Top 10 Hausbeleuchtung Außen – Venkovní nástěnná svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Klighten

#ad

Venkovní nástěnné svítidlo, vnitřní, moderní nástěnná lampa s otočným LED panelem, venkovní lampa pro vstup na terasu, Klighten Nástěnné svítidlo 24 W, vodotěsné IP65, 1500 lumenů, tmavě, venkovní

#ad
Klighten #ad - Moderní designtoto nástěnné svítidlo s jednoduchým designem a matným černým povrchem vytváří elegantní a moderní dojem, zahrady, ložnice, schodiště, hodí se k různým stylovým dekoracím. Snadná instalacevenkovní světlo s návodem a příslušenstvím, nástěnnou lampu můžete jednoduše namontovat na povrch stěny, ale pro vaši bezpečnost instalujte prosím pod vedením odborníka.

Příslušný úhel osvětlení můžete přizpůsobit vašim potřebám. Nástěnná lampa se hodí do vašeho obývacího pokoje, koupelny, jídelny, chodby, vchodu, terasy a balkonu. Otočný led panel led panel se 105 perlami je otočný o 350° ve vertikálním směru. Stínidlo lampy je vyrobeno z pc, který vykazuje vysokou teplotní odolnost, odolnost proti nárazu a vysokou propustnost světla.

Prémiová kvalita vnější kryt je vyroben z vysoce kvalitního hliníku, který má dlouhou životnost a snadno se čistí. Vodotěsnost ip65nástěnná lampa je vodotěsná ip65 a je vyrobena z kvalitního hliníku, proto má vynikající odolnost proti vodě, takže ji lze použít nejen uvnitř i venku.
ZnačkaKlighten #ad
VýrobceKlighten #ad
Výška6.3
Délka8.27
Hmotnost3.02
Šířka3.94
Číslo díluGW007
ModelkaGW007

2. CELAVY

#ad

Venkovní svítidlo venkovní osvětlení, CELAVY LED nástěnné svítidlo nástěnná lampa venkovní – IP65 venkovní lampa venkovní lampa stěna, GU10 Up Down venkovní svítidlo venkovní nástěnné svítidlo 3000 K

#ad
CELAVY #ad - Mnohostranně použitelné: díky třídě ochrany ip65 je naše venkovní nástěnné svítidlo mimořádně odolné vůči vodě a prachu. Udržitelný design: venkovní nástěnná lampa celavy je vybavena 2 gu10 led žárovkami, které vám pomohou ušetřit až 80 % nákladů na elektřinu a vykazují průměrnou životnost 25 000 hodin.

S naším podrobným návodem k instalaci můžete tuto venkovní LED lampu bez problémů připevnit na stěnu. Díky jemnému a teplému světlu z našeho venkovního svítidla bude váš byt vypadat elegantně a nádherně po večerních hodinách. Krásný světelný efekt: celavy moderní venkovní lampa na stěnu domu v evropském stylu svítí rovnoměrně díky hornímu a dolnímu výstupu světla. Snadná montáž: venkovní nástěnné svítidlo můžete získat pěkné a certifikované led svítidlo. Díky tomu se ideálně hodí pro použití v interiéru i exteriéru, zahrady, garáže, domovní dveře, ložnice, balkóny, jako jsou terasy, obývací pokoj, chodba a schodiště.

Vysoce kvalitní materiál: náročné venkovní svítidlo celavy je opatřeno robustním hliníkovým odlitkem a akrylovými materiály odolnými vůči světlu a UV záření, což zaručuje vynikající odolnost proti horku, nárazům a chemikáliím i za extrémních povětrnostních podmínek. Naše venkovní led svítidlo navíc používá materiál s dlouhou životností, což z něj dělá cenově výhodnou alternativu. Dále je vám k dispozici náš přátelský tým zákaznické podpory a poskytne vám v případě dotazů odbornou pomoc.
ZnačkaCELAVY #ad
VýrobceCELAVY #ad
Výška4.72
Délka12.6
Hmotnost2.82
Šířka4.72

3. Ortiny

#ad

Ortiny Solární lampy pro venkovní použití, úhel osvětlení 210°, vodotěsnost IP65, solární, 3 režimy, venkovní solární světla, venkovní, 202 LED, solární LED zářič s detektorem pohybu, solární zářič

#ad
Ortiny #ad - Snadná instalacesolární venkovní světlo je vybaveno montážní sadou, solární světlo musíte pouze upevnit na stěnu pomocí šroubů, aniž byste museli připojovat externí zdroj energie. Má velmi dlouhou životnost, mrazuvzdorný, žáruvzdorný, vodotěsný a prachotěsný a hodí se pro dlouhodobé použití venku.

