Top 10 Krok Wood Schrank – Noční stolky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Krok Wood

#ad

Krok Wood Noční stolek Julia z masivního dřeva 40 x 40 x 40 cm v buku

#ad
Krok Wood #ad - Pokud máte dotazy, poskytne vám krok wood Manager informace a obsah, který potřebujete k výběru nočního stolku nebo postele. Podrobný návod k montáži český jazyk nelze zaručit a všechny potřebné nástroje a upevňovací prvky jsou součástí balení;.

Skříň má optimální velikost 40 × 40 × 40 cm a je vybavena prostornou zásuvkou, ve které můžete uložit mnoho malých věcí – od pomůcek, příslušenství až po časopisy a knihy. Nejjednodušší montáž, která nezabere mnoho času. Díky klasickému designu dřevěného nočního stolku Julia postel perfektně doplní a harmonicky se hodí do téměř každého stylu interiéru ložnice. Noční stolek julia z masivního buku se vyznačuje silným a stabilním designem, hladkým olejem zpracovaným povrchem, který umožňuje zachovat jedinečnou kresbu přírodního stromu.
ZnačkaKrok Wood #ad
VýrobceKrok Wood LTD #ad
Výška15.75
Délka15.75
Šířka15.75
Číslo díluNj-1
ModelkaNj-1

2. Krok Wood

#ad

Krok Wood Noční stolek ELSA z masivního dřeva 40 x 40 x 40 cm v dubu

#ad
Krok Wood #ad - Noční stolek elsa z masivního dubu se vyznačuje silným a stabilním designem, hladkým, olejem opracovaným povrchem, který umožňuje zachovat jedinečnou kresbu přírodního stromu.

Nejjednodušší montáž, která nevyžaduje mnoho času. Podrobný návod k montáži a všechny potřebné nástroje a upevňovací prvky jsou součástí balení;. Skříň má optimální velikost 40 × 40 × 40 cm a je vybavena prostornou zásuvkou, ve které můžete uložit mnoho drobných věcí – od gadgetů, příslušenství až po časopisy a knihy;. Pokud máte otázky, poskytnou vám step wood Manager informace a obsah, který potřebujete k výběru nočního stolku nebo postele. Díky klasickému designu dřevěného nočního stolku elsa perfektně doplní postel a hodí se do téměř každého stylu zařízení ložnice.
ZnačkaKrok Wood #ad
VýrobceKrok Wood LTD #ad
Výška15.75
Délka15.75
Šířka15.75
Číslo dílu11
ModelkaNachttisch

3. Krok Wood

#ad

70 x 35 x 45 cm, Krok Wood Lavice Tomas z masivního dřeva buk

#ad
Krok Wood #ad - Lavice tomas je ideálním řešením pro váš obývací pokoj. Přírodní barva, olejovaná a moderní lavice z masivního bukového dřeva "Tomas" s přírodním žilkováním vypadá elegantně a silně; lavice Tomáš má perfektní poměr ceny a výkonu. Lavice tomas je v různých velikostech – 70 × 35 × 45 cm, 100 × 35 × 45 cm.

Při objednávce obdržíte od výrobce stabilní a výhodnou lavici s doručením zdarma;. Naši manažeři jsou připraveni vám zodpovědět všechny vaše dotazy týkající se vašeho dokonalého bukového stolu. Klasický design, když si objednáte sedačku "tomas". Naolejované bukové dřevo se perfektně hodí do všech interiérů, přírodní kresba, žádné zbytečné detaily a současně vše, co dostanete, praktický design, nejlepší cena na trhu, co potřebujete – to je to, kompletně masivní dřevo, neobsahuje škodlivé látky a má dlouhou životnost;.

Sedací lavice tomas se velmi snadno montuje. Tloušťka dřeva je stabilní – 20 mm, nohy 45 × 45 mm;. Vše, co potřebujete k sestavení, obdržíte hned s lavicí. Masivní, ekologické a přírodní dřevo slouží jako prémiový materiál pro všechny druhy nábytku. Sedací lavice z bukového dřeva je perfektní kombinací moderního a elegantního designu.
ZnačkaKrok Wood #ad
VýrobceKrok Wood LTD #ad
Výška17.72
Délka27.56
Hmotnost13.23
Šířka13.78

4. Krok Wood

#ad

Krok Wood Postel z masivního dřeva ELSA v buku 1 kus zásuvka k posteli

#ad
Krok Wood #ad - Design je kromě toho vybaven kolečky, se kterými můžete zásuvku snadno a jednoduše vytáhnout pod postel a vrátit ji do původní polohy;. Rafinovaný vzhled. Design zásuvky je pokryt olejem, díky čemuž si můžete uchovat jedinečnou texturu dřeva a jedinečný vzor vytvořený samotnou přírodou.

