Top 10 Schreibtischunterlage Papier Mit Schutzleiste – Podložky na pracovní stůl a pijáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Friendly Fox

#ad

Základní škola, chlapce, poznámkový blok pro děti jako podložka na malování nebo psaní pro děti, Friendly Fox ABC dětská podložka na psací stůl, dívky, mateřské školy, předškolní zařízení

#ad
Friendly Fox #ad - Plán hodin, švihová cvičení, domácí úkoly & další velkorysá nabídka místa na stolní podložce, školní výlety, psací stůl nabízí extra mnoho místa pro všechno důležité v životě žáků: domácí úkoly, dětské narozeniny přátel školy atd.

Naše hravá podložka na psací stůl abc byla speciálně navržena pro malé chrániče ABC. Zábava při učení️ skvělá papírová podložka na psaní pro děti zve začátek školního roku o něco hezčí a dětský psací stůl tak přímo zve k prvnímu čtení a učení. Větší komfort psaní pro leváky a praváky! Malířská podložka pro děti naše psací podložka pro děti má 25 stran, kreslení, na kterých kreativita nezná žádné hranice. Každé písmeno má k tomu vhodné zvíře zvíře ABC – to usnadňuje učení.

Konečně školák již předškoláci mohou s naší velkou papírovou podložkou din a2 procvičovat abecedu a číslice 1 až 10 Naše psací podložka pro děti tak nepotřebuje žádnou extra ochrannou lištu, tzn. Eselsohr ade díky chytrému lepení malířské podložky se rohy bloku při psaní neohnou. Ať už malování, počítání nebo psací cvičení, s dětskou psací podložkou zvládnete všechno.
ZnačkaFriendly Fox #ad
VýrobceKALO UG (haftungsbeschränkt) #ad
Hmotnost1.32
Číslo díluFF_Schreibunterlage A2_2019_ABC
ModelkaFF_Schreibunterlage A2_2019_ABC
Záruka0

2. blaash

#ad

Blaash® XXL ABC psací podložka papír DIN A2 pro děti | 25 listů blok s dostatkem místa na malování, psaní nebo čmárání | podložka na psací stůl pro dívky a chlapce | podložka na stůl | 2 ks

#ad
blaash #ad - Praktický xxl formát – psací podložka ve formátu din a2 59, takže je stůl velkoplošně chráněn – optimální pro malování, 4 cm x 42, 0 cm přesvědčí kromě roztomilého designu perfektní velikostí, psaní nebo kutilství.

Důmyslně promyšlené – díky praktické lepicí vazbě na spodním okraji papíru nemají otravné a nevzhledné oslí uši žádnou šanci. Potisk vhodný pro děti a beztvaré zobrazení poskytují dostatek místa pro kreativitu. Dekorativní poutač – nejen funkčnost, ale navíc má roztomilý potisk, podložka je skutečným pomocníkem v každodenním životě, takže každý psací stůl v dívčím pokoji upoutá pozornost.

Hravé motivy a jemné barvy přitahují pozornost pro malé i velké. Dívčí sen – podložka na psací stůl blaash z kvalitního prémiového papíru 90 g/m² je vhodná pro malé i velké dívky. Náš příslib blaash slibuje; pokud se ti z jakéhokoli důvodu nehodí psací stůl nebo se ti nelíbí, dostanete do 60 dnů bez problémů peníze zpět! .
Značkablaash #ad
VýrobceRB Produkte GmbH #ad
Výška16.93
Délka23.62
Hmotnost0.2
Šířka0.79
Číslo díluAndi-003
ModelkaAndi-003

3. blaash

#ad

Papír DIN A2 pro děti | 25 listů s dostatkem místa na malování, XXL podložka na psací stůl s jednorožcem, psaní nebo čmárání | podložka na psací stůl pro dívky/psací stůl

#ad
blaash #ad - Dívčí sen – podložka na psací stůl blaash z kvalitního prémiového papíru 80 g/m² je vhodná pro malé i velké dívky. Náš slib blaash slibujeme; pokud vám z jakéhokoli důvodu podložka na psací stůl nesplní nebo se nelíbí, dostanete do 60 dnů bez problémů vrácené peníze.

Promyšlené – díky praktické lepicí vazbě na spodním okraji papíru nemají obtěžující a nevzhledné oslí uši žádnou šanci. Praktický xxl formát – psací podložka ve formátu din a2 59, takže je stůl chráněn na velkoplošné ploše – optimální pro malování, 0 cm přesvědčí vedle sladkého designu perfektní velikostí, 4 cm x 42, psaní nebo kutilství.

