Top 10 SP CONNECT iPhone 15 pro – Jednoduchá pouzdra na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SP CONNECT

#ad

SP CONNECT Pouzdro na telefon pro iPhone 13 Pro

#ad
SP CONNECT #ad - Mechanismus můžete odemknout pomocí přiloženého nástroje na stojan, který je součástí balení našich pouzder na telefon. Design: Štíhlý, flexibilní a bezpečný. Možnosti použití: užijte si maximální bezpečnost pro svůj mobil. Upozornění: náš uzavírací mechanismus lze omylem zablokovat, pokud při otáčení na držák neleží naplocho – může pak díky oboustranné aretaci sklouznout a přitom jej nastavit.

Modely: objednejte si svůj obal na telefon pro všechny běžné modely značek Apple, Samsung a Huawei. Twist-to-lock: díky patentovanému mechanismu twist-to-lock je váš mobilní telefon bezpečně namontován na každý držák SP Connect díky jednoduchému nasazení a otočení o 90 stupňů během pouhé jedné sekundy. Pouzdro nabízí vašemu mobilu optimální ochranu, perfektně padne do ruky a můžete ho během jedné sekundy upevnit na všechny držáky SP Connect.

Maximální flexibilita při jízdě na kole nebo na motocyklu, v autě, při běhu, golfu a mnoha dalších aktivitách. Robustní materiály: díky 3vrstvé plastové konstrukci je pouzdro na mobil extrémně stabilní a chrání tvůj smartphone efektivně před prasklinami, poškrábáním a dalším možným poškozením. Pokud máte jiný model, můžete využít naše univerzální systémy.
ZnačkaSP CONNECT #ad
VýrobceSP United Vertriebs GmbH #ad
Výška0.79
Délka7
Šířka3
Číslo dílu688006-00-945-EH
Modelka688006-00-945-EH
ZárukaProducer

2. SP CONNECT

#ad

SP CONNECT Pouzdro na telefon pro iPhone 13 Mini

#ad
SP CONNECT #ad - Twist-to-lock: díky patentovanému mechanismu twist-to-lock je váš mobilní telefon bezpečně namontován na každý držák SP Connect díky jednoduchému nasazení a otočení o 90 stupňů během pouhé jedné sekundy.

Pouzdro nabízí vašemu mobilu optimální ochranu, perfektně padne do ruky a můžete ho během jedné sekundy upevnit na všechny držáky SP Connect. Design: Štíhlý, flexibilní a bezpečný. Možnosti použití: užijte si maximální bezpečnost pro svůj mobil. Maximální flexibilita při jízdě na kole nebo na motocyklu, v autě, při běhu, golfu a mnoha dalších aktivitách.

Robustní materiály: díky 3vrstvé plastové konstrukci je pouzdro na mobil extrémně stabilní a chrání tvůj smartphone efektivně před prasklinami, poškrábáním a dalším možným poškozením. Modely: objednejte si svůj obal na telefon pro všechny běžné modely značek Apple, Samsung a Huawei. Pokud máte jiný model, můžete využít naše univerzální systémy.
ZnačkaSP CONNECT #ad
VýrobceSP United Vertriebs GmbH #ad
Výška0.79
Délka7
Šířka3
Číslo dílu688006-00-947-EH
Modelka688006-00-947-EH
ZárukaProducer

3. SP CONNECT

#ad

SP CONNECT Pouzdro na telefon pro iPhone 12 Pro/12

#ad
SP CONNECT #ad - Pokud máte jiný model, můžete využít naše univerzální systémy. Twist-to-lock: díky patentovanému mechanismu twist-to-lock je váš mobilní telefon bezpečně namontován na každý držák SP Connect díky jednoduchému nasazení a otočení o 90 stupňů během pouhé jedné sekundy.

Modely: objednejte si svůj obal na telefon pro všechny běžné modely značek Apple, Samsung a Huawei. Maximální flexibilita při jízdě na kole nebo na motocyklu, v autě, při běhu, golfu a mnoha dalších aktivitách. Robustní materiály: díky 3vrstvé plastové konstrukci je pouzdro na mobil extrémně stabilní a chrání tvůj smartphone efektivně před prasklinami, poškrábáním a dalším možným poškozením.

