 Jahre Reparatur und em technischem Support. 15 sekunden schnelles aufheizen: unser g5 dampfgarer verwendet fortschrittliche heiztechnologie und benötigt nur 15 Sekunden zum Erhitzen.

Vor dem gebrauch überprüfen Sie bitte den Wassertank, bis sich die Kontrollleuchte einschaltet. Wir haben schritt-für-schritt-Anleitungen vorbereitet, damit Sie lernen können, wie es geht. Der kraftvolle dampf durchdringt den Stoff, glättet schnell Falten und löst Falten leicht. Ausgezeichnete heizgeschwindigkeit und hervorragende Faltenentfernungsfähigkeit machen es ideal für schnelle und effiziente Kleidungspflege. Die verwendung in europa oder anderen 220–240 V Bereichen kann zu einem Kurzschluss der Maschine führen.

Einfach zu tragen und im lieferumfang enthalten: unser tragbarer g5-dampfgarer ist für einfachen transport konzipiert, Mexiko, kompakt, wodurch er bequem auf Reisen oder im Alltag verwendet werden kann. Ausgestattet mit 90 ml abnehmbarem wassertank, stecken Sie den Strom ein und warten Sie, unterstützt es Dämpfen für über 10 Minuten. Nach 15 sekunden aufwärmen erlischt die Kontrollleuchte und es ist einsatzbereit, ohne dass kompliziertere Operationen erforderlich sind. Einfache bedienung und anwendbare stoffe: unser g5 dampfbügeleisen für kleidung ist einfach und leicht zu bedienen.
ZnačkaOTCPP #ad
VýrobceOTCPP #ad
Výška3.1
Délka11
Šířka7.6
Číslo díluG5
ModelkaG5

2. FMK

#ad

Parní kartáč na všechny látky, kovová parní hlava, doba zahřívání 30 sekund, Cestovní napařovač, cestovní mini, čerpací systém streamování žehlení, cestovní, FMK přenosný parní žehlička, mini velikost

#ad
FMK #ad - Vychutnejte si bezpečné žehlení bez rozlití vody. Luxusní cestovní taška pro snadné balení. Parní žehlička odstraňuje nejmenší záhyby a bez problémů se vejde do vašeho batohu. S vodním filtrem můžete používat vodu z vodovodu. Používejte jej dokonce vzhůru nohama, aniž by voda vytékala a neteče, zatímco běžné nebezpečné parní hrnce nelze naklonit nad 45 stupňů.

Rovnoměrně tlumte z každého úhlu. Výkonný / ultra rychlé nahřívání parní cesty: nejvýkonnější parní napařovač pro žehlení oblečení na trhu. Prodloužený, 2m kabel pro větší komfort. Snadno plnitelná nádrž na vodu se zahřeje za méně než 30 sekund a postará se o 10 minut nepřetržitého, snadného vaření v páře. Prvotřídní napařovač oděvu: pokročilý topný článek a kovová ocelová hlava zajišťují vynikající výkon a spolehlivost.

Přenosný/lehký / cestovní velikost oblečení napařovač: vypadejte dobře na služebních a rodinných cestách. Lehký jako pírko a výkonný jako cestovní vařič, ultralehký 2, v plné velikosti. Použijte na vlnu, výšivku a perly. 8 v 1 / ideální pro všechny látky napařovací žehličky: cestovní žehlička, odstranění záhybů, nylon, flitry, změkčování, len, satén, bavlnu, rozmrazování a čištění jakéhokoliv druhu látky. Nový 360° anti-pill design steam iron: elektronický systém čerpadla a inovativní design parního kanálu.
ZnačkaFMK #ad
VýrobceFMK #ad
Výška4.72
Délka8.66
Šířka8.66
ModelkaKG-1808

3. nesmar

#ad

900 W lehký napařovač na cesty a doma, 10 minut nepřetržité napařování, hmotnost pouhých 0,9 liber, Nesmar Ruční napařovač 3 v 1 na oblečení a žehličku na oblečení

#ad
nesmar #ad - Snadné ovládání: 900w parní hrnec vytváří extrémní páru. Lze jej bez problémů uložit do cestovní tašky, 8 m dlouhý síťový kabel, lze jej použít jako cestovní napařovač na cesty nebo jako přenosná žehlička na doma. Napařuje v každém směru: jako přenosný napařovač a žehlička, design pro použití v každém úhlu, závěsná žehlička a plochá žehlička nebo klipová žehlička ve třech směrech, na doma a na cesty.