Dotazy? obraťte se na zákaznický servis Krok Wood a získejte kvalifikované poradenství a další potřebné informace. Díky tomu je výrobek velmi prostorný, lze zde uložit ložní prádlo, přikrývky a mnoho dalších důležitých věcí. Zásuvka se vyznačuje dostatečným objemem, její rozměry jsou d 139 cm × Š 67 cm × V 15 cm. Silná konstrukce. Zásuvka elsa je vyrobena z přírodního buku – jedná se o silný materiál s dlouhou životností s vynikajícími provozními vlastnostmi. Optimální velikosti.
ZnačkaKrok Wood #ad
VýrobceKrok Wood LTD #ad
Výška7.28
Délka55.12
Šířka26.38

5. Krok Wood

#ad

Krok Wood Postel z masivního dřeva Julia v buku 120 x 220 cm

#ad
Krok Wood #ad - Postele julia jsou v různých velikostech – 90 × 200, 120 × 200, 120 × 220, 140 × 220, 100 × 200, 160 × 200, 180 × 200, 180 × 200. Buková postel julia je stabilní, nevrže, díky které vám postel může sloužit mnoho let;. Přírodní barva, má jednoduchou a současně spolehlivou konstrukci, olejovaná a moderní postel z masivního dřeva se stabilním čelem.

Postel z masivního dřeva je ideálním řešením pro vaši ložnici, pokoj pro mládež nebo pokoj pro hosty; kvalitu, elegantního designu a královského, krásu a praktičnost postele potvrzují tisíce pozitivních hodnocení;. Buková postel je perfektní kombinací moderního, silného spánku. Tloušťka dřeva je stabilní – 25 mm;.

2220, 100 × 220, 2200 × 200, 200 × 220 cm. Obdržíte stabilní a výhodnou postel od výrobce s dodávkou zdarma. Postel julia lze použít jako postel pro mládež nebo manželskou postel. Postel se dodává ve dvou baleních. Postel julia je příjemná na spaní a snadná montáž. Naši manažeři jsou připraveni vám odpovědět na všechny vaše dotazy. Postel z masivního dřeva Julia je tou nejlepší volbou, jakou jste kdy udělali.
ZnačkaKrok Wood #ad
VýrobceKrok Wood Ltd. #ad
Výška14.37
Délka86.61
Hmotnost77.16
Šířka47.24
Číslo díluJulia Beech120 x 220 cm
ModelkaJulia 120x220

6. Krok Wood

#ad

Krok Wood Stolička Tomas z masivního dřeva 35 x 35 x 45 cm buk, 1 x s otvorem

#ad
Krok Wood #ad - Naolejované bukové dřevo se perfektně hodí do všech interiérů, žádné zbytečné detaily a současně vše, co dostanete, praktický design, neobsahuje škodlivé látky a má dlouhou životnost;. Masivní, ekologické a přírodní dřevo slouží jako prémiový materiál pro všechny druhy nábytku.

Stolička tomas se velmi snadno instaluje. Stolička z bukového dřeva je perfektní kombinací moderního a elegantního designu. Vše, co potřebujete pro sestavení, obdržíte hned s taburetem. Stolička tomas je k dispozici v různých velikostech – 35 × 35 × 45 cm. Klasický design, nejlepší cena na trhu, přírodní kresba, co potřebujete – to je to, kompletně masivní dřevo, když si objednáte stoličku "tomas". Stolička tomas je ideálním řešením pro váš obývací pokoj.

Přírodní barva, olejovaná a moderní stolička z masivního bukového dřeva "Tomas" s přírodním žilkováním vypadá elegantně a silně; stolička Tomas má perfektní poměr ceny a výkonu. Tloušťka dřeva je 20 mm, nohy 45 x 45 mm stolička v kartonu;. Při objednávce obdržíte stabilní a cenově výhodnou stoličku od výrobce s dodávkou zdarma;. Naši manažeři jsou připraveni vám zodpovědět všechny vaše dotazy týkající se vašeho dokonalého bukového stolu.
ZnačkaKrok Wood #ad
VýrobceKrok Wood LTD #ad
Výška17.72
Délka13.78
Hmotnost15.43
Šířka13.78

7. Krok Wood

#ad

75 x 75 x 45 cm, Krok Wood Konferenční stolek Tomas z masivního dřeva dub

#ad
Krok Wood #ad - Klasický design, co potřebujete – to dostanete, kompletní masivní dřevo, žádné zbytečné detaily a současně vše, když si objednáte stůl «tomas». Vše, co potřebujete k sestavení konferenčního stolku, dostanete hned v sadě. Přírodní barvy, naolejovaný a moderní konferenční stolek z masivního dubu "Tomas" s přírodním žilkováním vypadá elegantně a silně; konferenční stolek Tomas má perfektní poměr ceny a výkonu;.

Naši manažeři jsou připraveni vám odpovědět na všechny vaše dotazy k vašemu dokonalému dubovému stolku. Stůl z dubového dřeva je perfektní kombinací moderního a elegantního designu. Tloušťka dřeva je 20 mm, nohy 45 x 45 mm;. Masivní, ekologické a přírodní dřevo slouží jako prémiový materiál pro všechny druhy nábytku.