Design: Štíhlý, flexibilní a bezpečný. Pouzdro nabízí vašemu mobilu optimální ochranu, perfektně padne do ruky a můžete ho během jedné sekundy upevnit na všechny držáky SP Connect. Možnosti použití: užijte si maximální bezpečnost pro svůj mobil.
ZnačkaSP CONNECT #ad
VýrobceSP Connect #ad
Výška1.1
Délka7.8
Šířka3.94
Číslo dílu55133
Modelka55133
Záruka12 měsíců

4. SP CONNECT

#ad

SP CONNECT Pouzdro na iPhone SE/8/7/6S/6

#ad
SP CONNECT #ad - Design: Štíhlý, flexibilní a bezpečný. Maximální flexibilita při jízdě na kole nebo na motocyklu, v autě, při běhu, golfu a mnoha dalších aktivitách. Robustní materiály: díky 3vrstvé plastové konstrukci je pouzdro na mobil extrémně stabilní a chrání tvůj smartphone efektivně před prasklinami, poškrábáním a dalším možným poškozením.

Pouzdro nabízí vašemu mobilu optimální ochranu, perfektně padne do ruky a můžete ho během jedné sekundy upevnit na všechny držáky SP Connect. Pokud máte jiný model, můžete využít naše univerzální systémy. Možnosti použití: užijte si maximální bezpečnost pro svůj mobil.

Twist-to-lock: díky patentovanému mechanismu twist-to-lock je váš mobilní telefon bezpečně namontován na každý držák SP Connect díky jednoduchému nasazení a otočení o 90 stupňů během pouhé jedné sekundy. Modely: objednejte si svůj obal na telefon pro všechny běžné modely značek Apple, Samsung a Huawei.
ZnačkaSP CONNECT #ad
VýrobceSP Connect #ad
Výška1.1
Délka7.8
Hmotnost0.09
Šířka3.94
Číslo dílu55102
Modelka55102
ZárukaČ

5. SP CONNECT

#ad

SP CONNECT Pouzdro na telefon pro iPhone XS/X

#ad
SP CONNECT #ad - Design: Štíhlý, flexibilní a bezpečný. Možnosti použití: užijte si maximální bezpečnost pro svůj mobil. Pokud máte jiný model, můžete využít naše univerzální systémy. Pouzdro nabízí vašemu mobilu optimální ochranu, perfektně padne do ruky a můžete ho během jedné sekundy upevnit na všechny držáky SP Connect.

Maximální flexibilita při jízdě na kole nebo na motocyklu, v autě, při běhu, golfu a mnoha dalších aktivitách. Twist-to-lock: díky patentovanému mechanismu twist-to-lock je váš mobilní telefon bezpečně namontován na každý držák SP Connect díky jednoduchému nasazení a otočení o 90 stupňů během pouhé jedné sekundy.

Modely: objednejte si svůj obal na telefon pro všechny běžné modely značek Apple, Samsung a Huawei. Robustní materiály: díky 3vrstvé plastové konstrukci je pouzdro na mobil extrémně stabilní a chrání tvůj smartphone efektivně před prasklinami, poškrábáním a dalším možným poškozením.
ZnačkaSP CONNECT #ad
VýrobceSP Connect #ad
Hmotnost0.09
Číslo díluGA001006
ModelkaGA001006
ZárukaProducer

6. SP CONNECT

#ad

černá, SP Connect Bar Clamp Mount Pro & 53135 Antivibrační moduly

#ad
SP CONNECT #ad - Výrobek 1: integrované tlumení vibrací. Výrobek 1: cnc frézovaný z hliníku. Výrobek 2: kompatibilní s moto mount pro, bar clamp Mount Pro, Moto Stem Mount, Clutch Mount Pro a Bike Mount Pro XL. Výrobek 2: antivibrační modul snižuje 60 % vibrací motoru a lze jej kombinovat s Moto Mount Pro, Bar Clamp Mount Pro, Moto Stem Mount, Clutch Mount Pro a Bike Mount Pro XL. Výrobek 1: otočná a otočná hlava pro perfektní vyrovnání. Výrobek 2: rozměry balení d x Š x v: 15, 0 x 7, 0 x 5, 0 cm. Výrobek 2: Vysoká kvalita. Produkt 1: dotykový displej je zachován.
ZnačkaSP CONNECT #ad

7. SP CONNECT

#ad

SP CONNECT Pouzdro na telefon | SPC+ | kompatibilní s iPhone 15 Pro

#ad
SP CONNECT #ad - Maximální flexibilita při jízdě na kole nebo na motocyklu, v autě, při běhu, golfu a mnoha dalších aktivitách. Modely: objednejte si svůj obal na telefon pro všechny běžné modely značek Apple, Samsung a Huawei.

Nové plus vlastnosti: spc+ rozšiřuje systém o mnoho nových možností. Twist-to-lock: díky patentovanému mechanismu twist-to-lock je váš mobilní telefon bezpečně namontován na každý držák SPC+ díky jednoduchému nasazení a otočení o 90 stupňů během pouhé jedné sekundy. Je kompatibilní s magsafe o 40 % tenčí, nárazuvzdorné, lehčí, ochranné a s magnetickým upevněním.

