Top 10 LEGO Dots Jungs – Stavebnice na hraní

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEGO

#ad

LEGO Minecraft – Duel temnoty

#ad
LEGO #ad - Děti mohou prozkoumávat místa města a využívat cenné zdroje, včetně pokladničky Minecraft s kostí, léčebný lektvar a 2 sněhové koule. Děti otáčejí knoflíkem, hráči stisknou spínač, aby zvedly brankáře; zatímco bitva následuje, aby ve věži spustili velkou a odhalili skrytý poklad.

Hráči minecraft mohou se stavebnicí lego minecraft The Deep Dark Battle zažít skutečnou akci v biomu, se starým městem. Tato sada lego minecraft propůjčuje hře a je vždy skvělým dárkem k narozeninám nebo zábavě pro hráče Minecraft a děti od 8 let. Obsahuje lego minecraft arbalest rytířského elfa a dj rytíře neuritského válečníka a velkou akční figurku brankáře Minecraft ke stavění. K doplňkům patří brnění pro rytíře, skvělé zbraně a kouzelná dětská motyka, která sbírá drahocennou lebku biomu Minecraft.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLego #ad
Výška2.78
Délka15.04
Hmotnost1.87
Šířka10.32
Číslo dílu6425593
Modelka6425593

2. LEGO

#ad

LEGO City Burger-Truck, minifigurka s potravinami a příslušenstvím, veselý dárek pro chlapce a dívky 60404, stavebnice s autíčkem na hraní pro 5leté děti

#ad
LEGO #ad - Hračka na občerstvení hamburgeru: lego city burger truck je hračka pro 5leté dívky a kluky, se kterou můžete předstírat, že provozují nákladní vůz. Veselý dárek pro každou příležitost: toto auto lego city je pěknou spontánní odměnou nebo skvělým dárkem pro 5leté chlapce a dívky k Vánocům nebo k narozeninám.

Lego nákladní hračka pro kreativní hraní: když děti vyklopí prodejní poklop, objeví se štítek na hamburgery Van; mohou také sundat střechu a připravit hamburgery v kuchyni a servírovat jídlo zákazníkům. Obsah této hrací a stavebnice: stavebnice pro autíčko na hraní hamburger, 2 minifigurky – prodejce a zákazník s naslouchátkem – jakož i přísady a příslušenství LEGO na svačinu.

Vítejte v nápaditém herním světě: pro další napínavá dobrodružství musíte tuto hračku s potravinovým vozem kombinovat pouze s jinými samostatně dostupnými modely LEGO City.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka2.4
Hmotnost0.79
Šířka10.31
Číslo dílu60404
Modelka60404
Zárukatbd

3. LEGO

#ad

LEGO Creator 3v1 retro kamera hračka se 3 modely pro dívky a chlapce, postavte se v televizi nebo videokameře, dárek pro malé fotografy od 8 let 31147, dekorace do kanceláře a pokoje

#ad
LEGO #ad - 3 retro přístroje v 1 krabici: lego creator retro kamera je hračka 3 v 1 pro dívky a chlapce, která nechá děti od 8 let postavit 3 různé retro modely se stejnými LEGO kostkami. Sada 3 v 1 s mnoha funkcemi: hračka má pohyblivý objektiv, ovládací tlačítka na horní straně, zadní vložený film a nosný popruh; videokameru lze pro natáčení odklopit a televizor má anténu.

Nespočet kreativních herních možností: tvé dítě může přijít s fascinujícími příběhy se 3 různými retro hračkami – fotoaparátem, videokamerou a televizí. 6 nálepek pro každý retro přístroj: 6 nálepek znázorňuje fotografie, které může vaše dítě použít; obrázky ukazují kytici květin, psa, kempingový autobus, žirafu, kolečkové brusle a motocykl. Ještě více zábavy při stavbě se sadami 3 v 1: pořiďte si pro další napínavé herní zážitky také další sady LEGO Creator 3v1, které mimo jiné obsahují fantastická zvířata, skvělá vozidla a detailní městské kulisy.

