Top 10 Hängehöhle Kinder – Závěsná křesla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. tectake

#ad

Závěsná houpačka pro děti a dospělé, závěsné houpací křeslo se sedacím polštářem, závěsná židle, závěsné křeslo s nosností do 150 kg, vnitřní a venkovní použití,, tectake® Závěsné křeslo k zavěšení

#ad
tectake #ad - Užívejte si slunce na zahradě, zpěv ptáků na balkóně nebo v obývacím pokoji – vaše nové oblíbené sedadlo je stejně mobilní jako ty. Snadnost bytí: nic není uvolněnější než nábytek, který lze snadno přepravovat. Robustní umělecký kus: díky robustní konstrukci a odolnému materiálu je toto závěsné křeslo ideálním kusem nábytku pro váš domov.

Ať už ji chcete použít jako elegantní balkonovou židli, zahradní houpačku nebo jako plovoucí závěsný koš v interiéru, je připraven pro každou situaci a bude připraven vám dělat radost po dlouhou dobu. Zázrak místa pro váš doma: miluješ neustále vytvářet nové prostředí? Žádný problém! houpací koš lze zcela jednoduše zavěsit a skladně uložit. Stylové reliéfy: houpací koš spojuje funkční design s útulnou elegancí. Cítíte se jako na mraku sedm: s naším závěsným křeslem zažijete ultimativní pocit beztíže.

Toto závěsné křeslo s nízkou hmotností lze rychle a bez velké námahy přepravovat zevnitř ven. Je nejen pohodlným sezením, ale také poutačem pozornosti v obývacím pokoji nebo na balkoně. Tak máš více prostoru, a útulné místo, když ho potřebuješ, kdykoli chcete. Ideální pro menší balkony, jako dekorace terasy nebo jako stylový doplněk k vašemu balkonovému nábytku. Lehké bavlněné pletivo se perfektně přizpůsobí tvaru vašeho těla a umožňuje příjemné a pohodlné sezení.
Značkatectake #ad
Výrobcetectake #ad
Výška49.21
Délka31.5
Hmotnost6.39
Šířka28.35
Číslo dílu800689

2. Chihee

#ad

2 polštáře, Chihee Závěsné křeslo, velká sada střapců, houpačka, pohodlná, závěsná židle z bavlněné tkaniny, boční kapsa, rozpěrná tyč, opěrka nohou, dlouhá životnost

#ad
Chihee #ad - Hodí se pro celou řadu prostředí, což z nich dělá stylový doplněk pro každý domov. Dodává se se se 2 polštáři pro maximální komfort. Opěrka nohou je skládací, který může být velmi uklidňující. Hustota látky je extrémně vysoká, 28 stopy, aby zabrázabrázabrázabráaby se překlopil.

Jedinečná integrovaná boční kapsa vám pomůže uložit malé zásoby. Komfort a zdravotní výhody: nabízejí jemně kymácející se pohyb, který může nabídnout několik zdravotních výhod, sníženého svalového napětí a lepší kvality spánku. Idle pro houpací síť jsou neuvěřitelně pohodlná a nabízejí jedinečný zážitek ze sezení, včetně lepšího prokrvení, takže můžete sedět nebo se opřít. Lze je snadno zavěsit na strop nebo na stojan, čímž se uvolní cenné místo na podlaze. Toto speciální závěsné zavěšení umožňuje snadnější zavěšení houpací sítě z větvičky stromu, jak bezpečně zavěsit, stropního nosníku nebo houpací sítě.

