Top 10 Nicer Dicer Fusion – Mandolíny na krájení

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Genius

#ad

Genius Nicer Dicer Fun nožní vložky 5 dílů perfektní doplněk k vašemu Nicer Dicer Fun – XXL nůž pro perfektní výsledky řezání kostek, proužků, kotoučů, tužek

#ad
Genius #ad - Nejjednodušší čištění díky čisticímu štětci. Perfektně sladěné příslušenství pro Nicer Dicer Fun! Zcela nová vlastnost: rajčatové kráječky. Originální nicer dicer kvalita v jedinečném, zvířecím designu! Extra ostré čepele v kvalitě G-NOX.
ZnačkaGenius #ad
Číslo díluA34198

2. Genius

#ad

Kráječ zeleniny a zeleniny, Genius Nastavitelný hoblík Nicer Dicer Chef Speed Slicer vč. mobilu Hopper 2 díly – pro krájení rovnoměrných plátků 1–5 mm – kráječ na okurky

#ad
Genius #ad - Jednotlivé díly vhodné do myčky lze zcela jednoduše odstranit z podkladové desky. Plynule nastavitelná přívodová deska – proto obratem ruky a zcela podle přání plátky od tenoučké 1 mm do silné 5 mm.
ZnačkaGenius #ad
Výška4.53
Délka8.86
Hmotnost0.9
Šířka4.61
Číslo díluA27057

3. Genius

#ad

Plátky, proužky a čtvrtiny – kráječ salátu, kráječ na okurky, Genius Nicer Dicer Smart 6 ks zelený – kráječ zeleniny na kostky, mandolína, tužky

#ad
Genius #ad - Multifunkční kráječ je geniální systém pro přípravu salátů, ovocných a zeleninových pokrmů. S nicer dicer smart vytvoříte malé a střední kostky nebo tužky, plátky, proužky a čtvrtky.

Příslušenství můžete dokonce skladně uložit přímo v nádobě. Ultrarobustní řezací víko se snadno zacvakne na protiskluzovou sběrnou nádobu. Vykouzlete rychlé pokrmy s mnoha variantami krájení a bleskově vyměnitelnými vložkami nožů na úrovni restaurace v co nejkratším čase. Ovládáním tlačítka "push" se integrovaná čisticí deska automaticky tlačí dolů a vyčistí i ty nejmenší zbytky jídla. Flexibilní multitalent pro vaši kuchyni a ideální pomocník pro zdravou výživu. Precizně broušené čepele z ušlechtilé oceli v kvalitě GNOX jsou ostré jako břitva, robustní a nerezové. Bez námahy, rychle a zcela bez proudu.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška4.33
Délka9.76
Hmotnost1.57
Šířka4.84
Číslo díluA34127
ModelkaA34127

4. Genius

#ad

Kráječ Nicer Dicer Smart Genius | 14 dílů | Kiwi | Krájení | Strouhání | Krouhání | Krájení na kostičky | Kráječ na ovoce a zeleninu | Znáte z TV

#ad
Genius #ad - Bez námahy výměna nožů nástavců. Epele z mimořádně ostré, tvrzené ušlechtilé oceli ve kvalitě G-NOX. Nožové nástavce 2 v 1 pro současné řezání. Vč. Víka s funkcí samočištění. Lze mýt v myčce.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška6.3
Délka9.84
Hmotnost2.87
Šířka8.27
Číslo díluA33902
ModelkaA33902

5. Genius

#ad

Genius Nicer Dicer Smart | 13 dílů | Sekačka na zeleninu Řezačka cibule Řezání / kostkování / hoblování / tužkování / loupání / skladování | Mandolína | Víceúčelová řezačka | Kráječ zeleniny Kráječ ovoce NEW

#ad
Genius #ad - Záchytná nádoba s víkem pro udržení čerstvosti pro přímé řezání, prostorově úsporné skladování stohovatelné, uchování v čerstvém stavu a přepravu.

Etné variace řezání: střední a velké kostky a tužky, tenké a tlusté plátky, silné proužky a čtvrtky. Stisknutím tlačítka "push" se integrovaná průhledná čisticí deska automaticky zatlačí dolů a vyčistí tužku i od nejmenších zbytků jídla. Extrémně ostré vložky nožů z ušlechtilé oceli v kvalitě G-NOX se 2 různými řeznými plochami pro současné krájení různých potravin. Protiskluzové nožky zajišťují bezpečný způsob práce.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška3.23
Délka8.74
Hmotnost2.43
Šířka3.94
Číslo díluA80567
ModelkaA80567

6. Genius

#ad

Kráječ hranolků, multifunkční kráječ zeleniny, mandolínu, Genius Nicer Dicer Smart 10dílný kráječ zeleniny, kráječ ovoce – kostky – kráječ na okurky, kráječ na cibuli

#ad
Genius #ad - Vykouzlete rychlé pokrmy s mnoha variantami krájení a bleskově vyměnitelnou vložkou na nože s multifunkčním kráječem na úrovni restaurace v co nejkratším čase. Bez námahy, manuálně, rychle a zcela bez proudu.

Ultrarobustní řezací víko kráječe zeleniny snadno zapadne na protiskluzovou sběrnou nádobu. Sada multiřezaček jako kuchyňská pomůcka je geniální systém pro přípravu salátů, pokrmů z ovoce a zeleniny. Příslušenství můžete dokonce skladně uložit přímo v nádobě. Ovládáním tlačítka "push" kráječe na kostky automaticky přitlačí dolů a vyčistí tyč i těch nejmenších zbytků jídla.