Hravé motivy a jemné barvy upoutají pozornost pro malé i velké. Potisk vhodný pro děti a zobrazení bez tvaru poskytují dostatek místa pro kreativitu. Dekorativní poutač pohledů – podložka je nejen skutečným pomocníkem v každodenním životě, ale navíc má roztomilý potisk, takže každý psací stůl v dívčím pokoji upoutá pozornost.
Značkablaash #ad
VýrobceRB Produkte GmbH #ad
Výška0.12
Délka23.39
Hmotnost1.43
Šířka16.54
Číslo díluAndi-002
ModelkaAndi-002

4. Nodito

#ad

Kunst- und Bastelunterlage 17"x24", Löschunterlage für Laptop-Computer, Zeichen-, Blau/Silber, Schreib-, Nodito Doppelseitige Schreibtischunterlage aus Leder, Mauspad

#ad
Nodito #ad - Weiches kissen: pu-leder fühlt sich weich an und bietet eine polsterung für Ihren Arbeitsbereich. Die handgefertigten Nähte am Rand lassen es elegant und luxuriös aussehen. Bei zu viel schmutz auf der Matte empfiehlt sich ein feuchtes Tuch.

Glatter blotter: seine glatte und weiche oberfläche sorgt dafür, Tippen und Benutzen der Maus haben. Doppelseitig: sie können ihren arbeitsbereich mit zwei verschiedenen Farben auf jeder Seite stilisieren. Grosse oberflÄche: groß genug für Ihren Laptop, Ihre Maus, Ihre Tastatur und Ihre Tasse Kaffee. Leicht zu reinigen: aus strapazierfähigem PU-Leder, einfach mit einem Tuch abwischen.

Drehen sie es einfach um, wenn Sie die Stimmung ändern möchten. Es dämpft das klappgeräusch beim Ablegen harter Gegenstände. Sie können sowohl den schreibtisch als auch die empfindlichen Geräte, die Sie verwenden, schützen. Es ist perfekt für büro, dass Sie Freude am Schreiben, Zeichnen, Zuhause und Kunststudio.
ZnačkaNodito #ad
VýrobceNodito #ad
Výška0.01
Délka24
Hmotnost1.19
Šířka17
Číslo díluDP0001
ModelkaDP0001

5. PuK Krämmer GmbH

#ad

Papírová podložka na psací stůl s 2letým kalendářem 2023/2024 | DIN A2 | 30 listů k odtržení | vč. týdenního plánu a poznámek

#ad
PuK Krämmer GmbH #ad - 30 listů ve vysoké kvalitě papíru 80 g/m² v extra velkém formátu 59, 4 x 42 cm DIN A2 a stabilní zadní víko z kartonu. Vyrobeno v Německu. Papírová podložka na psací stůl k odtrhávání s 2letým kalendářem 2023/2024 + týdenní plán a poznámky. Lepení na horní a spodní hraně – proti oslím uším a pro čisté oddělení. Ideální pro kancelář, domácí kancelář nebo jako podložka k popisu a malování.
ZnačkaPuK Krämmer GmbH #ad
VýrobcePuK Krämmer GmbH #ad
Hmotnost0.18
Číslo díluAU21-57941
Záruka2 týdny

6. Friendly Fox

#ad

XXL poznámkový blok podložka na malování nebo psaní na malování s extra ochrannou lištou dvojité balení, Friendly Fox Pony psací podložka papír, DIN A2 dětská psací podložka koně dívky

#ad
Friendly Fox #ad - Bezpečné – díky extra ochraně hran z průhledného plastu je psací podložka na psacím stole navíc chráněna před oslími ušima, roztřepením nebo odtrháváním listů. Xxl podložka pro koně velký psací blok má formát din a2 a podložka je zesílena stabilní zadní lepenkou.

Učení a práce tak bude zábava! dvojité balení s ochranou hran součástí dodávky jsou kromě dvou psacích podložek také dvě ochranné lišty z plastu vhodné pro velikost DIN A2. Pro koně a fanoušky pony s roztomilým poníkem na naší krásné růžovo-červené psací podložce se vám podaří start do nového školního roku zaručeně! Buďte kreativní️ na papírovém psacím stole můžete být opravdu kreativní.

Promyšlené rozdělení podložky pro koně dodá vašim tématům krásný rám a nabízí dostatek místa pro mnoho poznámek, výkresů, účtů a čmáranic.
ZnačkaFriendly Fox #ad
VýrobceKALO UG (haftungsbeschränkt) #ad
Číslo díluFBM_SUA2PonyDP SL
Zárukano

7. Sigel

#ad

Psací podložka v udržitelném balení, SIGEL HO370 papírová podložka na psací stůl, s 3letým kalendářem 2022–2024 a týdenním plánem, cca DIN A2, 30 listů

#ad
Sigel #ad - Praktické: chrání psací stůl před poškrábáním, skvrnami a oděrem | Trojjazyčný: v němčině, angličtině a francouzštině. Extra velký: 30 listů vysoce kvalitního papíru 80 g/m2 v extra velkém formátu 59, 5 x 41 cm vezměte prosím na vědomí: v A2, tzn.