Retro dárek pro malé fotografy: tato retro hračka 3 v 1 nabízí chlapcům a dívkám od 8 let fascinující zážitek ze stavby a hraní a hodí se jako kreativní fotografický dárek pro děti nebo spontánní odměnu. Modely k vystavení: všechny 3 retro přístroje lego jsou samostatné modely, které lze po hraní v dětském pokoji vystavit jako dekoraci na psací stůl nebo jako kancelářskou dekoraci.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka1.81
Hmotnost0.83
Šířka10.31
Číslo dílu31147
Modelka31147
Zárukatbd

4. LEGO

#ad

Hot Rod a SUV, sada vozidel s vrtulníkem a nákladním vozidlem, dárek pro 7leté chlapce a dívky 31146, letadlem a palivovým nákladem, LEGO Creator 3 v 1 hluboký nakladač s vrtulníkem

#ad
LEGO #ad - 3 x 2 lego vozidla v 1 krabici: podkladník lego creator s vrtulníkem umožňuje dětem od 7 let postavit 3 x 2 různá vozidla LEGO se stejnými díly a vždy znovu přestavovat. Vozidla s pohyblivými částmi: na každém z modelů se něco otáčí, například kola na autíčkách, vrtule na letadle LEGO a listy rotoru na vrtulníku LEGO.

Modely k vystavení: všechny 3 páry vozidel LEGO jsou samostatné hračky a mohou být vystaveny po hraní v dětském pokoji. Nespočet možností hraní: 3 různé páry vozidel nabízejí dětem spoustu zábavy v akci: tahač s vrtulníkem, letadlo na hraní s tankerem nebo 2 auta LEGO – Hot Rod a SUV.

Lego hračky creator: každá sada 3 v 1 umožňuje dětem postavit 3 různé modely z nejdůležitějších oblastí zájmu, které mimo jiné představují zvířata, vozidla a detailní scény z městského života. Dárky pro 7leté děti: tato hračka 3 v 1 nabízí fascinující zážitek ze stavění a hraní, je skvělou spontánní odměnou a zve vaše dítě k mnoha nápaditým hraním rolí; perfektní dárek pro malé milovníky aut.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka1.81
Hmotnost0.88
Šířka10.31
Číslo dílu31146
Modelka31146
Zárukatbd

5. LEGO

#ad

Dárek pro hráče, chlapce a dívky od 7 let, zboží pro fanoušky pro děti, hračka s postavičkami tučňáka a figurkou gumba, LEGO Super Mario sněhové dobrodružství s rodinou tučňáků – rozšiřovací sada

#ad
LEGO #ad - 3 figurky lego super mario: tučňák super mario z lego kamenů, baby tučňák a gumová figurka se zimní čepicí a 2 ryby. Probuď fantazii svého dítěte: stavební hračka lego super mario pro děti lze mnohostranně rozšířit a přetvořit tak, aby nabídla nespočet kreativních výzev a poslat děti na společné mise na sbírání mincí.

Lego aplikace super mario: stáhněte si aplikaci a získejte mimo jiné stavební návody a kreativní nápady na stavbu a hry. Lego sada super mario s gumovou figurkou: sněhové dobrodružství s rodinou tučňáků – rozšiřovací sada je perfektní hračka pro děti, aby si mohly hrát v ledové jeskyni, jezdit na saních nebo bruslit. Dárek pro hráče od 7 let: tato malá sada lego je skvělým nápadem na dárek pro děti; pro interaktivní herní zážitek je zapotřebí startovací sada LEGO Super Mario 71360, 71387 nebo 71403.

