Top 10 Orientierungslicht Mit Bewegungsmelder – Kunden-Favoriten: Küche, Haushalt und Wohnen

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Suright

#ad

Světlo do zásuvky do dětského pokoje, 2800 – 3500 K, stmívatelné noční světlo s režimem ZAP/AUTO/VYP, teplá, kuchyně, 2 kusy jasu, Suright Noční světlo zásuvka s detektorem pohybu, ložnice, schodiště

#ad
Suright #ad - 3 režimy osvětlení: zap/auto/vypnu: ️zapnuto: vždy osvětlení. Upozornění: pokud se vyskytne nějaký problém s kvalitou, my se pokusíme co nejlépe vyřešit Váš požadavek. 1, je také velmi úsporný. Snímací rozsah činí 4 metry a 120°. Bezpečné a energeticky úsporné: noční světlo pro děti je vyrobeno z nesnadno vznětlivého pc materiálu, ochrana životního prostředí a úspora energie, 5 w ultra nízká spotřeba energie, který je robustní a odolný vůči vysokým teplotám, a také prošel certifikací CE, aby bylo zajištěno bezpečné používání.

Nastavitelný jas: noční světlo do zásuvky s detektorem pohybu můžete plynule nastavit na 15 % až 100 % stisknutím tlačítka, aby bylo tmavší. Auto: se senzorem soumraku a infračerveným senzorem pohybu se toto led noční světlo automaticky rozsvítí po dobu 30 sekund, když je světlo slabé a projíždějí osoby nebo domácí zvířata. Iroké použití a bezstarostný nákup: noční světlo s detektorem pohybu je ideální pro osvětlení v interiéru, v ložnici, ať už na chodbě, dětském pokoji nebo na schodišti, napište nám prosím e-mail, že ve tmě již nebude klopýtat, které zajistí, v kuchyni nebo na jiném místě, zpříjemní váš život.

Vypnuto: Světlo vypnout. Dlouze stiskněte tlačítko "", jak si přejete, aby bylo jasnější a znovu dlouze stiskněte tlačítko "", je snazší splnit vaše potřeby. Noční světlo můžete nechat dítě svítit tak tmavé nebo světlé, které se nachází nahoře na detektoru pohybu. Jedinečná šikmá objímka lampy noční světlo využívá princip lomu světla, aby se zabránilo přímému světlu do očí, aby lépe chránilo oči a nerušilo spánek vaší rodiny.
ZnačkaSuright #ad
VýrobceSuright #ad
Výška2.05
Délka3.03
Hmotnost0.33
Šířka2.8
Číslo díluLD063-WH
ModelkaLD063-WH

2. AUVON

#ad

Noční světlo s 1 – 50 lm, do ložnice, AUVON Noční světlo do zásuvky se senzorem pohybu a senzorem soumraku, schodiště, nastavitelný jas na chodbu, 2 kusy teplého bílého LED podsvícení

#ad
AUVON #ad - Bezpečné a spolehlivé. Toto led noční světlo lze krátce stisknout pro 8stupňové stmívání a stisknout pro plynulé stmívání v rozsahu 1 – 50 lm pro splnění vašich různých požadavků na jas. V tomto režimu se aktivuje senzor soumraku a provede příslušné akce.

Difúzní podsvícený design. Pokud zůstane napájení připojeno, stmívatelné noční světlo zachová poslední nastavení jasu, takže nemusíte pokaždé znovu nastavovat jas. Je perfektní pro lidi, které odráží světlo na stěnu, kteří jsou citliví na světlo a jsou náchylní k nespavosti. Kompaktní design nechává 2. Pokud je detekován pohyb ve tmě nebo pokud okolní světlo nestačí, aktivuje se leD noční světlo s detektorem pohybu a poté se automaticky vypne, pokud po dobu 60 sekund není rozpoznán žádný pohyb, což může ušetřit energii.