Závěsné zavěšení: lze plynule nastavit, je dostatečně silné, drží až 227 kg a nabízí jasné pokyny, aby podpořilo hmotnost uživatele. Protiskluzová základna houpací sítě je robustní. Stylové a univerzální: Židle pro houpací síť lze použít jak uvnitř, od obývacího pokoje přes verandu až po zahradu. Velká pevnost a stabilita: vybaveno robustní železnou tyčí, namísto dřevěné tyče, s průměrem 1 palec a délkou 3, takže máte bezpečnou zkušenost ve všech aspektech.
ZnačkaChihee #ad
VýrobceChihee #ad
Výška0.99
Délka51.18
Hmotnost6.17
Šířka39.37
Číslo díluCH--HC-KZJT-Orange Stripes
ModelkaCH130KZJT

3. AMAZONAS

#ad

AMAZONAS Závěsné křeslo Relax Vulcano odolné proti UV záření s příčnou tyčí ze dřeva 85 cm až 120 kg barevně pruhované

#ad
AMAZONAS #ad - Závěsné lehátko – styl: moderní. Doporučená vzdálenost od země: cca 40 - 50 cm. Sedací plocha: cca 130 × 100 cm. Vzdušný, pouze 1, 8 kg těžký kus nábytku je možné bleskurychle zavěsit a odstranit. Délka dřevěné tyče: cca 85 cm. Závěsné lehátko – typ: závěsné křeslo. 120 kg. Nosnost: max. 195 cm. Závěsné křeslo relax je optimálním místem pro odpočinek. Doporučená výška zavěšení: min.
ZnačkaAMAZONAS #ad
VýrobceAmazonas #ad
Výška0
Délka51.18
Hmotnost3.53
Šířka39.37
Číslo díluAZ-2020125
ModelkaAZ-2020125

4. HEIMLING

#ad

Obývacího pokoje,, závěsné křeslo pro děti a dospělé do 150 kg | houpací síť do interiéru, HEIMLING® Závěsné křeslo pro vnitřní a venkovní použití XXL All inclusive balíček se zavěšením + 3 polštáře

#ad
HEIMLING #ad - Kovová tyč je odolná a nerozbitná. Na naši sestavu bezpečného zavěšení, robustní kovové tyče a odolného závěsného hadříku se můžete spolehnout na 100%. 3 polštáře a 2 vnitřní kapsy doplňují skvělý požitek z sezení a nabízejí místo pro uložení mobilního telefonu, knihy a spol.

Si můžete užívat bez starostsv. Zkrášlete si nyní svůj domov. S ' od firmy heimling dostanete kompletní balíček skládající se z xxl sedáku, řetízku a 2 karabin z ušlechtilé oceli, 3 pohodlných polštářů, tašky a zavěšení vč. Klademe největší důraz na kvalitní bavlněná látka je díky kvalitnímu zpracování a dlouhé životnosti ideálním základem pro vaše nové místo pro pohodu. Elegantní vzhled s macramé dekorací, 3 útulné polštáře a barevně sladěná kombinace závěsu a sedací látky udělají z vašeho nového miláčka-sedacího křesla ve tvém domě.

Ať už v domě, na terase nebo na zahradě, uděláte z každého místa obratem ruky svou komfortní zónu. Protiskluzové kroužky zajišťují perfektní držení bez klouzání. I rodina a přátelé budou divit váš moderní vkus. Stropních háčků, takže si můžete vytvořit své nové oblíbené místo. V balení je samozřejmě potřebujete pro sestavení na vašem požadovaném místě.
ZnačkaHEIMLING #ad
VýrobceHEINMLING #ad
Výška0.99
Délka53.15
Hmotnost8.82
Šířka31.5
Číslo díluB09B8PYDZS
ModelkaB09B8PYDZS

5. bm BELLAMATILDA

#ad

Závěsné křeslo BELLAMATILDA® 3 polštáře a příslušenství s lanem a háčkem | závěsná houpačka pro venkovní i vnitřní prostory | XXL závěsná sedačka pro dospělé a děti do 150 kg | zahrada, balkon ohemian béžová, obývací pokoj

#ad
bm BELLAMATILDA #ad - Se 3 polštáři, optimálně sladěnými délkami lana a lehce flexibilním hadříkem bude vaše páteř optimálně odlehčena. Závěsná židle s praktickou vnitřní kapsou a krásným, velkým polštářem je perfektním útočištěm pro celou rodinu a vykouzlí každému úsměv na tváři.