Interaktivní digitální herní zážitek: pomozte lego mario, lego luigi nebo lego peach figurky nejsou součástí dodávky spojit staršího tučňáka zpět s tučňákem miminka, vyskočit ledovou skluzavku nebo porazit Gumbu. Vzrušující hraní rolí s touto akční hračkou: setkejte se v jeskyni s tučňáky, pomozte jim vysunout ledovou skluzavku nebo proměňte skluzavku na kluziště.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka2.4
Hmotnost0.86
Šířka10.31
Číslo dílu71430
Modelka71430
Zárukatbd

6. LEGO

#ad

Proměnlivá hračka s velrybou pro děti, dárek pro dívky a chlapce od 7 let 71472, zachraňte Bunchu před albgnomem, LEGO Horkovzdušný balón DREAMZzz Izzies Narval, hračka pro mořské živočichy

#ad
LEGO #ad - Lego dreamzzz sady: objevte také další dobrodružné hračky z řady lego dreamzzz pro dívky a chlapce; vaše dítě se může ponořit do světa snů a setkat se s mnoha postavami hrdinů LEGO DREAMZzz.

2 možnosti hraní: kreativní děti mohou postavu velryb přestavět na horkovzdušnou hračku nebo ji napnout před kočárkem, aby představovaly nová dobrodružství. Nápad na dárek pro děti: tato malá lego sada je skvělým dárkem pro fanoušky LEGO DREAMZZ, kteří se těší na mnoho hodin s touto skvělou hračkou. Detailní minifigurky a zvířecí figurky lego dreamzzz: sada obsahuje minifigurku Izzie, algnoma a malou figurku zajíce Bunchu; kromě toho má hračka velryba výklopnou tlamu a roh na hlavě.

Mnohostranně přestavitelná hračka pro mořské zvířata: horkovzdušný balónek LEGO DREAMZzz Izzies Narwal nabízí 2 možnosti stavby, aby dívky a chlapci od 7 let mohli popustit volný průběh své fantazii.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka2.4
Hmotnost0.05
Šířka5.55
Číslo dílu71472
Modelka71472
Zárukatbd

7. LEGO

#ad

Veselé, barevné stavebnicové kostky, nápad na dárek pro děti, LEGO 10698 Classic velký box se stavebnicí, uskladnění hraček

#ad
LEGO #ad - Lego classic 10698 velký box se stavebnicí se dodává v praktickém úložném boxu z plastu; všechny vyobrazené modely lze s touto sadou postavit současně. Stavebnice pro děti od 4 let; obsahuje velkou paletu stavebních dílků Lego ve 33 různých barvách, 8 různých druhů oken a dveří, 8 různých rámů.

Sada je zabalena v praktickém plastovém úložném boxu. Speciální dílky zahrnují 2 různě velké zelené základní desky, 3 páry očí, 6 pneumatik a 6 ráfků – vybízí k nápaditému stavění. Velké množství oken a dveří doplňuje klasické stavění a zajišťuje nekonečnou kreativitu s dílky stavebnice LEGO.

V přiložených návodech na stavby a online najdete nápady, které vám usnadní začátek. Návody na stavby s prvními nápady jsou součástí sady a najdete je i online. Velký box se stavebnicí lego je nápadem na zábavný dárek pro dívky a chlapce od 4 let, který jim přinese spoustu potěšení na dlouhou dobu.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška10.31
Délka14.57
Hmotnost3.51
Šířka7.09
Číslo dílu10698
Modelka10698
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

8. LEGO

#ad

Stavebnice pro dospělé, LEGO 21034 Architecture London Set, Big Ben, nápad na dárek pro sběratele, Tower Bridge, muže a ženy, stavebnice Skyline s London Eye, dekorace do domácnosti a kanceláře

#ad
LEGO #ad - Postavte si detailní model lego architecture londýnského panoramatu se svými slavnými symboly! Stavebnice lego pro dospělé a děti od 12 let obsahuje Národní galerii, Nelsonův sloup, London Eye, Big Ben a Tower Bridge.