Krásný design: papírová psací podložka k odtrhávání "Harmony" s aktuálním 3letým kalendářem a týdenním plánem. Top: zasíláme ve speciálním balení – kvůli životnímu prostředí | Vyrobeno v Německu. Vysoká kvalita: se stabilním lepidlem na spodní hraně a částečně na horní hraně – proti oslím uším – a stabilním zadním víkem z kartonu 600 g/m2 pro bezpečnou rovnou polohu. Dvakrát větší než často nabízené malé dokumenty v A3.
ZnačkaSigel #ad
VýrobceSigel #ad
Výška0.16
Délka23.43
Šířka16.14
Číslo díluSY522
ModelkaSY522
Zárukažádný údaj

8. Friendly Fox

#ad

Friendly Fox Dino psací podložka papír, XXL poznámkový blok A2, podložka na psaní dinosaurů na malování, psací podložka pro děti

#ad
Friendly Fox #ad - Větší komfort psaní pro leváky a praváky! Dinos jsou volní – s roztomilými dinosaury na našem psacím stole a malířské podložce pro děti se vám podaří start do nového školního roku zaručeně! Buďte kreativní️ na papírové psací podložce můžete být opravdu kreativní.

Xxl din malířská podložka 25 listů silný psací blok ve formátu din a2 nabízí maximálně mnoho místa pro všechny čmáranice, čmáranice a kresby malých i velkých umělců. Plán hodin, odměny, domácí úkoly a další velkorysá nabídka místa dětské psací podložky nabízí spoustu místa pro všechno důležité v životě žáků: uvnitř – úkoly, školní výlety, výlety, dětské narozeniny přátel školy atd.

Naše psací podložka tak nepotřebuje žádnou extra ochrannou lištu, tzn. Eselsohr ade díky chytrému lepení psací podložky se rohy poznámkového bloku při psaní neohnou. Promyšlené rozdělení podložky dinosaurů vytváří přirozený rám pro různá témata.
ZnačkaFriendly Fox #ad
VýrobceKALO UG (haftungsbeschränkt) #ad
Hmotnost1.32
Číslo díluFF_SU A2_2020_Dino
ModelkaFF_SU A2_2020_Dino

9. Krupp Verlag

#ad

Wild und Unverbesserlich' psací podložka 59,4 x 42,0 cm s 25 listy papíru na odtržení 1 kus, Podložka na psací stůl DIN A2 pro děti XXL příšerky podložka na škrábání 'EyeMonster, drzá

#ad
Krupp Verlag #ad - Víkendu, spousta volných psacích ploch. Tato kreativní psací podložka je nejen vrcholem každého psacího stolu, ale také vám pomůže udržet přehled o všech termínech, rychle dělat důležité poznámky a nechat volný průběh vaší kreativitě.

Xxl formát din a2 na šířku 59, 0 cm, 4 x 42, dole lepený pro snadné odtrhávání počmáraných listů.225 listů + stabilní zadní strana ze silné lepenky. Podložka je rozdělena na 3 přehledné oblasti, abyste nikdy neztratili přehled: 7 polí na poznámky, týdenní plánovací kalendář vč. Psací podložka je proto stejně praktická pro děti i dospělé. Podložka na psací stůl z kvalitního a snadno popisovatelného přírodního papíru 80 g/m².
ZnačkaKrupp Verlag #ad
VýrobceKrupp Verlag #ad
Výška0.2
Délka23.31
Hmotnost1.19
Šířka16.54
Číslo dílu0705632136553

10. blaash

#ad

Teenagery a dospělé | 25 listů s dostatkem místa na poznámky a nápady | podložka na psací stůl dívky, blaash® XXL podložka na psací stůl Alpaka z papíru | DIN A2 podložka pro děti

#ad
blaash #ad - Dekorativní poutač – podložka je nejen funkčností opravdovým pomocníkem v každodenním životě, hravé a veselé motivy přinášejí všem úsměv na tváři – vhodná pro děti, teenagery a dospělé.

Promyšlené – díky praktické lepicí vazbě na spodním okraji papíru nemají otravné a nevzhledné oslí uši žádnou šanci. Tak můžete plánovat s dobrým svědomím. Veselý potisk a beztvaré zobrazení poskytují dostatek místa pro kreativitu. Náš příslib blaash slibuje; pokud se ti z jakéhokoli důvodu nehodí psací stůl nebo se ti nelíbí, dostanete do 60 dnů bez problémů peníze zpět! Vytvořeno a vyrobeno – kvůli životnímu prostředí byl plánovač úkolů vytištěn na kvalitním prémiovém papíru 90 g/m² z odpovědných zdrojů.

Praktický xxl formát – psací podložka ve formátu din a2 59, 0 cm přesvědčí kromě roztomilého designu perfektní velikostí, 4 cm x 42, takže je stůl velkoplošně chráněn – optimální pro poznámky nebo spontánní nápady.
Značkablaash #ad
VýrobceRB Produkte GmbH #ad
Výška0.12
Délka23.39
Hmotnost0.2
Šířka16.54
Číslo díluAndi-006
ModelkaAndi-006
Záruka0