Top 10 Häfft Kalender – Nástěnné kalendáře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HEJ.CREATION

#ad

Hej.Creation Rodinný plánovač 2024 s 5 sloupci. Prémiový nástěnný kalendář v akvarelovém designu. Kalendář pro rodiny

#ad
HEJ.CREATION #ad - Jako malý rodinný podnik je kvalita pro nás nejdůležitější! Navíc obdržíte samolepkový arch s 264 lepičkami v DIY designu, prázdnin nebo svátků. Kvalita získáte 14 individuálně vytvořených motivů na stabilním ofsetovém papíře 250 g/m², který lze skvěle popsat i při skvělém pocitu na dotek.

Kalendářní list nabízí kompletní roční přehled, ideální k zápisu např. Extras s uvedením kalendářních týdnů, např. Pro vyzvednutí odpadků nebo návštěvy lékaře… nynÍ novinka: 14. Praktické naplánujte si termíny na rok 2024 s naším nástěnným kalendářem v akvarelovém designu. Krásný a promyšlený krásný design a promyšlený formát 42 x 24 cm dělají z tohoto rodinného plánovače praktického a stylového průvodce do kuchyně, obývacího pokoje nebo kanceláře.

5 sloupců nabízí dostatek místa pro zápisy termínů, prázdnin, narozenin nebo prázdnin pro celou rodinu. S láskou tento kalendář 2024 byl vytvořen s láskou pro krásný design a vyroben regionálně. Narozenin, nejdůležitějšími svátky německa a s přehledem prázdnin pro všechny německé spolkové země.
ZnačkaHEJ.CREATION #ad
VýrobceCarina Conrad & Jannik Allers GbR #ad
Výška0.39
Délka16.54
Šířka9.45
Číslo díluHCFP2024
ModelkaHCFP2024

2. Boxclever Press

#ad

Boxclever Press A3 kalendář 2024 nástěnný kalendář Prostorný rodinný plánovací kalendář 2024 od ledna – prosinec 24. Nástěnný kalendář 2024 velký s měsíčními hůlkami. Rodinný kalendář 2024 s taškou a

#ad
Boxclever Press #ad - Prosinec 24. Pole priorit jsou ideální pro důležité vyřízení, informace, narozeniny nebo plány menu. Navíc disponuje kapsou na nálepky nebo dopisy. Díky přehlednému formátu na výšku se tento barevně tištěný kalendář nejlépe hodí pro správu plánů celé rodiny.

S postranními záložkami v tomto měsíčním kalendáři můžete mezi jednotlivými měsíci rychle listovat. S tímto nástěnným kalendářem 2024 rodinný plánovací kalendář jste vždy o krok napřed před svými plány. Stínované víkendy opticky rozdělují týdny. Díky rejstříku najdete přímo ve správný měsíc, ať už plánujete dopředu nebo se ohlédnete zpět.

Rodinný plánovací kalendář 2024, nástěnný kalendář s nápadnými nálepkami pro zvýraznění důležitých událostí, které se bez problémů vejdou do prioritních polí. Prostorný kalendář 2024, rodinný plánovací kalendář 2024 od jana. Měsíční kalendář a3 2024 s měsíčními značkami a velkými linkovanými políčky pro vaše plány je perfektní pro aktivní domácnosti.
ZnačkaBoxclever Press #ad
VýrobceBoxclever Press #ad
Výška0.47
Délka16.77
Šířka11.02
Číslo díluPY_DECALA3-24

3. Coboll

#ad

Kalender 2023 ab JAN 2023, DEC 2023 Magnetischer Monatskalender, perfekt für einfache Planung, Blöcke mit Julianischen Daten, 20,3 cm × 25,4 cm, Abreißblock, Magnetkalender 2023

#ad
Coboll #ad - Darüber hinaus ist der monatsplaner klebrig im Notizblock, so dass Sie ihn schnell und einfach abreißen können. Mit diesem kalender wird Ihr 2023 regelmäßiger und effizienter. Monate übersichtlich. Linierte tagesblöcke in 3, monatliche ansichtsseiten dieses monatlichen Kalenders enthalten vergangene und zukünftige monatliche Referenz, die genug Platz für Ihre Pläne enthält.