Co obdržíte: 1× parní žehlička, 1× flanelová úložná taška, 1× návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Ruční napařovač na oblečení 3 v 1 má luxusní design, a udržuje oblečení co nejsuchější. 1, jednoduchý pro pohodlný provoz napařovače. Dné vodní skvrny: ruční napařovací žehlička g4 3 v 1 na oblečení z každého úhlu, aniž by zůstala voda! Pro všechny druhy oděvů, všechny kabáty, vlnu, jemné prádlo a další.

Pro napařování stiskněte tlačítko. Především metoda žehlení clip-on, udržuje 10 minut nepřetržité napařování, hlavní část je lehká a váží pouhých 0, aby dokonale a rychle odstranily záhyby, 9 liber, která dokáže odstranit záhyby pouhým dotykem. Asný design. Připraveno k napařování za pouhých 15 sekund.
Značkanesmar #ad
VýrobceShenzhen Rone Phoenix Nest Design Development Co., Ltd #ad
Výška2.01
Délka10.59
Hmotnost0.74
Šířka2.17
Číslo díluG4
ModelkaG4

4. Newbealer

#ad

Rychlé nahřátí za 20 s, kompaktní a skládací cestovní napařovač, přenosný napařovač oblečení s automatickým vypnutím, Newbealer Parní žehlička s přepínatelným napětím – 220 V/120 V

#ad
Newbealer #ad - Perfektní na cesty cestovní napařovací žehlička newbealer je koncipována tak, aby vaše oblečení zůstalo na dovolené, že vaše oblečení zůstane bez záhybů, doma nebo v kanceláři bez záhybů. Perfektní dárek a zákaznický servis tento balíček obsahuje také žáruvzdornou žehlicí rukavici a cestovní tašku a je tak ideálním dárkem pro vaše přátele, jako je Valentýn, obraťte se prosím na náš zákaznický servis, rodinu a partnery ke každé příležitosti, dožínky nebo svatby.

Odnímatelná 180ml nádržka na vodu usnadňuje doplňování. Bezpečný a skládací design kompaktní napařovací žehlička na cesty nabízí nejvyšší bezpečnost díky funkci automatického vypnutí, která se aktivuje po 30 minutách používání. Kromě toho je naše cestovní žehlička dodávána s jednoletou zárukou.

Nabízí nepřetržitý výstup páry 20 g/min, který zajišťuje snadné použití jak v horizontálním, takže můžete snadno odstranit záhyby z oblečení. Rychlá a praktická cestovní žehlička nabízí díky své době zahřátí 20 sekund rychlé a efektivní odstranění vrásek. Díky sklopné rukojeti lze přístroj snadno přepravovat a uložit. Průhledná nádrž na vodu má 360° design, tak i vertikálním režimu napařování. 2, závěsů, 4 m dlouhý síťový kabel vytváří dostatečnou volnost pohybu a flexibilitu pro vaše použití.
ZnačkaNewbealer #ad
VýrobceNewbealer #ad
Výška3.5
Délka6.1
Hmotnost1.72
Šířka3.5
Číslo díluNB316A-dualG
ModelkaNB316A-dualG

5. Kolohoso

#ad

Ruční žehlička, lehký a přenosný, Steamer 1500 W, parní kartáč 140 ml, skládací, konstantní výstup páry 25 g/min, Parní žehlička, cestovní parní žehlička

#ad
Kolohoso #ad - 140ml nádržka na vodu vystačí na 10 minut a umožňuje vám používat parní žehličku, aniž by byla příliš těžká. Naše ruční žehličky si můžete koupit s radostí. Odnímatelná nádržka na vodu parní kartáč je vybaven odnímatelnou 140ml nádržkou na vodu a odměrkou 100 ml, abyste mohli vodu pohodlně naplnit.

Balení obsahuje ochranné rukavice proti opaření, takže je můžete bez obav používat. Tento parní napařovač je perfektní pro cestování, obchod a dovolenou. Zároveň zajišťuje stabilní vypouštění 25 gramů vysokoteplotní páry za minutu a vaše oblečení nesmočí. Pokud je teplota při nedostatku vody příliš vysoká, proud se automaticky vypne. Bezpečný design ruční parní žehlička má ochranu proti kontrole teploty.

Náš servisní tým zodpoví dotazy k produktu do 12 hodin. Cestovní parní žehlička rukojeť je pro snadné skladování sklopná. Jedinečný design desky vám umožňuje bez problémů žehlit každou část vašeho oblečení včetně oblečení pod knoflíky. Spínač lze uzamknout jedním kliknutím. Vhodné pro bavlnu, len, nylon a jiné látky. Snadná obsluha napařovač oblečení podporuje vertikální a horizontální žehlení.
ZnačkaKolohoso #ad
VýrobceKolohoso #ad
ModelkaKG-1807
ZárukaZáruka 24 měsíců. Pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit.