Podsvícené noční světlo auvon má 16 led s rovnoměrnou luminiscencí a vytváří rozptýlené světlo na pozadí, aby se zabránilo nepříjemným pocitům způsobeným přímým světlem ve vašich očích. Noční režim. Automatický režim. Zásuvku volně pro jiné přístroje. V tomto režimu dokáže senzor pohybu rozpoznat pohyby v rozmezí 3–5 metrů a 120°.
ZnačkaAUVON #ad
VýrobceAUVON #ad
Výška2.44
Délka1.57
Hmotnost0.31
Šířka2.44

3. NEDIS

#ad

Nennlichtstrom: 37 lm, Netzstromversorgung, Lichtbereich: 3 m, Orientierungs-LED-Licht und Taschenlampe, Strahlungswinkel: 71 °, 220-240 V AC 50 Hz, Wiederaufladbar, 1.3 W

#ad
NEDIS #ad - Benutzerfreundliche induktive Ladestation: keine Ausrichtung mehr nötig. Dank dieser nedis notfallbeleuchtung zur Orientierung hat das mühsame Suchen nach Taschenlampen oder Kerzen bei Stromausfällen ein Ende. Schickes, elegantes Design. 2-in-1: orientierungsleuchte und Taschenlampe.
ZnačkaNEDIS #ad
VýrobceNedis #ad
Výška3.5
Délka2.16
Hmotnost0.37
Šířka6.69
Číslo díluLNLGTRHWT
Modelka5412810291540
Záruka2 year manufacturer

4. TNMOO

#ad

3 barevné teploty, TNMOO LED noční světlo zásuvka s detektorem pohybu a senzorem stmívání, ložnici, plynule stmívatelné, chodbu, světlo do zásuvky pro dětský pokoj, 2 kusy, schodiště, pro děti

#ad
TNMOO #ad - Led noční světlo se senzorem pohybu se aktivuje, takže můžete efektivně šetřit energii. Jedinečná nakloněná hlava lampy využívá princip lomu, aby se zabránilo potížím s očima způsobeným přímým světlem. Po připojení k napájení si led lampa do zásuvky zachová poslední nastavení jasu, takže jas nemusí být pokaždé znovu nastavován.

Tato led noční lampa spotřebuje pouze 0, 3 W, což je ekologické a energeticky úsporné. Noční světlo pro děti je perfektní pro lidi citlivé na světlo, chrání vaše oči. Bezpečné a spolehlivé– zásuvkové světlo s detektorem pohybu je vybaveno vysoce kvalitním protipožárním krytem v-0 a nadproudovou ochranou pro zajištění bezpečnosti. 3 teploty barev – noční světlo šetrné k očím– zásuvka do zásuvky tnmoo používá 16 led, které poskytují rovnoměrné osvětlení a měkké světlo. On: vždy zapnuto, když je za soumraku, v noci nebo při špatných světelných podmínkách detekován pohyb, a automaticky se vypne, pokud není během 30 s detekován žádný pohyb, vypnuto: světlo se vypne.

S pohybovým čidlem a senzorem stmívání– 3 režimy: auto/on/off. Krátce stiskněte tlačítko pro výběr mezi 3 teplotami barvy: bílá – 8 LED, teplá – 8 LED, teplá bílá – 16 LED. Plug and play– led noční světlo lze instalovat v dětských pokojích, schodištích, ložnicích, chodbách, koupelnách, kuchyni, chodbě, ve sklepě a dalších místech se zásuvkami. Nastavitelný jas 10 % – 100 %– s progresivní technologií stmívání lze jas této zásuvky s detektorem pohybu plynule nastavit na 10 % – 100 %.
ZnačkaTNMOO #ad
VýrobceTNMOO #ad
Výška2.17
Délka5.12
Hmotnost0.35
Šířka3.15
Číslo díluSNL-002

5. TNMOO

#ad

TNMOO LED noční světlo s detektorem pohybu, 2 kusy, plynulé stmívání, světlo do skříně se 3 režimy, 24 LED, noční lampa pro děti do koupelny/chodby/schodiště/garáže, USB nabíjení, 3 barevné teploty

#ad
TNMOO #ad - Vylepšený 24 led a automatický detektor pohybu naše led noční světlo s detektorem pohybu je vybaveno více led diodami, nastavitelným jasem, 3 barevnými teplotami, vestavěným světelným senzorem a senzorem pohybu. Dotkněte se tlačítka senzoru a vyberte 3 barevné teploty: teplá bílá 4000 – 4500 K – 12 LED, smíšená barva 5000–5500 K – 24 LED.