2023 magnetischer kalender – dieser kalender umfasst 12 monate von januar 2023 bis dezember 2023. Premium qualitÄt – dieser monatliche magnetische kalender für 2023 mit hochwertigem Papier ist so konzipiert, dass er nicht verfedert und sickert, was Ihnen ein reibungsloses Schreiberlebnis bietet. Organized your life - 2023 kommt! dieser magnetische monatskalender 2023 wird Ihr guter Partner für das ganze Jahr. Die blumenmuster in grün, blau und pink lassen den Kalender 2023 frisch und schön aussehen und die wechselnden Muster bringen Ihnen verschiedene visuelle Erfahrungen.

Robust und schön – dieser magnetische kalender mit der festen kartenrückseite, die ihn vor Verbiegen oder Zerbrechen schützen kann. Mit einer größe von 20, 3 cm und 25, und der magnetstreifen auf der Rückseite kann helfen, 4 cm ist er sehr zart, ihn fest am Kühlschrank zu befestigen. Sie können tägliche Dates, wichtige Ereignisse und Phantasie aufschreiben. W - es gibt 1 2 monatliche seiten mit 3 verschiedenen blumenmustern, 6 cm und 3 cm, Urlaubserinnerungen.
ZnačkaCoboll #ad
VýrobceCoboll #ad
Číslo díluCOBQBYLA23
ModelkaCOBQBYLA23

4. Sheepworld

#ad

Sheepworld Partnerský plánovač 2024 "My dva": "S tebou až po hvězdy a zpět"

#ad
Sheepworld #ad - Ideální nápad na dárek: jako dárek k vánocům, partnerku, přítele, k silvestru a novému roku nebo jednoduše jako milý dárek. Veselé a milé výroky: humorně ilustrovaný sheepworld kalendář pro dva – dekorativní nástěnný kalendář s dvanácti měsíci pro přehledné plánování pro páry a mladé rodiny :- Tento partnerský kalendář Sheepworld na rok 2024 se postará o extra zábavu při společném plánování a přináší domů barvu a dobrou náladu.

ZnaČka shheepworld: láskyplně navržena v německu naší tradiční společností SHEEPWORLD AG am Schafhilgel, od roku 1997 na kopci ovcí v srdci Horního Falce v Bavorsku. Sheepworld kalendář 2024: nástěnný kalendář 2024, partnerský plánovač s dvanácti měsíčními stranami a samolepkovým archem s veselými nálepkami pro více zábavy při plánování termínů, já, my a jeden sloupec pro narozeniny, plánovač pro dva se čtyřmi sloupci ty, rozměry 23 cm x 49 cm, kalendář se spirálovou vazbou.

Kultovní faktor: značka sheepworld se všeobecně známou ovcí a mottem "ohne dich ist alles doof" zajišťuje již více než 25 let jasný kultovní status a nadchne své fanoušky. Partnerský plánovač sheepworld je již léta obzvláště oblíbeným kultovním zbožím u všech přítelkyň a přátel roztomilých ovčáků s veselými výroky. Vhodné jako dárek pro maminku, tatínka, k narozeninám, k mikuláši, přítelkyni, partnerku pro vás, k výročí, ke dni svatého Valentýna, pro něj a pro všechny ostatní oblíbené lidi.
ZnačkaSheepworld #ad
Výrobcesheepworld #ad
Výška0.39
Délka9.06
Šířka19.29
Číslo dílu147431373

5. Häfft

#ad

Rodinný plánovací kalendář 2023/2024 A5 Good Times Rodinný kalendář 18 měsíců: červenec 23 až prosinec 24 | Rodinný plánovač až pro 4 osoby + mnoho užitečných funkcí | udržitelný a klimaticky

#ad
Häfft #ad - Snadná organizace – s užitečnými seznamy a tipy zvládněte každodenní rodinný život uvolněněji: měsíční přehledy s narozeninovými seznamy, týdenní plán jídla, týdenní seznam úkolů k odškrtnutí, rozpočtový plán, rozvrhy hodin dětí a další…. Udržitelné a klimatické prostředí – plánování s dobrým svědomím: kvůli životnímu prostředí je náš papír z odpovědných zdrojů, certifikovaný FSC a vytištěn neutrálně klimatem.

Praktický formát – obálka a5+ 16 × 22, kromě toho: barevné rejstříky pro rychlé nalezení požadovaného kalendářního týdne, skrytá a stabilní kroužková vazba drátěná hřebenová vazba, 5 cm, 256 stran, vnitřní část A5 15 × 21 cm, je to hotovo. Kromě toho je tento kalendář dodáván bez dalšího přebalu. Vždy vše na první pohled – týdenní plánovací kalendář pro celou rodinu se všemi svátky a školními prázdninami pro de a at, plánovač dovolené, roční odpočítávání, seznamy adres, přehled o impulzu, plánovač večírků, nouzová a servisní čísla, regionálním kalendářem ovoce a zeleniny a užitečnými nápady a znalostmi.