Snadnost použití levné látky a příliš tenké dřevěné tyče, snadno omyvatelné materiály, které bez dalšího výkonu 150 kg, které se během sezení zlomí a na které se nechcete spolehnout. Při vývoji dbáme nejen na pohodlí, polštáře a ručně vyráběné makramé vytvořila elegantní boho styl. Nekonvenční, aby souhra z barvy, ale také na to, hadříku, přirozený vzhled propůjčuje každému domovu určitou věc. Pohotovost, když se vrátíte domů po stresujícím, náročném pracovním dni a chcete si jen odpočinout.

Pohotovostní režim – rozbalit, zavěsit, relaxace. Pohotovost. Vyhledejte stropní háček, trámku nebo větev a zavěste svou houpací síť přímo pomocí dodaného lana a háčku. Proto sázíme na extra silné a stabilní dřevěné tyče a robustní, takže si můžete zcela uvolněně užívat čas v závěsném křesle. Jednoduše zavěsit, srolovat a sundat do dodávané tašky. Ale přesvědčte se sami sebe.
Značkabm BELLAMATILDA #ad
Výrobcebm BELLAMATILDA #ad
Výška0.99
Délka19.69
Hmotnost0.71
Šířka19.69

6. interGo

#ad

2 barvy pro vnitřní i venkovní použití, závěsný koš, kempování, na zahradu, Závěsné křeslo do 150 kg, obývací pokoj, balkon, šedá

#ad
interGo #ad - Funkce, kromě balkonu, grilování, terasy, číst více knih, časopisů nebo tabletů současně a mazlit se v pohodlném "kokonu", kdykoli a kdekoli snadno přemístit, poslouchat déšť, ptáky nebo si užívat klidnou noc, zahrady venku, která sleduje.

Každá židle je vyrobena ručně, pokud se vyskytnou chyby procesu nebo jsou židle poškozeny během jednoho roku od data nákupu, určitě vám dodáme novou náhradu. Měkké, použití tradičního závěsného křesla nelze proniknout, které se snadno neroztrhne, silné závěsné křeslo, takže je velmi dobrým místem pro odpočinek pro děti nebo domácí zvířata a bez zápachu, pohodlné závěsné křeslo.

Komfortní požitek, můžete si užívat pohodlí měkké houby a je dostatečně velká, která mohou jen sedět, na rozdíl od jiných malých závěsných křesel, toto stylové závěsné křeslo je pohodlné a má dlouhou životnost. Jakmile si v ní lehnete, takže si můžete lehnout a užívat si plné uvolnění. Děti si mohou hrát grotesku, dospělí si mohou číst knihy nebo časopisy, užívat si krásnou noc, pozorovat jasné hvězdy.
ZnačkainterGo #ad
VýrobceinterGo #ad
Hmotnost8.82

7. AMAZONAS

#ad

AMAZONAS Velké závěsné křeslo ručně vyrobeno v Brazílii Brazílii Olivě s příčnou tyčí z bukového dřeva FSC 110 cm až 150 kg zelené proužky

#ad
AMAZONAS #ad - Brazilská ruční práce – závěsné křeslo se skládá z 85 % recyklované bavlny a 15 % polyesteru. Amazonas záruka kvality – již více než 25 let vyvíjíme a vyrábíme – amazonas – houpací sítě a závěsná křesla.

Místo pro snění – s visacím křeslem brasil je místo pro sníní. Tento materiál byl v brazílii tkaný klasickým brazilským způsobem do hebkého měkkého sedáku. Rozsah dodávky – závěsné křeslo aMAZONAS Brasil v kartonu s podrobnou nálepkou výrobku. Obláček k sezení – i přes vlastní hmotnost pouhých 2, 7 kg můžete zatížit cca 150 kg bez problémů na relaxační cesty. Závěsné křeslo kingsize ručně tkané v brazílii zaručuje díky čtyřnásobně prošitým zakončením a extra husté tkanině nejvyšší kvalitu.