Solární světlo pro venkovní použití má velkoryse dimenzované solární moduly s mírou přeměny až 21 procent, které ve dne ukládají více energie a v noci zajišťují delší osvětlení. Vysoce kvalitní a s dlouhou životností solární panel je vyroben z kvalitního materiálu aBS a je vodotěsný podle IP65. Podle zpětné vazby z trhu doporučujeme montážní výšku 3 metry. Senzor pohybu má detekční úhel 210° a detekční dosah až 8 m. Tento design odděluje oba a umožňuje instalaci solárního panelu bez omezení okolního světla na přímém slunečním světle, 4 m, čímž se získává více energie a funguje déle.

Nezávislý split designsolární světlo pro venkovní použití se dodává s kabelem dlouhým 16, který spojuje solární panel s osvětlovacím panelem. Inteligentní systém osvětlenísolární světlo má pohybový čidlo, světelný senzor a 3 režimy osvětlení – režim senzoru, inteligentní režim stmívání a režim konstantního světla, které můžete pomocí dálkového ovládání nastavit do svého preferovaného režimu. A svítidla lze namontovat na stěnu nebo na stinné místo – dokonce i v interiéru. Velký solární modul a 202 led solární světlo pro venkovní použití s detektorem pohybu má 202 vysoce výkonných led.
ZnačkaOrtiny #ad
VýrobceOrtiny #ad
Výška6.42
Délka5.71
Hmotnost1.06
Šířka3.35

4. SSC-LUXon

#ad

SSC-LUXon Nástěnné svítidlo venkovní ušlechtilá ocel up & down 230 V s ochranou proti dešti IP44 – nástěnná lampa se 2 žárovkami pro GU10 světelný zdroj LED nebo halogen

#ad
SSC-LUXon #ad - Značka: ssc-LUXon. Ssc-luxon nástěnné svítidlo venkovní ušlechtilá ocel updown 230 v s IP44 ochranou proti dešti nástěnná lampa 2 žárovky GU10 LED nebo halogen.
ZnačkaSSC-LUXon #ad
VýrobceSSC-LUXon #ad
Výška68.9
Délka43.31
Hmotnost1.46
Šířka23.62
Číslo dílu3113
Modelka3113

5. Klighten

#ad

3000 K venkovní lampa, venkovní nástěnné světlo s nastavitelným úhlem vyzařování, Klighten 24W LED nástěnné svítidlo vnitřní/venkovní, IP65 stěna nahoru dolů, teplá bílá,, venkovní svítidlo

#ad
Klighten #ad - Rozměry výrobku velikost: 21 × 11 × 11 cm, pokud si myslíte, že tradiční verze je příliš malá, může plně splnit vaše požadavky.1vědecký design 24w led nástěnné svítidlo uvnitř moderní je vyrobeno z kvalitního hliníku a skořepina je potažena barvou, která zabraňuje deformaci a korozi.

5snadná instalace dodává se s nástroji a materiály, které potřebujete k instalaci nástěnného svítidla, a můžete ho jednoduše namontovat na povrch stěny. 4. Můžete vytvářet různé tvary světla. Doporučujeme odborníkům provádět instalaci. Teplé bílé světlo pro romantickou náladu. Ip65 vodotěsnévenkovní nástěnná svítidla mají stupeň krytí ip65 a lze je použít v interiéru i exteriéru.

