Top 10 Roboter Kinder ab 5 Jahre – Roboti na dálkové ovládání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Vtech

#ad

VTech Switch and Go Dinos RC robot T-rex – robotický transformátor dinosaura s dálkovým ovládáním – hračka 2 v 1 s dinosaurem, zvukovými a světelnými efekty – pro děti od 3 do 8 let

#ad
Vtech #ad - Hlava robota, resp. Při stisknutí tlačítka měniče se velký dinosaurus T-Rex automaticky změní na silného robota. Robot a dinosaurus v jednom: děti mohou proměnlivou hračku jednoduše ovládat dálkovým ovládáním a dinosaura nebo robota provádět skvělé kousky a nechat mluvit skvělé věty.

Rozsah dodávky: 1 x vtech switch and go dinos rc roboter-t-rex / 8 demo baterií / s dálkovým ovládáním, regulátor hlasitosti a automatickým vypínáním / věk: 3-8 let / německá verze / výr.880-521064. Zažijte vzrušující dobrodružství: dálkově ovládaný t-rex se jedním stisknutím tlačítka automaticky promění v cool robota / světelné efekty, kaskadérské kousky a vhodné sady obohacují zábavu ze hry. Dinosaura se rozsvítí reakcemi hračky – lcd obrazovka s příslušnými robotickými animacemi ukazuje v režimu Dino oči T-Rex. č.
ZnačkaVtech #ad
VýrobceVtech #ad
Výška8.66
Délka14.17
Hmotnost4.33
Šířka10.39
Číslo dílu80-521074
Modelka80-521074
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Pets Alive

#ad

Domácí zvíře oranžový, od ZURU, Pets Alive, křeček mania, křeček pomeranč

#ad
Pets Alive #ad - Uvnitř a vně koule: sladcí křečci mohou běžet dovnitř a ven z koule! Pravý zvuk: tito křečci vydávají roztomilé pískající zvuky. 4 ke sbírání: existují 4 roztomilé křečky ke sbírání; které si adoptujete? Všechny směry: sledujte, jak se váš křeček pohybuje všemi možnými směry. Perfektní dárek: křečci mánie jsou perfektní chlupatí přátelé, které můžete darovat každému dítěti, které by rád mělo domácího mazlíčka! Se skutečnými pohyby a zvuky jsou přesně jako pravé zvíře! .
ZnačkaPets Alive #ad
VýrobceZURU #ad
Výška4.53
Délka4.53
Hmotnost0.37
Šířka4.53
Číslo dílu9543E
Modelka9543E

3. VATOS

#ad

Programovatelný pohyb ruky typu C pro nabíjení, VATOS Dálkově ovládaná robotická hračka pro děti, 2 v 1 RC robot s měničem hlasu a rekordérem, dárek pro chlapce a dívky

#ad
VATOS #ad - Díky pohyblivým kloubům mohou děti svou robotickou hračku různými způsoby umístit a led dýchací světlo propůjčuje robotické hračce dodatečný rozměr zábavy a pro děti je ještě zajímavější a přitažlivější. Jednoduché ovládání objevte další funkce tohoto rc robota pomocí dodávaného dálkového ovládání vyžaduje 2 aaa baterie – nejsou součástí dodávky. Tento robotický přítel s vámi může chodit/sklouzávat/zpívat a tancovat.
ZnačkaVATOS #ad
VýrobceVATOS #ad
Výška10.63
Délka3.15
Hmotnost2.97
Šířka6.69
Číslo díluBG1538
ModelkaBG1538
Záruka30denní záruka

4. Vtech

#ad

VTech DJ BeatBoxer – interaktivní štěně boxer se 3 různými režimy pro beatbox, míchání hudby a péči – pro děti ve věku 4–10 let

#ad
Vtech #ad - 3 skvělé herní režimy: beatboxer režim – efekty beatbox se spouští dotykem nebo stisknutím ucha, záznam hlasu a přehrávání hudby s veselým zkreslením.

80-551504. Pomocí svítících sluchátek lze vybírat melodie a dotykem na tělo přidávat zvuky – štěně Boxer pohybuje hlavou a pysky k hudbě. č. Rozsah dodávky: 1 x vtech dj beatboxer / věk: 4-10 let / 4 x aa/lr6 demo baterie / 2 náramky včetně / německá verze / Art. Dj režim – stiskněte tlačítka pro míchání melodií nebo přidání zvukových efektů a zpívání hudby / režim štěňat – štěně reaguje štěně a zvukovými efekty na dotyk. Roztomilé štěně boxer s nadýchanou kožešinou, skvělými doplňky a svítícími sluchátky reaguje na dotyk nosu, hlavy, ucha a levé tlapky, jakož i na sluchátka.
ZnačkaVtech #ad
VýrobceVTech #ad
Výška9.84
Délka4.92
Hmotnost2.27
Šířka6.54
Číslo dílu80-551504
Modelka80-551504
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. hahaland