Lze použít také jako kráječ rajčat nebo kráječ. Precizně broušené čepele z ušlechtilé oceli v kvalitě GNOX jsou ostré jako břitva, robustní a nerezové. S kráječem zeleniny z teleshoppingu vytvoříte malé, velké kostky nebo tužky, střední, plátky, proužky a čtvrtky. Flexibilní multi-talent do vaší kuchyně a ideální pomocník s kráječem pro zdravou výživu.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška4.11
Délka9.29
Hmotnost2.23
Šířka3.74
Číslo díluA33934
ModelkaA33934

7. Genius

#ad

Spirály, kostky, krájení, známý z TV, 18 dílů – řezání, krájení ovoce a zeleniny, strouhání, Genius Nicer Dicer Plus, ozdobné řezání

#ad
Genius #ad - Stiskem tlačítka „push“ je integrovaná průhledná čisticí plocha automaticky stlačena dolů a odstraní tak snadno i malé zbytky potravin z kolíkové mřížky.

Nožové vložky jsou snadno vyměnitelné a skladné. Nabízí mnoho různých možností řezání – kostky, špalíčky, proužky, plátky, čtvrtiny a osminy – to vše v jedné sadě. Sběrná nádoba s víkem pro přímé krájení, úsporné skladování lze stohovat, uchovávání čerstvosti potravin a přepravu. Extrémně ostré nožové vložky z ušlechtilé oceli v provedení G-NOX se 2 různými řezacími plochami pro současné krájení různých potravin.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška5.12
Délka10.24
Hmotnost2.2
Šířka3.54
Číslo díluA33886
ModelkaA33886

8. Genius

#ad

Kráječ na cibuli, kráječ ovoce, Genius Kráječ zeleniny Nicer Dicer Plus 12 dílů, stříbrný/černý, kráječ hranolek, univerzální kráječ – kostky/kolíky/krájení/loupání/skladování, A34141

#ad
Genius #ad - Epele z extrémně ostré, tvrzené ušlechtilé oceli v kvalitě g-nox zajišťují perfektní výsledky! Vždy rovnoměrně nakrájejte jemné plátky s hoblíkem o tloušťce 2 mm. Záchytná nádoba pro přímé řezání dovnitř zajišťuje čistý způsob práce. Oloupněte své ovoce a zeleninu jako profesionální rukou pomocí škrabky. Oblíbený nicer dicer plus v ušlechtilém vzhledu! Díky třpytivé barvě se každý kus stane unikátem.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška0.2
Délka9.84
Hmotnost2.2
Šířka1.97
Číslo díluA34141
ModelkaA34141

9. Genius

#ad

Genius Nicer Dicer Chef vložky na nože 6 x 6 + 6 x 30 + 12 x 48 mm vč. vložky na rajčata 6 mm, nůž kompatibilní pouze s Nicer Dicer Chef objem 2100 ml

#ad
Genius #ad - Vložky nožů můžete snadno vyměnit a zcela jednoduše uložit a skladně uložit. Kostky, tužky, plátky a proužky. Vložky na nože nicer dicer lze mýt v myčce, a proto je lze zcela jednoduše čistit. S vložkou na nože máte mnoho možností řezání, jako např. Jsou vyrobeny z extrémně ostré, tvrzené ušlechtilé oceli v kvalitě G NOX. Rozmanité nožové vložky jsou ideálním doplňkem k inovativnímu Nicer Dicer Chef.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška16.5
Délka7.09
Hmotnost0.84
Šířka14.41
Číslo díluA27058

10. Genius

#ad

Tmavě zelený, Genius Nicer Dicer Speed Light | ruční hoblík | 8dílná sada, nastavitelné struhadlo ručně s V-čepelí | kráječ zeleniny kráječ zeleniny, zelený, stříbrný

#ad
Genius #ad - Ochranného krytu, 1 x hoblíková vložka s Julienne vč. Sada obsahuje 1 x rám, 1 x multifunkční hoblík se 3 čepelemi vč. Kuchyňský pomocník lze mýt v myčce. Multifunkční kráječ zeleniny v nejkratším možném čase, cukety, mrkev, červené zelí, salát, brambory, aniž by se rozdrtil – ať už tvrdý nebo měkký – okurky, bílé zelí, papriky, další zelenina atd.

Držák na zeleninu a struhadlo na zeleninu s čepelí v z extrémně ostré ušlechtilé oceli v kvalitě g nox nerez pro perfektní výsledky řezání při každém řezu. Ochranného krytu. Ochranného krytu, 1 x vložka pro řezání materiálu, 1x struhadlo julienne vč. Lze použít jako kráječ zeleniny, kráječ cibule, nakráječe okurky, parmezán, struhadlo na ořechy, rašple atd.

S nastavitelným multifunkčním hoblíkem vytvoříte tenké plátky, strouhané, nasekané a drcené. Potraviny lze krájet ručně pomocí multiřezačky s vyměnitelnými nožovými vložkami, přímo nad pánev, hrnec nebo misku atd. Nicer dicer speed light představuje rychlost, julienne, proužky, všestrannost, multifunkčnost a extrémní ostrost. Ochranného krytu, 1 x struhadlo jemná vč. V jednom zařízení. Rychle a jednoduše v kuchyni.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Hmotnost1.1
Číslo díluA34263
Modelka34263