6. BEAUTURAL

#ad

Nádrž, 150 ml, ruční parní žehlička, mini cestovní napařovací žehlička bílá, délka kabelu 1,9 m, oblečení, BEAUTURAL Parní žehlička, ruční parník, skládací 1000 W, parní kartáč

#ad
BEAUTURAL #ad - Napětí: pouze 220-240 v s 50-60 Hertz. Rozsah dodávky: skládací parní žehlička, úložná taška, návod k obsluze v němčině a angličtině český jazyk nelze zaručit. Hliníková žehlicí plocha s keramickým povrchem slibuje dobré kluzné vlastnosti a optimální rozložení páry. Funkce stop odkapávání umožňuje vertikální a horizontální použití. Sklopná funkce s nízkou hmotností je ideální na cesty úložný sáček je součástí dodávky. Ultra rychlé zahřátí za 30 s kontrolkou pro obzvlášť snadnou manipulaci.
ZnačkaBEAUTURAL #ad
VýrobceBEAUTURAL #ad
Výška8.85
Délka6.69
Hmotnost1.43
Šířka2.97
Číslo dílu722UK-009
Modelka722UK-009
Záruka2 roky limited warranty.

7. URPOWER

#ad

URPOWER Garment Steamer 130 ml přenosný 7 v 1 ruční továrna pro rychlé nahřátí data Powerful oděv oblečení parní s vysokou kapacitou pro domácí a cestování

#ad
URPOWER #ad - Cestná velikost: 130 ml vodní nádržka, která vydrží 7-10 minut. Záruka: 2 roky záruka - Vaše spokojenost je zaručena! Bezpečnostní ochrana: pokud se zrovna nepoužívá, vypněte tlumič oděvu.

Lze bezpečně použít na všechny druhy tkanin. A kompaktní design, který usnadňuje cestování. Funkce automatického vypnutí, když je přístroj příliš horký nebo je voda příliš nízká. Jinak to ovlivní životnost těchto parožců. Perfektní provedení: nová konstrukce trysek, silně a důsledně odstraňuje úporné záhyby. Napětí: 110 V. Fast-heat: rychlé rozbití vrásek během 2 minut.
ZnačkaURPOWER #ad
VýrobceURPOWER #ad
Výška6.2
Délka3.7
Hmotnost1.2
Šířka8.8
Číslo díluUGT-01
ModelkaUGT-01

8. Rolipo

#ad

Rolipo Parní žehlička, parní kartáč, odstraňovač záhybů, na cesty, bílá, 400 ml parní nádržka na vodu, na doma, do kanceláře

#ad
Rolipo #ad - Použijte blokovací tlačítko pro kontinuální páru, len, můžete žehlit silné látky jako vlna, bavlna a plyš Druhý režim přináší slabou páru, aniž byste museli spouštěč držet stisknuté. Pořiďte si tento napařovač na prádlo, v kanceláři a na cesty. Extra dlouhý síťový kabel extra dlouhý 86 palců / 2, 2 m pokrývá velkou plochu.

Nedělejte si starosti s únikem vody, stačí ji jednoduše otočit, abyste nainstalovali nádržku na vodu. Ve svých destinacích již nemusíte hledat rezavé a neefektivní, abyste usnadnili život a práci. Díky průhledné nádrži na vodu a značení stupnice na levé straně můžete kdykoli sledovat změny hladiny vody. Lehká a přenosná velikost lehká a přenosná velikost a ergonomický design v ruce zajišťují pohodlné ovládání. Aktualizovaná kapacita 400 ml prodlužuje pracovní dobu až o 20 minut a snižuje potíže při častém doplňování vody.

Perfektní pro domácnosti s domácími zvířaty pro odstranění nežádoucích pachů a choroboplodných zárodků. Kovová deska s vysokou teplotou umožňuje snadnější pronikání páry do oblečení z různých látek, proud páry 30 g/min vystupuje silně a rovnoměrně, aby se odstranily nejtvrdší záhyby. Rychlé zahřátí, ušetříte více času a užijete si dobrý den. Funguje efektivně tím, že nažehlíte celé denní oblečení najednou.
ZnačkaRolipo #ad
VýrobceRolipo #ad
Číslo díluHY-128
ModelkaHY-128

9. Reemix

#ad

20S schnelles Aufheizen,Kein Bügelbrett erforderlich, 220V Blau, Für Familie, 1200W Kompakt und Faltbar Dampfglätter, Büro und Reisen, Reemix Tragbarer Dampfglätter, 20g/min Dampf

#ad
Reemix #ad - Einzigartiges faltbares design - reemix hat sich zum ziel gesetzt, innovativ zu sein und komfort zu bieten! Dieser Handheld-Kleidungsdampfer unterscheidet sich von den herkömmlichen, um ihn faltbar zu machen und mehr Platz in Ihrem Koffer zu sparen, wir haben die innere struktur optimiert, so dass er der perfekte Begleiter für Ausflüge und Reisen ist, so dass Sie jederzeit und überall elegant und ordentlich bleiben können.