S sedací plochou cca cca 160 x 130 cm je k dispozici také dostatek místa, který má cca 110 cm velká tyč je stabilizovaná. Našim cílem optimální relaxace pro doma i na cestách. Se stabilní látkou, udržitelnou výrobou a vůlí stále dále překonávat naše cíle, a tím i váš zážitek z pohody.
ZnačkaAMAZONAS #ad
VýrobceAMAZONAS #ad
Výška0
Délka62.99
Hmotnost4.41
Šířka51.18
Číslo díluAZ-2030160
ModelkaAZ2030160

8. bm BELLAMATILDA

#ad

Venkovní a vnitřní použití, měkké závěsné křeslo, 100% bavlna, Bellamatilda® závěsné křeslo s XXXL, závěsné houpací křeslo pro dospělé a děti do 150 kg | zahrada, polštářem, balkon, obývací pokoj

#ad
bm BELLAMATILDA #ad - Jednoduše se posaďte a udělejte si pohodlí. Nekonvenční, přirozený vzhled propůjčuje každému domovu určitou výjimečnost. Při vývoji jsme dbali nejen na komfort, aby souhra barev, ale také na to, tvaru polštáře a ručně vyráběného macramé vytvořila elegantní boho styl.

S prémiovým závěsným křeslem bellamatilda ve skandinávském stylu si můžete odpočinout kdykoli a kdekoli chcete. Ultimativní mazlící zážitek. Závěsné křeslo s velkým hebkým polštářem a pěkným macramé je perfektním útočištěm pro celou rodinu. Po stresujícím náročném pracovním dni se prostě chcete jen uvolnit. Ať už po večerních hodinách doma s knihou, o víkendu na zahradě se svým domácím mazlíčkem nebo na terase s chladným nápojem.

Hebký polštář ve tvaru člověka je polstrovaný na celé vaše tělo, nepohodlné polštáře a mají drsná lana, od šíje až po nohy. Na toto křeslo se můžete spolehnout. Proto jsme vyvinuli. Měkká, velmi silná ručně vázaná lana, dva mimořádně stabilní ocelové kroužky a extrémně robustní síť zajišťují maximální zatížení 150 kg. S prémiovou závěsnou houpačkou od Bellamatilda se budete cítit v bezpečí.
Značkabm BELLAMATILDA #ad
VýrobceBellamatilda #ad
Výška1.97
Délka31.5
Hmotnost9.92
Šířka31.5
Číslo díluBM008
ModelkaBM008

9. LA SIESTA

#ad

La Siesta Habana závěsné křeslo Lounger Nugat

#ad
LA SIESTA #ad - Vysoce kvalitní bambusové dřevo: obzvlášť stabilní a ušlechtilé. Bio pěnová vlna: bavlna s certifikací gots z biologického zemědělství se snadno udržuje a je příjemná na kůži.

Super pohodlné: závěsná židle od la siesta nabízejí dostatek místa na sezení nebo pohodlné ležení – jako v útulné houpací síti. Velká a zatížitelná: Šířka sedací plochy: 130 cm / délka: 220 cm / délka tyčinky: 140 cm / zatížitelnost: 160 kg / minimální výška: 220 cm - materiál: 100% bavlna certifikát GOTS | vír: ušlechtilá ocel | Roztahovací tyč: Bambus FSC. Díky náročné technologii destiček má příjemně hladký povrch a je mimořádně odolný vůči povětrnostním vlivům. Otočitelná o 360°: díky speciálnímu otočnému obratlu příjemně a bezpečně se otáčejí.
ZnačkaLA SIESTA #ad
VýrobceLA SIESTA #ad
Výška0.99
Délka157
Hmotnost7.5
Šířka72
Číslo díluHAL21-1
ModelkaHAL21-1

10. VIVERE

#ad

Cacoon BW1, bonsaj, závěsná židle pro děti

#ad
VIVERE #ad - Ideální pro vaši zahradu nebo interiér. Odolná proti povětrnostním vlivům a ideální k hraní pro děti.
ZnačkaVIVERE #ad
VýrobceCACOON #ad
Výška0.99
Délka48
Hmotnost8.42
Šířka48
Číslo díluCACBM3
ModelkaCACBM3