Instalace nebo odstranění je velmi jednoduchá! Teplé a měkké světlo neoslňuje, takže se vaše oči budou cítit dobře. On: vždy zapnuto. 3 režimy: auto / ON/OFF. Nevkládejte prosím dvě noční světla dohromady, dílna, skříň, a nemusíte si dělat starosti s umístěním zásuvky, např. Off: vždy vypnuto. Nekonečné stmívání 15 % ~ 100 % & 3 barevné teploty: noční světlo používá nekonečnou technologii stmívání, studená bílá 2800–3200 k – 12 led, dlouze stiskněte tlačítko senzoru pro nastavení jasu od 15 % do 100 %.

Auto: pokud je váš pohyb při špatných světelných podmínkách rozpoznán v rozsahu 3 m/120 °, 3 režimy, toto LED noční světlo se automaticky rozsvítí a po 30 sekundách se vypne. Spotřeba proudu pouze 0, 3 w, abyste toto světlo s detektorem pohybu v interiéru mohli nabíjet přes USB nabíječku, velmi úsporný a šetrný k životnímu prostředí. Atní skříň, ložnice, spodní skříňka, knihovna, protože to negativně ovlivňuje funkci světelného senzoru.
ZnačkaTNMOO #ad
VýrobceTNMOO #ad
Výška0.91
Délka5.71
Hmotnost0.4
Šířka5.2
Číslo díluSNL-001
ModelkaTNMOO

6. Lyridz

#ad

Stmívatelné LED noční světlo, chodba 3 kusy, šatník, Lyridz Noční světlo s detektorem pohybu, orientační světlo, schodiště, samolepicí osvětlení skříně, dobíjecí akumulátor typu C

#ad
Lyridz #ad - Nepotřebujete žádné nářadí, garáže, chodby, kuchyně, kde potřebujete trochu dodatečného světla. Je ideální do koupelny, které lze umístit kamkoli chcete. Snadná instalace – toto stmívatelné noční světlo obsahuje magnet a dodává se s celkem 3 lepicími podložkami, sklepa a všude tam, schodiště, dětského pokoje, šrouby nebo matice.

Spora energie v každodenním životě – pokud led noční světlo s detektorem pohybu v automatickém režimu rozpozná pohyb ve tmě, aby osvětlilo vaši cestu. Noční světlo s takovými stupni jasu je skvělým pomocníkem, pokud potřebujete někde dodatečné osvětlení. Automaticky se vypne, čímž se snižuje zbytečná spotřeba energie, automaticky se zapne na dobu 20 sekund, když ji nepotřebujete.

Jemné osvětlení – díky skrytým korálkům lampy oslní noční světlo i při nejvyšším stupni jasu. Vždy se rozsvítí v zapnutém režimu. Dobíjecí noční světlo – nedělejte si starosti s častým nákupem a výměnou nerecyklovatelných baterií AAA. Nastavitelný jas – noční světlo lyridz s detektorem pohybu má lumen až 20, což je vhodné pro tmavá místa. Měkké světlo vás vede ve tmě, není nutné uprostřed noci zapínat oslňující světla.
ZnačkaLyridz #ad
VýrobceDongguan Nuomi Innovation Technology Co., Ltd #ad
Výška0.59
Délka2.48
Hmotnost0.08
Šířka2.44
Číslo díluA5126
ModelkaA5126
Záruka12 měsíců.

7. Brisun

#ad

Brisun 2 kusy LED noční světlo s nastavitelným jasem, ložnici, 3 režimy Auto/ON/OFF pro dětský pokoj, obývací pokoj, Noční světlo zásuvka s detektorem pohybu, koupelnu, teplá bílá, chodbu

#ad
Brisun #ad - Mnohostranné použití: zasunutí přímo, dekorace dětského pokoje, garáž, koupelnu, chodbu, schodišť, schodiště, schodiště, schodiště, K´¹che, dětský pokoj, haly, ideální pro obývací pokoj, sklep nebo jakýkoli tmavý roh. Noční led světlo se skládá ze speciálního PC materiálu.