Včetně sešitu s informacemi o designu, architektuře a historii budov. Tato lego sada nabízí hodnotný a relaxační zážitek ze stavby a je atraktivní dekorací do domácnosti nebo kanceláře. Londýnská temže je znázorněna průhlednými LEGO kameny na základní desce. Modely lego architecture jsou kompatibilní se všemi kreativními modelovými sadami Lego a jsou ideální nápady na dárek k narozeninám, Vánocům nebo jakékoli jiné příležitosti.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka10.31
Hmotnost0.44
Šířka2.4
Číslo dílu21034
Modelka21034
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

9. LEGO

#ad

Sada pro děti od 7 let, hračka s mořskými zvířaty Figurky: žralok, chobotnice a mořský ďas, LEGO 31088 Creator Obyvatel hlubokého moře, krab

#ad
LEGO #ad - Sada "obyvatelé hlubinného moře" obsahuje děsivou hračku žraloka s výklopnými hlavami, pohyblivými ploutvemi, špičatými zuby, pohyblivými klouby a reflexními očima.

S touto sadou lego creator 3 v 1 pro děti od 7 let lze postavit 3 figurky mořských živočichů! Postavte si hračku žraloka s krabem a truhlou s pokladem a proměňte ji v pohyblivou chobotnici nebo hračku mořského ďas s obrovskými tlamami. Sada nabízí dokonce ještě další možnost stavby a návod na stavbu velryby – k dostání na LEGO. Com. Podívejte se na cool modro-bílé zbarvení žraloka! tato sada mořských zvířat LEGO je perfektním dárkem pro chlapce a dívky, kteří milují figurky.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška5.55
Délka10.31
Hmotnost0.68
Šířka1.89
Číslo dílu31088
Modelka31088
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

10. LEGO

#ad

Sběratelský model, stavebnice, LEGO 75317 Star Wars Mandalorian a dítě

#ad
LEGO #ad - Kultovní vybavení mandaloriana – blasterová puška připevněná na zádech a blasterová pistole v ruce – samozřejmě nesmí chybět ani na stavební figurce LEGO a připomenout si napínavé scény z "Star Wars: The Mandalorian". K oběma stavebním modelům jsou k dispozici podlahové desky, aby bylo možné postavy postavit a prezentovat.

Malí fanoušci budou tuto stavebnici milovat s nastavitelnými ušima, se kterými lze zobrazit různé situace. Oba zabírají jen málo místa, ale přesto působí jako výstavní kousky, ať jsou vystaveny kdekoli. Tato stavebnice bez baterií nabízí jednomu nebo více dětem zábavný zážitek ze stavění, pokud nechají LEGO BrickHeadz verze obou oblíbených hrdinů vzniknout z "Star Wars: The Mandalorian". Fanoušci televizního seriálu "star wars: mandalorian" a kreativní děti budou velmi nadšeni, že vytvoří vlastní LEGO BrickHeadz verze dítěte a Mandaloriana ze sady 75317 a napodobí autentické detaily, aby vytvořili skvělý výstavní kousek.

Tato 295dílná stavebnice lego brickheadz star wars je skvělým dárkem k narozeninám, Vánocům nebo překvapením pro fanoušky série "Star Wars: The Mandalorian" a LEGO stavitele od 10 let. K dispozici jsou sady pro fanoušky každého věku. K sadě je přiložen návod na sestavení krok za krokem, stavební modely a výstavní kousky, aby se každý fanoušek mohl s důvěrou Jediho pustit do tohoto stavebního projektu! Fascinující spektrum stavebních hraček lego star wars zahrnuje sběratelské předměty, se kterými lze vytvořit legendární scény ze světa Star Wars. Mandalorian je vysoký 8 cm a dítě v plovoucím kočárku je rovněž 8 cm vysoké.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška5.55
Délka2.78
Hmotnost0.6
Šířka7.52
Číslo dílu75317
Modelka75317
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.