Při objednávce obdržíte stabilní a cenově výhodný konferenční stolek od výrobce s dodáním zdarma;. Stůl tomas je ideálním řešením pro váš obývací pokoj. Stůl tomas je v různých velikostech – 75 × 50 × 45 cm; 75 × 75 × 45 cm. Konferenční stolek tomas se velmi snadno montuje. Olejované dubové dřevo se perfektně hodí do všech interiérů, praktický design, přírodní kresba, nejlepší cena na trhu, neobsahuje škodlivé látky a má dlouhou životnost;.
ZnačkaKrok Wood #ad
VýrobceKrok Wood LTD #ad
Výška17.72
Délka29.53
Hmotnost23.28
Šířka19.69
Číslo díluunknown

8. vidaXL

#ad

Bílá, předsíně, šatní skříň, dřevěná skříň, skříň do ložnice, 2 dveře, vidaXL Borovicová šatní skříň v mexickém stylu Corona

#ad
vidaXL #ad - Skříň do předsíně má krásný klenutý horní díl a 2 dveře. Nabízí spoustu místa pro uložení vašeho oblečení na horní polici a na šatní tyči. Voskované borové dřevo a detaily z kovu v černé barvě vyzařují rustikální mexický šarm, díky kterému je skříň skvělým doplňkem pro váš obývací pokoj nebo ložnici. Dřevěná skříň vyrobená z masivního borového dřeva, je silná a robustní. Tento kvalitní šatní skříň v mexickém stylu Corona vyzařuje rustikální šarm.
ZnačkavidaXL #ad
VýrobcevidaXL #ad
Výška66.93
Délka39.76
Šířka20.47
Číslo dílu282620

9. Krok Wood

#ad

Krok Wood Konferenční stolek Hans z masivního dřeva v dubu 75 x 50 x 45 cm

#ad
Krok Wood #ad - Pokud máte dotazy k hansovým stolům nebo jinému nábytku značky Krok Wood jsou naši manažeři vždy připraveni vám pomoci, poskytnout doporučení a veškeré relevantní informace. Klasický a přehledný design stolu vám umožní dosáhnout harmonie a dokonalosti v interiéru obývacího pokoje.

Výrobky řady hans ideálně doplňují obytný prostor vašeho bytu, propůjčují prostoru estetiku a dokonalost;. Bukové stoly hans se dodávají s kvalitním upevňovacím materiálem, podrobným návodem a všemi potřebnými nástroji pro vlastní montáž. Konferenční stolek hans je z masivního dubu, má dokonale leštěný, hladký povrch, který je pokrytý olejem – pro zachování přirozené barvy a jedinečné textury přírodního dřeva.

Konferenční stolek hans je k dostání ve velikostech 75 × 50 × 45 cm, má robustní dřevěnou strukturu, 75 × 75 × 45 cm, zejména 20mm masivní celolamelovou desku s 20mm lamelami na hranách a stabilními nohami 60 mm;.
ZnačkaKrok Wood #ad
VýrobceKrok Wood LTD #ad
Výška17.72
Délka29.53
Šířka19.69
Číslo dílu231
ModelkaHansE

10. Krok Wood

#ad

75 x 50 x 75 cm, Krok Wood Jídelní stůl Paris z masivního dřeva buk

#ad
Krok Wood #ad - Dodejte vaší kuchyni nebo jídelně útulnou atmosféru a pohodlí – je to zcela jednoduché tím, kteří kladou důraz na nespornou kvalitu, že se rozhodnete pro dřevěný stůl Paříž. Díky klasickému stylu lze jídelní stůl paříž kombinovat s téměř každým moderním interiérem – výrobek nejen doplní prostor, ale také zvýší jeho vizuální efekt;.

Dřevěná struktura jídelního stolu je pokryta olejem, který se nikdy neopakuje. Použijte nástroje a pokyny obsažené v balení pro sestavení stolu sami. Máte dotazy? obraťte se bezpodmínečně na zákaznickou podporu od Krok Wood – naši manažeři vám rádi pomohou a poskytnou vám všechny informace, které potřebujete!0 x 700x 5 cm, 140 × 90 × 75 cm, 160 × 90 × 75 cm, 110 × 75 cm, tloušťka stolní desky – 40 mm, nohy – 60 x 30 mm;. Nepotřebujete žádné další příslušenství – vše, co potřebujete pro rychlou montáž, se nachází v sadě;.

Bukový stůl paris je k dostání v různých velikostech – 75 × 50 × 75 cm, 180 × 90 75 75 15 cm, 75 × 75 cm, 200 10 10 1. Vše je velmi jednoduché a intuitivní. Stolní deska a nohy jsou kompletně vyrobeny z lamel, což je nejen estetická krása, díky čemuž si můžete zachovat texturu a jedinečný vzor, ale je také zárukou síly a trvanlivosti produktu. Kuchyňský stůl paříž z masivního buku je ideální volbou pro ty, přirozenost a dokonalost v každém detailu.
ZnačkaKrok Wood #ad
VýrobceKrok Wood LTD #ad
Výška29.53
Délka29.53
Hmotnost26.63
Šířka19.69