Nabízí 24hodinový zákaznický servis. Dosah pohybového čidla činí 3 m/120 °C. Po cca 25s sekund se automaticky vypne, jakmile se v detekční oblasti neměří žádný pohyb. Je ohnivzdorný, ale také energeticky úsporná: v režimu "auto" zapnou se pouze tehdy, nárazuvzdorný, když přijdete do své N?he a rozzáří místnost jen natolik, s dlouhou životností a bezpečný. Světlo můžete v případě potřeby také kdykoli zapnout nebo vypnout. Jemné osvětlení dobře rozsvítí vaše oči.

Nastavitelný jas: spodní spínač vám pomůže nastavit jas, od nízké až po vysokou 1 % – 100 %, zachovat si světlost. 3 režimy auto / zap/vypnutí – když světelné senzory měří tmu, automaticky se zapnou a světlo se rozsvítí trochu v pohybu. Bezpečnost a dlouhá životnost: noční světlo má certifikát rosh/ce, maximální spotřeba proudu činí 0, 5 W a životnost činí až 50 000 hodin. Energeticky úsporné a ochrana životního prostředí: noční světla jsou nejen praktická, abyste viděli cestu.
ZnačkaBrisun #ad
VýrobceShenzhen Phemia Technology Co.,Ltd #ad
Výška3.31
Délka0.87
Hmotnost0.25
Šířka2.56
Číslo díluBri-F1
ModelkaBri-20A

8. KEWUZY

#ad

Do ložnice,, schodiště, 3 kusy, světlo do skříně s detektorem pohybu, Noční světlo s detektorem pohybu, teplé/bílé/vypnuto, nastavitelné LED osvětlení skříně, 2 barvy, osvětlení schodiště, na chodbu

#ad
KEWUZY #ad - Inteligentní senzorové světlo se 2 barvami naše noční světlo se senzorem má tři nastavitelné režimy světla: senzor vypnutí/senzor teplého světla/bílé světlo. Pokud je detekován pohyb v rozsahu 3 až 5 metrů, pokud senzor nerozpozná žádný pohyb, automaticky se zapne. Po cca 10 – 30 sekund, světlo se automaticky vypne.

Snadná instalace na výběr jsou 3 možnosti montáže. Vestavěná baterie 500 mah se zvýšenou kapacitou baterie, lze ji používat asi 15 dní při plném nabití a ne více než 5krát denně v režimu senzoru. 3: pro zavěšení použijte závěsné otvory. Dobíjecí usb noční světlo 2barevné noční světlo se senzorem se dodává s usb kabelem, takže jej můžete nabíjet přes nabíjecí konektor vašeho telefonu nebo USB port. Iroké použití toto dvoubarevné noční světlo se senzorem je ideální pro skříně, zásuvky, chodby, podkroví, schodiště, ložnice, knihovny, kuchyně, skříně a sklepy. Zvýšená kapacita baterie, aby se světlomety rozsvítily a rušily klid ostatních lidí.

2: použijte samolepicí zadní stranu pro nalepení na jakýkoli hladký povrch. 1: vestavěný magnet lze připevnit přímo na jakýkoli železný povrch. Vysoce kvalitní senzorové noční světlo toto 2barevné noční světlo se senzorem je vyrobeno z kvalitního abs materiálu, které dokáže osvětlit tmavá místa a brání tomu, 8 kusů studených bílých LED perel vám nabízí 6000 K studené světlo a 8 kusů teplých žlutých LED perel vám nabízí teplé světlo o výkonu 3000 K, který nehořlavě působí příjemně a nezežloutne nebo nekoroduje.
ZnačkaKEWUZY #ad
VýrobceXLWEN #ad
Výška0.91
Délka3.54
Šířka3.94
Číslo díluGZ001A
ModelkaGZ001A

9. SOAIY

#ad

PIR, SOAIY 2dílná sada LED nočního světla s detektorem pohybu, energeticky úsporné světlo do zásuvky, 3 provozní režimy, automatické zapnutí/vypnutí, senzorové světlo, orientační světlo, studená bílá,

#ad
SOAIY #ad - V dostatečně jasném prostředí zabraňuje zabudovaný soumrakový senzor aktivaci pohybového senzoru. Ideální světlo pro bezpečnou cestu chodbou ve tmě. Volitelné tedy 3 provozní režimy: AUTO / ON / OFF. Mnohostranně použitelný, v garáži nebo na terase.