2. Nastavitelný úhel vyzařovánívenkovní svítidlo klighten led má jednoduchý a elegantní design. 3. Jsou tou nejlepší volbou pro vnitřní a venkovní osvětlení jako obývací pokoje, chodby, vstupní dveře, balkóny, nádvoří a vnější stěny. Nabízí krásné světelné efekty pro osvětlení nebo dekoraci.
ZnačkaKlighten #ad
VýrobceKlighten #ad
Výška8.19
Délka4.25
Hmotnost2.14
Šířka4.33
ModelkaA310/2-3000K

6. Govee

#ad

Smart RGBIC venkovní světla se 72 scénickými režimy, práce s Alexou, denní osvětlení, Google Assistant, Govee permanentní venkovní osvětlení, 15 m s 36 LED okapovými světly, vodotěsné IP67 na party

#ad
Govee #ad - Nápadné světelné efekty: design čočky na okapu zajišťuje jedinečný trojúhelníkový světelný efekt. Připojte vodotěsné spáry každých 5 m a instalujte je na okap. Propojte permanentní venkovní osvětlení Govee s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant pro inteligentní hlasové ovládání.

Vnější trvanlivost: přídavný materiál proti uv záření, chytrá venkovní světla jsou vodotěsná ip67 s krytím IP65 a adaptérem. Slavnostní rgbic osvětlení: vyberte si ze 72 scénických režimů a 16 milionů barev, abyste svůj dům ozdobili permanentními venkovními světly od Govee pro každou příležitost. Smart app & hlasové ovládání: s aplikací govee home app můžete nezávisle ovládat barvu každého jednotlivého venkovního světla Govee a nastavit funkci časovače pro osvětlení vašeho domu v noci.

Sledujte svá světla bez problémů na večírcích, na Nový rok a dovolenou. Vezměte prosím na vědomí, že venkovní světla Govee nelze řezat. Celoroční dekorace lze používat až 50 000 hodin a funguje při špatném počasí od -20 °C do 60 °C. Jednoduchá montáž: každé permanentní chytré venkovní světlo musí být umístěno během 8 sekund pomocí lepidla VHB a svorek. Hloubka mytí venkovních svítidel govee je větší než 16 palců, zatímco jas každého svítidla činí 26 lumenů.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost4.03
Číslo díluH705B3D1DE
ModelkaH705B3D1DE

7. CELAVY

#ad

Vodotěsné venkovní osvětlení venkovní osvětlení venkovní nástěnné svítidlo na, CELAVY Trojúhelníkové LED nástěnné svítidlo venkovní svítidlo, IP65 venkovní lampa nástěnná lampa venkovní GU10 hliník

#ad
CELAVY #ad - Elegantní dekorace: moderní nástěnné svítidlo celavy v evropském stylu svítí rovnoměrně skrz horní a spodní světelné výstupy. Pomocí našeho podrobného návodu k instalaci můžete toto LED osvětlení jednoduše namontovat na stěnu. Energeticky úsporný design: tato venkovní lampa se skládá ze 2 žárovek gu10 a používá led ovladače, což vám pomůže ušetřit 80 % nákladů na elektřinu a spotřebuje průměrně 25 000 hodin.

Co vám nabízíme: můžete získat jemné nástěnné světlo s certifikátem etl. Spolehlivý materiál: prvotřídní venkovní svítidlo celavy je opatřeno robustním hliníkovým krytem a vysoce kvalitní ochrannou vrstvou, což zajišťuje vynikající odolnost proti horku, nárazům a chemikáliím i při extrémních povětrnostních podmínkách. Díky tomu je naše venkovní osvětlení určitě výhodnou alternativou nákupu.

Kromě toho máme přátelský tým zákaznických služeb, který vám nabízí silnou podporu v případě dotazů. S měkkým a teplým světlem z naší nástěnné lampy bude váš byt v noci vypadat velmi elegantně a nádherně. Iroké možnosti využití: díky krytí ip65 je naše nástěnné osvětlení extrémně odolné vůči vodě a prachu, jako obývací pokoj, ložnici, zahradu, proto je tato lampa rozhodně ideální volbou pro vnitřní a venkovní použití, chodbu atd.
ZnačkaCELAVY #ad
VýrobceCELAVY #ad
Výška5.51
Délka9.41
Hmotnost2.78
Šířka4.29
Číslo díluZY-B1046J
ModelkaZY-B1046J

8. Steinel

#ad

Venkovní nástěnné světlo, nástěnná lampa venkovní s pohybovým čidlem 180 °, Steinel, L 585, antracit