S extra měsíčním kalendářem k vyklápění, gumový pásek k uzavření, záložka k připínání, kapsička na účtenky/poznámky. We are family – přehledný rodinný týdenní kalendář se 4 sloupci pro až čtyři osoby s dobou platnosti od července 2023 do prosince 2024.
ZnačkaHäfft #ad
VýrobceHäfft-Verlag #ad
Výška0.87
Délka8.86
Hmotnost0.88
Šířka6.38
Číslo dílu7136-6 godti

6. Boxclever Press

#ad

Boxclever Press Monatlicher Familienplaner 2023 6 Spalten. Kalender 2023 Wandkalender ab sofort nutzbar bis Dez’23. Wandkalender 2023 Groß mit Monatsansicht. Familienkalender 2023 mit Stickern.

#ad
Boxclever Press #ad - Schöner kalender 2023 familienplaner für alle ihre pläne. Einfach jede spalte betiteln & termine darunter notieren! dieser planer 2023 hat besondere funktionen für die Alltagsplanung, unter anderem bunte Sticker für die Hervorhebung wichtiger Termine und Ereignisse, Platz für Notizen & individuelle Pläne & monatliche Seitenreiter.

Das flexible monatliche layout sorgt für die optimale Planung jedes Familienmitglieds! Der Kalender hat zudem Platz für nützliche Kontakte, eine Tasche und einen ansteckbaren Bleistift mit Radiergummi. Jede kalenderseite hat ein verstärktes aufhängeloch, um der ganzjährigen Benutzung in einem geschäftigen Haushalt standzuhalten.

Das loch auf dem deckblatt wurde für sicheren Halt zusätzlich verstärkt. Monatskalender 2023 mit spalten für bis zu 6 familienmitglieder, Arbeitsprojekte, Haustiere oder Menüideen. Ein großer familienkalender 2023 6 spalten für die Wand mit schattierten Wochenende. 16-monatiger wandkalender von Sept. 22 - dez. 23.
ZnačkaBoxclever Press #ad
VýrobceBoxclever Press #ad
Výška0.2
Délka12.2
Šířka15.35
Číslo díluDEFHP-23

7. Häfft

#ad

33 x 44 cm | doba provozu 12 měsíců: leden – prosinec 24, nástěnný kalendář se 7 sloupci, Häfft Rodinný plánovací kalendář XXL 2024, rodinný kalendář, nástěnný plánovač s prázdninovými termíny atd. |

#ad
Häfft #ad - Každý měsíc na první pohled – barevně zvýrazněné víkendy a svátky, aktuální školní prázdniny pro všechny spolkové země na každé straně měsíce, fáze měsíce, kalendářní týdny, časy východu a západu slunce, nápady na podnikání.

Vhodné pro všechny druhy tužek: díky extra silnému papíru 140/m² lze plánovač optimálně popisovat všemi tužkami – od popisovače až po tužku. Dku pro jména. Udržitelné a klimatické prostředí – plánování s dobrým svědomím: kvůli životnímu prostředí je náš papír z odpovědných zdrojů trvale udržitelného lesního hospodářství, certifikace FSC a vytištěn neutrálně klimatem. Sloupce lze samozřejmě použít také pro společné termíny nebo narozeniny.

Xxl nástěnný kalendář rodina – praktický rodinný kalendář od ledna – prosinec 2024 až pro 7 osob vč. Užitečné doplňky – na zadní straně je mnoho užitečných pomůcek, kalendář ovoce a zeleniny, podrobné přehledy na prázdniny pro DE a AT, jako je pylový kalendář, roční přehled na rok 2025 a další!. Rozměry kalendáře: 33 x 44 cm.
ZnačkaHäfft #ad
VýrobceHäfft-Verlag #ad
Výška0.39
Délka17.48
Šířka12.99
Číslo dílu7184-5 sku

8. Häfft

#ad

Roční plánovač A4 zdarma | skládací nástěnný plánovač s přehledem prázdnin a svátků | udržitelný a, XXL nástěnný kalendář 2024 větší než A1 89 x 63 cm Rainbow 15 měsíců listopad 2023 – leden 2025

#ad
Häfft #ad - Ideální pro všechny druhy tužek – díky vysoké tloušťce papíru lze kalendář optimálně popsat všemi psacími nástroji, od tužky až po popisovače. Formát: 89 cm x 63 cm větší než DIN A1. S přehledem prázdnin a svátků, termíny, počet pracovních dnů pod každým měsícem + fáze úplňku a nového měsíce.