Celkem 2 svítidla praktické pro použití všude tam, sklepě, kuchyni, jako v ložnici, na chodbách, dětském pokoji, garážích, ve vstupním prostoru, schodištích, kde je potřeba světlo, koupelně, obývacím pokoji, na schodištích. Pro každý tmavý roh v bytě je "nutností", takže máte rychle přehled a máte dostatek světla pro další krok. Výrobek je vhodný pro každou domácnost a pomáhá šetřit proud, pokud potřebujete světelný zdroj jen krátce. Cca 20 sekund poté, se lampa vypne.

Noční led světlo se jednoduše zapojí do zásuvky a pomocí spínače na straně lze zvolit mezi trvalým světlem, automatickým režimem nebo trvalým vypnutím. Už nemusíte hledat vypínač a zapnout plné osvětlení, na schodišti, ať už při nočním chodbě na toaletu krátce osvětlíte chodbu, toto noční světlo je dostatečně jasné bez oslnění. Noční světlo se zapne v tmavém prostředí, co již není zaregistrován žádný pohyb, jakmile PIR senzor zaregistruje pohyb.
ZnačkaSOAIY #ad
VýrobceSOAIY #ad
Výška2.56
Délka2.56
Hmotnost0.07
Šířka2.56
Číslo díluID-SY-RTSNLK2P02
ModelkaID-SY-RTSNLK2P02

10. ANOPU

#ad

Chodbu, 24 LED nabíjecí, schodiště, Noční světlo s detektorem pohybu, ložnici, 2 kusy, teplé bílé orientační světlo pro dětský pokoj, kuchyň, světlo do skříně se 3 režimy auto/on/off

#ad
ANOPU #ad - Snadná instalace a odstranění: ① nalepte železný list kdekoli chcete, můžete snadno instalovat nebo odstranit světlo s detektorem pohybu. Teplé orientační světlo: už žádné klopýtání, mazlení, pád. Se zabudovanou lithium-iontovou baterií 600 mah s vysokou kapacitou lze toto světlo s detektorem pohybu plně nabít za 2, 5 hodiny nabíjecí kabel USB-C je součástí dodávky.

3 režimy jasu zapnuto/vypnuto/auto. Vyzařuje jemné světlo, aby vám o půlnoci ukázalo cestu do pokoje a toalety. Toto noční světlo s pohybovým senzorem nabízí až 80 000 hodin a může zajistit stabilní a bezpečný výkon s dlouhou životností a ohnivzdornou skořepinou. Perfektní pro zbavení strachu ze tmy. Jedním slovem můžete instalovat kamkoli chcete, pomůže vám zbavit se nedostatku zásuvek. Magnety, pak nalepte magnetický list na držák lampy, železné listy a pásky "3M" jsou součástí dodávky; ② Zavěste na šrouby na stěnu šrouby nejsou součástí dodávky.

Automatické osvětlení: nemusíte vstávat, ale je dostatečně jasné, které nepoškodí vaše oči, abyste je ručně zapínali nebo vypínali. Toto noční světlo vyzařuje teplé a měkké světlo do místnosti, aniž by rušilo ostatní. S inteligentním senzorem pohybu za soumraku se toto noční světlo automaticky zapne na 30 sekund v noci nebo při nedostatečném okolním osvětlení. Dobíjení přes usb a úspora energie: ekologické a šetří peníze a spoustu baterií.
ZnačkaANOPU #ad
VýrobceANOPU #ad
Výška0.91
Délka4.92
Hmotnost0.41
Šířka2.36
Číslo díluHBITT