Možnosti použití: užijte si maximální bezpečnost pro svůj mobil. Pouzdro nabízí vašemu mobilu optimální ochranu, perfektně padne do ruky a můžete ho během jedné sekundy upevnit na všechny držáky SPC+. Design: Štíhlý, flexibilní a bezpečný. Pokud máte jiný model, můžete využít naše univerzální systémy.
ZnačkaSP CONNECT #ad
VýrobceSP CONNECT #ad
Číslo dílu52669
Modelka52669
Záruka12 měsíců

8. SP CONNECT

#ad

SP CONNECT Pouzdro na telefon pro iPhone 14 Pro Max

#ad
SP CONNECT #ad - Robustní materiály: díky 3vrstvé plastové konstrukci je pouzdro na mobil extrémně stabilní a chrání tvůj smartphone efektivně před prasklinami, poškrábáním a dalším možným poškozením.

Modely: objednejte si svůj obal na telefon pro všechny běžné modely značek Apple, Samsung a Huawei. Pokud máte jiný model, můžete využít naše univerzální systémy. Maximální flexibilita při jízdě na kole nebo na motocyklu, v autě, při běhu, golfu a mnoha dalších aktivitách. Pouzdro nabízí vašemu mobilu optimální ochranu, perfektně padne do ruky a můžete ho během jedné sekundy upevnit na všechny držáky SP Connect.

Twist-to-lock: díky patentovanému mechanismu twist-to-lock je váš mobilní telefon bezpečně namontován na každý držák SP Connect díky jednoduchému nasazení a otočení o 90 stupňů během pouhé jedné sekundy. Design: Štíhlý, flexibilní a bezpečný. Možnosti použití: užijte si maximální bezpečnost pro svůj mobil.
ZnačkaSP CONNECT #ad
VýrobceSP CONNECT #ad
Číslo dílu55156
Modelka55156
Záruka13 měsíců

9. SP CONNECT

#ad

SP CONNECT Pouzdro na telefon pro iPhone 11 Pro/XS/X

#ad
SP CONNECT #ad - Pouzdro nabízí vašemu mobilu optimální ochranu, perfektně padne do ruky a můžete ho během jedné sekundy upevnit na všechny držáky SP Connect. Modely: objednejte si svůj obal na telefon pro všechny běžné modely značek Apple, Samsung a Huawei.

Maximální flexibilita při jízdě na kole nebo na motocyklu, při běhu, v autě, golfu a mnoha dalších aktivitách. Design: Štíhlý, flexibilní a bezpečný. Robustní materiály: díky 3vrstvé plastové konstrukci je pouzdro na mobil extrémně stabilní a chrání tvůj smartphone efektivně před prasklinami, poškrábáním a dalším možným poškozením.

Pokud máte jiný model, můžete využít naše univerzální systémy. Twist-to-lock: díky patentovanému mechanismu twist-to-lock je váš mobilní telefon bezpečně namontován na každý držák SP Connect díky jednoduchému nasazení a otočení o 90 stupňů během pouhé jedné sekundy. Možnosti použití: užijte si maximální bezpečnost pro svůj mobil.
ZnačkaSP CONNECT #ad
VýrobceSP United #ad
Výška1.1
Délka7.8
Šířka3.94
Číslo dílu55222
Modelka55222
ZárukaČ

10. SP CONNECT

#ad

SP CONNECT Pouzdro na telefon pro iPhone 13

#ad
SP CONNECT #ad - Design: Štíhlý, flexibilní a bezpečný. Pokud máte jiný model, můžete využít naše univerzální systémy. Robustní materiály: díky 3vrstvé plastové konstrukci je pouzdro na mobil extrémně stabilní a chrání tvůj smartphone efektivně před prasklinami, poškrábáním a dalším možným poškozením.

Maximální flexibilita při jízdě na kole nebo na motocyklu, při běhu, v autě, golfu a mnoha dalších aktivitách. Možnosti použití: užijte si maximální bezpečnost pro svůj mobil. Twist-to-lock: díky patentovanému mechanismu twist-to-lock je váš mobilní telefon bezpečně namontován na každý držák SP Connect díky jednoduchému nasazení a otočení o 90 stupňů během pouhé jedné sekundy.

Pouzdro nabízí vašemu mobilu optimální ochranu, perfektně padne do ruky a můžete ho během jedné sekundy upevnit na všechny držáky SP Connect. Modely: objednejte si svůj obal na telefon pro všechny běžné modely značek Apple, Samsung a Huawei.
ZnačkaSP CONNECT #ad
VýrobceSP United Vertriebs GmbH #ad
Výška0.79
Délka7
Šířka3
Číslo dílu55144
Modelka55144
ZárukaProducer