Udržitelný a klimatický provoz – v zájmu životního prostředí je náš kvalitní papír 140g/m² certifikován FSC, z odpovědných zdrojů udržitelného lesního hospodářství. Kromě toho: klimaticky neutrální tisk! vÍce je vÍce – zdarma ke každému nástěnnému kalendáři: praktický, oboustranně potištěný roční kalendář ve formátu A4 vpředu 4barevný pro rok 2024 v duhových tónech, vzadu černo-bílý pro rok 2025.

Plánovač roku 2024 – k zavěšení na stěnu: 15 měsíců listopad 2023 – leden 2025 v přehledném designu s barevně oddělenými kvartály – hrany drážek jsou perfektně integrovány do kalendáře! Dostatek místa pro poznámky – pro narozeniny, plánování dovolené a jiné události.
ZnačkaHäfft #ad
VýrobceHäfft-Verlag #ad
Výška0.08
Délka11.81
Šířka8.66
Číslo dílu7191-8 sku

9. Häfft

#ad

Tabulový kalendář 2024 A4 na šířku Rainbow – roční plánovací kalendář, roční kalendář vč. malého přehledu následujícího roku, nástěnný kalendář, svátků a prázdnin | trvale udržitelný a neutrální

#ad
Häfft #ad - Ideální pro zaznamenávání narozenin, termínů lékaře, plánování dovolené a jiných událostí – všechny termíny jsou připraveny na první pohled! Příjemně svěží barvy v barvách duhy, jednoduché – nadčasové – přehledné.

Celostátních školních prázdnin, barevně označených víkendů, pracovních dnů za měsíc, fází měsíce, děrování pro zavěšení. Tabulový kalendář ve formátu din a4 30 x 21 cm z kvalitního a robustního kartonu 400 g/m², optimálně popisovatelný všemi psacími potřebami, od tužky po popisovače. Vč. V praktickém balení po 5 kusech: kompaktní kalendář a4 2024 k obrácení, vždy po dobu jednoho pololetí na jedné straně a barevně oddělené sloupce.
ZnačkaHäfft #ad
VýrobceHäfft-Verlag #ad
Výška0.12
Délka11.81
Šířka8.66
Číslo dílu7178-0 5er

10. heaven+paper

#ad

Heaven+paper Nástěnný kalendář 2024 se 3 sloupci – rodinný kalendář v elegantním designu eukalyptu – rodinný plánovač pro dva s 13 měsíci k zavěšení – vyrobeno v Německu zelená

#ad
heaven+paper #ad - Měsíční kalendář je optimálně popisovatelný od kuličkového pera přes tužku až po popisovače. Myslel na všechno: nejen elegantní, ale také praktické. Termínový plánovač: párový plánovač 2024 se 3 sloupci nabízí dostatek místa pro všechny. Nahlédneme společně do nového roku 2024, plánuje společné termíny a jako rodina se ještě více roztaví.

Nápad na dárek: rodinný kalendář 2024 pro dva se skvěle hodí jako nápad na dárek pro vaši přítelkyni nebo jako dárek pro ženy. Nástěnný diář 2024 má již předtištěné kalendářní týdny, svátky, fáze měsíce a školní prázdniny. S jedním samostatným sloupcem plánovače a jedním sloupcem pro společné termíny, jako jsou narozeniny nebo svatby. Jako pár kalendářů se třemi sloupci např.

Každý měsíc překvapí jiným, květinovým pozadím. Heaven+paper: design made with love. Jako nástěnný plánovací kalendář, ideální také pro WG a mladé rodiny. Kvalitní: nástěnný kalendář 2024 se 3 sloupci se liší svou kvalitní kvalitou papíru a robustním povrchem. K tomu dobře čitelné dny v týdnu a díky velkorysému formátu 42 x 21 cm vše dobře čitelné. V našem malém, bavorském rodinném podniku jsme navrhli tento moderní rodinný kalendář pro dva v pestrém akvarelovém stylu.
Značkaheaven+paper #ad
Výrobceheaven+paper GmbH #ad
Výška16.54
Délka8.27
Hmotnost0.57
Šířka8.27
Číslo dílu4040