#ad

Roboti děti od 6 let se světly a zvuky STEM Robot Stavebnice Konstrukční hračka pro chlapce 5 let, hahaland Robotická hračka 5 v 1 – autíčko od 3 4 5 6 let chlapci

#ad
hahaland #ad - Bezstarostný poprodejní servispokud potřebujete nápad na dárek pro 5-8leté chlapce nebo dívky, dejte nám jednoduše vědět, jsou tyto stavebnice pedagogickou dárkovou sadou. Kromě toho mají všechna auta pohyblivá kola pro děti na tlačení a chůzi. Nejsou nutné žádné baterie a jednoduchá instalace s ručním šroubovákem a velkými šrouby lze snadno postavit i bez baterií.

5 vojenských vozidel v 1 robotu peace defender robotická stavebnice se skládá z 5 vozidel s sebou. Všechna auta lze kompletně rozložit na jednotlivé díly a sestavit do jednoho velkého robota nebo rozložit na pět samostatných aut. Vysoce kvalitní konstrukcesplňujte přísné bezpečnostní standardy výrobků, včetně ce. Robotické zvuky a blikající světla osloví děti po sestavení robota se nachází tlačítko na horní straně hlavy robota, tyto STEM hračky přitahují děti k tomu, které děti mohou stisknout a aktivovat blikající světla a realistické zvuky robotů, aby zkonstruovaly a zlepšovaly fantazii a kreativní hru.

S dětským a bezpečným designem mají hrany a špičky zaoblené rohy, díky nimž je hračka bezpečná pro hraní malých dětí a nabízí jim dokonalý zážitek ze stavění. Děti jej tak mohou rozebrat a znovu sestavit, což podporuje jemnou motoriku a koordinaci rukou a očí při hraní. Všechny díly jsou vyrobeny ze silných a robustních ABS materiálů pro dlouhou životnost. Je to ideální vánoční dárek pro děti.
Značkahahaland #ad
VýrobceSHANTOU KIDKICKING INTELLIGENT TECHNOLOGY CO., LTD. #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost2.6
Šířka0.39
Číslo díluECX2001-2L
ModelkaECX2001-2L

6. Vtech

#ad

Liora, jednorožec elektronické domácí zvíře s doplňky, Vtech 80-530804 Sparklings

#ad
Vtech #ad - 4–10 let. Německá verze. Magická zábava barev s mystickým jednorožcem Liora. Roztomilý jednorožec s pěti interaktivními LED světly a magickými světelnými projekcemi. Ozdobte liora v pestrých barvách: stiskněte tlačítko amuletu pro výběr barvy, oči nebo křídla, poté vyberte buď roh, abyste v této barvě nechali svítit.
ZnačkaVtech #ad
VýrobceVtech #ad
Výška5.91
Délka4.61
Hmotnost0.44
Šířka2.68
Číslo dílu80-530804
Modelka80-530804
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. Think Gizmos

#ad

Think Gizmos Robotická hračka pro děti RoboShooter – dálkově ovládaná robotická hračka s hlasovým záznamem, rychle hořící pěnové kotouče, přehrává hudbu a tanec Camo zelená

#ad
Think Gizmos #ad - Dálkové ovládání je přiřazeno robotu. Kupte si více robotů a nechte robotické války začít! dálkové ovládání obsahuje tlačítka pro různé funkce RoboShooteru, palba blasteru, mezi nimi běh, tanec, 4 GHz, střelba na sklech a mluvení. Hodinová zábava z dálkového ovládání: neuvěřitelně snadné ovládání pomocí dodávaného dálkového ovládání 2, skluzavka, tzn.

Kromě toho je součástí dodávky kompletně přeložený návod k obsluze v angličtině, španělštině, němčině a italštině. Perfektní hračka pro každé dítě, němčině, francouzštině, francouzštině, které miluje robota nebo hračky na dálkové ovládání. Vypalování z měkkých pěnových kotoučů: fantastický dálkově ovládaný tančící robot – robotická shooter – udrží celou rodinu v patách, že se svým věrným robotickým strážcem zastaví nežádoucí hosty. U tohoto nejnovějšího modelu můžete dokonce zaznamenat zprávu, kterou má váš robot mluvit, a stiskem tlačítka váš robot vysloví nahranou zprávu! Podívejte se na video v seznamu a uvidíte ho v akci.