No leak design - obwohl der wäschedampfer faltbar ist, so dass sie aus jedem Winkel bügeln können, ist er mit einem elektronischen Pumpsystem ausgestattet, sogar mit dem Kopf nach unten, ohne dass Wasser zurückbleibt! Der Dampf kann durch manuelles Drücken abgelassen oder bei einem Modell mit Dauerdampf gesperrt werden. Und hat ein 8-fuß-netzkabel, so dass sie sich nie Sorgen über die Bedienung aus der Ferne machen müssen und Sie können Kleidung aus der Ferne bügeln. Hinweis: der dampfglätter ist für die Verwendung mit 220-240-Volt-Steckdosen konzipiert, und es ist ein europäischer Stecker. Reemix zufriedenheitsgarantie - wenn sie einen defekten artikel erhalten oder mit unserem produkt nicht zufrieden sind, kontaktieren Sie uns bitte, wir werden unser Bestes tun, um Ihnen zu helfen und Ihnen die beste Lösung zu bieten.

Faltenfreies erlebnis - die 7-loch-düse und der breite dampfaustritt, kann der dampf gründlicher in den Stoff eindringen, der 20G/MIN Dampf wird stark und gleichmäßig abgegeben, kann für eine breite Palette von Stoffen Chiffon/Seide/Wolle/Baumwolle/Leinen/Nylon, was die härtesten falten effektiv entfernen kann, etc verwendet werden. Schnelles aufheizen - der leistungsstarke 1200-w-dampfer heizt in nur 25 sekunden oder weniger auf und kann Ihre Kleidung sofort auffrischen.
ZnačkaReemix #ad
VýrobceReemix #ad
Číslo dílu‎AJ-2241A
ModelkaAJ-2241A

10. Rolipo

#ad

Hohe Leistung für Zuhause, tragbar, Wassertank mit großer Kapazität von 400 ml, Reisedampfer, Weiß, Reisen, Rolipo Dampfbügeleisen, Büro

#ad
Rolipo #ad - Es ist effektiv beim Arbeiten durch Bügeln mehrerer Kleidungsstücke gleichzeitig. Verwendet werden kann. Die hochtemperatur-metallplatte lässt Dampf in die Kleidung verschiedener Stoffe eindringen, Dampf ist stark, um die hartnäckigsten Falten zu entfernen. Kontinuierlicher dampfder rolipo kleidungsglätter hat einen knopf zum sperren des dampfes, denim, baumwolle und Plüschmaterialien bügeln.

Extra langes stromkabel: 86 in / 2, extra lang, Sie können es überall verwenden, deckt eine breite palette ab, 3 m, ohne Platzbeschränkung. Jedes kabel des dampfglätters wird streng auf maximale Sicherheit und Haltbarkeit getestet. Sie müssen nicht mehr nach sperrigen rostigen und ineffizienten Bügeleisen an Ihren Reisezielen suchen. Es gibt 2 dampfmodi zur auswahl, der erste Modus erzeugt einen stärkeren Dampf, Nylon usw. Das eng anliegende design ermöglicht es Ihnen, die Sorge über das Austreten von Wasser zu vermeiden, um den Wassertank zu installieren.

Durch den durchscheinenden Wassertank und die Skalenmarkierung auf der linken Seite können Sie jederzeit Änderungen des Wasserstands beobachten. Leicht und tragbardie leichte und kompakte größe und das ergonomische handdesign sorgen für eine komfortable Kontrolle, zu lagern und perfekt für Zuhause, dieser Dampfglätter ist einfach zu bedienen, Büro und Reisen. Sie können falten in Sekunden mit unserem Handglätter loswerden. Verbesserte kapazität von 400 ml der 400 ml wassertank verlängert die arbeitszeit bis zu 21 minuten und reduziert die mühe, drehen sie es einfach, häufig Wasser hinzuzufügen.
ZnačkaRolipo #ad
VýrobceRolipo #ad
Číslo díluFR-DS-DH
ModelkaHY-128