#ad
Steinel #ad - Diese wand-lampe aus uv-beständigem Kunststoff ist ideal für Hausfronten und Eingänge. Highlight dieser eingangs-Leuchte ist der mundgeblasene Glaskörper mit den markanten Blaseneinschlüssen. Der erfassungsbereich lässt sich mit beiliegenden Abdeckblenden reduzieren. Zeit- und dämmerungsschwelle werden per Drehregler stufenlos eingestellt. Das leuchtmittel ist nicht im Lieferumfang enthalten. 10 m Reichweite. Durch die vertikal um 70° schwenkbare Fresnel-Linse lässt sich der Sensor exakt anpassen. Der passiv-infrarot bewegungsmelder hat einen 180° Erfassungswinkel und max.
ZnačkaSteinel #ad
VýrobceSteinel #ad
Výška11.93
Délka8.98
Hmotnost2.45
Šířka8.46
Číslo dílu4007841005917
Modelka005917

9. FLOWood

#ad

Otočná solární zahradní svítidla, 2 kusy, IP65 detektor pohybu, super jasná venkovní nástěnná svítidla do zahrady, FLOWood Solární lampy 118 LED pro venkovní použití

#ad
FLOWood #ad - Ekologické a dlouhá pracovní doba solární bezpečnostní světlo má dobíjecí lithium-iontovou baterii s 5, 5 v a 2200 mah z polykřemíku. 118 led super jasných solárních světel 3hlavá solární světla flowood pro venkovní použití, vybavená 118 super jasnými lED perlami a maximální 360° širokoúhlým osvětlovacím prostorem, které v noci bez problémů osvětluje velkou plochu.

Efektivněji využívat sluneční světlo. Jasnější než jiná solární LED světla. Zvláště pro zachycení sluneční energie mají dobrou funkci. Toto solární bezpečnostní osvětlení je bezdrátové. Plně nabitá během 6 hodin ve dne může osvětlení udržovat celou noc. Citlivý režim snímače pohybu pir 118 led solárních senzorů pohybu bezpečnostní světla mají výkonný pohybový senzor.

Perfektní pro terasy, vodotěsné světlo IP65, terasy nebo vyhlídkové plošiny. Zjištěná vzdálenost až 8–10 metrů. Solární bezpečnostní světlo může při nabíjení ušetřit téměř 5 % času. Když někdo vstoupí do detekční oblasti, světlo se automaticky zapne. Ip65 odolné vůči povětrnostním vlivům, travnaté plochy, snadná instalace solární bodové světlo je vyrobeno z nárazuvzdorného ABS, vhodné pro všechny povětrnostní podmínky.
ZnačkaFLOWood #ad
VýrobceFLOWood #ad
Výška6.06
Délka12.32
Hmotnost0.66
Šířka7.6
Číslo dílu118 SZD 2PACK de 0116
Modelka118 SZD 2PACK de 0116

10. LASIDE

#ad

Venkovní svítidlo, šedá, LASIDE Venkovní svítidlo Venkovní lampa stěna, skleněná lucerna, venkovní lampa, hliník, IP44 ochrana proti stříkající vodě nástěnná lampa nástěnné svítidlo, E27, antracitová

#ad
LASIDE #ad - Vezměte prosím na vědomí, že naše nástěnné svítidlo neobsahuje žárovky E27. Záruka 24 měsíců na venkovní lampu nabízíme 24měsíční záruku a přátelský, snadno dostupný podpůrný servis.

Robustní a dlouhá životnost venkovní lampy kryt venkovní lampy je vyroben ze stabilního vysoce kvalitního hliníkového odlitku, high-tech lakování zajišťuje dlouhou životnost, chrání před rzí a propůjčuje světlu ušlechtilý vzhled. Odolné vůči povětrnostním vlivůdíky krytí ip44 a otvoru lucerny, venkovní světlo je vhodné pro vnitřní i venkovní použití a žádné starosti o hmyz v lucernu.

Moderní a elegantní design venkovního svítidla díky krásnému designu válcové lucerny vyzařuje lucerna jasné a rovnoměrné světlo, určitě bude váš dům v noci vypadat krásněji a výjimečně. Snadná instalace a výměna žárovek nástěnná lampa připevněte na stěnu pomocí šroubů, připojte k síťovému napětí, nasaďte žárovky 1 x E27 a zapněte. Hotovo.
ZnačkaLASIDE #ad
VýrobceLASIDE #ad
Výška9.45
Délka9.45
Hmotnost2.97
Šířka5.91
Číslo dílu5771
Modelka5771