Roboshooter se snadno ovládá, když vypálí pěnové kotouče z hrudi maximální rychlostí pozor babičky. Připraveno k rozjetí: všechny potřebné díly pro tuto skvělou robotickou hračku jsou obsaženy v think gizmos boxu, mezi ně patří robot, dálkové ovládání a 6 x AA baterie. Hlasový záznam: hledáte dárek pro děti s faktorem wow? tato fantastická futuristická dálkově ovládaná robotická hračka pro chlapce a dívky je plná akce a je prostě zábavná. Ideální hračka pro všechny příležitosti, ať už se jedná o vánoční nebo narozeninový dárek pro chlapce i dívky.
ZnačkaThink Gizmos #ad
VýrobceThink Gizmos #ad
Výška11.81
Délka7.48
Hmotnost3.59
Šířka5.12
Číslo díluTG542-VR-CG
ModelkaTG542

8. Vtech

#ad

Hraje hry, vypráví příběhy, animovaná pro pohyb – s funkcí hodin a budíku – pro děti od 3 do 8 let, VTech Funny Sunny – přítelkyně interaktivních lamp – prochází dnem

#ad
Vtech #ad - Č. Rozsah dodávky: 1 x vtech funny sunny, interaktivní lampa - přítelkyně / věk: 3-8 let / německá verze / se zástrčkou a obsahem více než 5 h / 6 x aa demo baterie / výr.

Díky integrovanému nočnímu světlu, pečlivým sadám a melodiím se hodí jako pomůcka pro usínání / pokud je stanovena doba probuzení, probudí dítě jemným světlem a klidným hlasem. Veselá funny sunny se pohybuje a reaguje mnohostrannými výrazy obličeje a pohyby úst při mluvení / se svítícím obličejem, stínidlem a zobrazením času a oznámením.

4 různé hrací desky s více než 300 aktivitami: den s funny sunny každodenní rutiny; ty a já role-hry; příběhy a písně; zábavné hry / rozšiřitelný obsah rozhlasového hry. Hra, zpěv, tanec a zábava: interaktivní lampa nadchne mnoha funkcemi a doprovází děti vstávání, usínání a v mnoha dalších oblastech života po celý den.80-546204.
ZnačkaVtech #ad
VýrobceVtech #ad
Výška12.6
Délka8.66
Hmotnost1.43
Šířka6.69
Číslo dílu80-546204
Modelka80-546204
Záruka2 roky záruka výrobce.

9. Vtech

#ad

Dálkově ovládaný robot, automatická transformace, VTech 80-521064 RC Roboter-T-Rex hračka dinosaurus

#ad
Vtech #ad - S dálkovým ovládáním. Proměňte cool switch & go t-rex pouhým jedním stisknutím tlačítka na silného robota. 3–8 let. Německá verze. T-rex se jediným stisknutím tlačítka promění v cool robota.
ZnačkaVtech #ad
VýrobceVTech #ad
Výška8.66
Délka14.17
Šířka10.39
Číslo dílu80-521064
Modelka80-521064
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

10. Silverlit

#ad

Pfeift und singt, zufälliges Muster, interaktiver Vogel, ab 5 Jahren, Silverlit DIGIBIRDS 88600 Single Pack by, reagiert auf Berührung und Stimme, Kinderspielzeug

#ad
Silverlit #ad - Berall mitnehmen - dank des digiclips kann der digibird ganz einfach überallhin mitgenommen werden. Der letzte Vogel, um die Verbindung herzustellen. Zum sammeln - es gibt 4 verschiedene modelle mit bunten federn, der im chormodus angezündet wird, können sich die DigiBirds untereinander verbinden und gemeinsam singen.

Egal ob zu freunden, in den urlaub oder für Unterwegs, die DigiBirds begleiten Ihr Kind auf all seinen Abenteuern. Platziere alle Vögel in einem Umkreis von max. Interaktives spielzeug - entdecke die digibirds-vogelreihe, pusten, pfeifen und stimme. Technische daten - produktabmessungen: 10l x 5t x 9, 5h cm; enthält: 1 DigiBird + 1 Digiclip + 1 wiederverwendbare Verpackung in einem dekorativen Rahmen; Batterien: 1 X AAA enthalten. Drücke schließlich 3 sekunden lang auf den Sensor auf dem Rücken des Vogels, und er wird auf deine Stimme reagieren.

ZufÄlliges modell - sie erhalten nach dem zufallsprinzip 1 von 4 verfügbaren Modellen, 10L X 5T X 9, 5H cm, Batterien: 1 X "AAA" inbegriffen, ab 3 Jahren. Pfeife oder puste und es singt eine von 50 zufälligen Melodien. Wenn du den chormodus wählst, ist der Anführer. Tippe einmal auf ihn und er fängt an zu zwitschern, bevor du sprichst, die realistisch pfeift und sich bewegt! Der Vogel reagiert auf Berührung, tippe sechsmal auf ihn und er fängt an zu singen. Um den anführer zu wechseln, die gesammelt werden können.
ZnačkaSilverlit #ad
VýrobceSilverlit #ad
Výška7.09
Délka5.51
Hmotnost0
Šířka2.36
Číslo dílu88600
Modelka88600
Záruka2 Jahre Herstellergarantie