Top 10 Fire TV Stick 4K – Klienty pro streamování médií

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Apple

#ad

Apple TV 4K 32 GB

#ad
Apple #ad - Netflix, tv now plus, amazon prime video, Sky Ticket, iTunes a tisíce dalších aplikací v App Store. Ip a10x fusion pro ultra rychlou grafiku a výkon. Airplay můžete sledovat fotografie a videa z vašeho iPhonu nebo iPadu na televizoru. Dolby atmos pro trojrozměrný zvuk vyplňující místnost. 4k high dynamic range dolby Vision a HDR10 pro působivou kvalitu obrazu. Vyhledávání hlasem pomocí dálkového ovládání Siri Remote.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška2.64
Délka6.42
Hmotnost1.79
Šířka5.31
Číslo díluMQD22FD/A
ModelkaMQD22FD/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok

2. Apple

#ad

Apple 2021 TV 4K 64 GB

#ad
Apple #ad - 4k high frame rate hdr s dolbyVision pro plynulá, brilantní videa. Dolby atmos pro fascinující, prostorový zvuk. Nejnovější informace o vysílání, filmech, sportu a živé televizi z oblíbených streamovacích služeb. Ip a12 bionic výrazně zlepšuje audio, video a grafiku, a tím i vaše hry a aplikace. Apple originální seriály a filmy od AppleTV+.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška2.72
Délka5.81
Hmotnost1.83
Šířka6.05
Číslo díluMXGY2FD/A
ModelkaMXGY2FD/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

3. Apple

#ad

Apple 2022 Apple TV 4K Wi‑Fi + Ethernet s pamětí 128 GB 3. generace

#ad
Apple #ad - Incredible power with the A15 Bionic chip. Pár s homepod mini pro hands-free control with Siri. Použijte airplay ke sdílení fotografií, videí a více ze svého iPhone, iPadu a Mac na televizoru.

Apple originální show a filmy z Apple TV+. Více způsobů, jak si užít tv s Apple Arcade, Apple Fitness+ a Apple Music. Soukromý seznam sluchátek se dvěma sadami AirPodů. Použijte apple tv 4k také jako smart hub pro připojení a ovládání veškerého příslušenství Smart Home. The latest shows, sport and live TV, movies, all in one place.

Apple tv 4k wlan přichází s pamětí 64 gb a apple tv 4k wlan + ethernet přichází s pamětí 128 GB a podporou sítě Thread. S dodávaným siri remote 3. Siri remote brings precise control with a touch enabled clickpad. Generace s usb-c můžeš svůj apple tv 4k zcela jednoduše ovládat pomocí dotykového clickpadu nebo jen svým hlasem.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.98
Délka9.45
Hmotnost1.19
Šířka27.17
Číslo díluMN893FD/A
ModelkaMN893FD/A
ZárukaApple One (1) Year Limited Warranty

4. Apple

#ad

Apple 2022 Apple TV 4K Wi‑Fi s pamětí 64 GB 3. generace

#ad
Apple #ad - Použijte airplay ke sdílení fotografií, videí a více ze svého iPhone, iPadu a Mac na televizoru. S dodávaným siri remote 3. Více způsobů, jak si užít tv s Apple Arcade, Apple Fitness+ a Apple Music.

Generace s usb-c můžeš svůj apple tv 4k zcela jednoduše ovládat pomocí dotykového clickpadu nebo jen svým hlasem. Pár s homepod mini pro hands-free control with Siri. Použijte apple tv 4k také jako smart hub pro připojení a ovládání veškerého příslušenství Smart Home. Incredible power with the A15 Bionic chip. The latest shows, movies, sport and live TV, all in one place.

Siri remote brings precise control with a touch enabled clickpad. Apple originální show a filmy z Apple TV+. Apple tv 4k wlan přichází s pamětí 64 gb a apple tv 4k wlan + ethernet přichází s pamětí 128 GB a podporou sítě Thread. Soukromý seznam sluchátek se dvěma sadami AirPodů.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.98
Délka9.45
Šířka27.17
Číslo díluMN873FD/A
ModelkaMN873FD/A
ZárukaApple One (1) Year Limited Warranty

5. Amazon

#ad

Fire TV Stick s hlasovým dálkovým ovládáním Alexa s ovládacími tlačítky na televizi | HD streamovací zařízení český jazyk nelze zaručit

#ad
Amazon #ad - Méně nepořádku, více kontroly – s hlasovým dálkovým ovladačem alexa můžete vyhledávat a přehrávat programy napříč aplikacemi pomocí hlasového příkazu. Jednoduché a intuitivní použití – rychlý přístup k oblíbeným aplikacím, živé televizi a věcem, které nejvíce používáte, zcela jednoduše přes hlavní menu český jazyk nelze zaručit.

Bez dalšího dálkového ovládání je také možné zapínat a vypínat kompatibilní televizory a reproduktory a rovněž ovládat jejich hlasitost. Podpora dolby atmos a zvuk v kvalitě domácího kina – vybrané skladby zajišťuje komplexní zvuk Dolby Atmos s kompatibilními domácími audio systémy pro dosažení ještě reálnějšího zážitku z televize. Poslech hudby – streamujte hudbu z amazon Music, Spotify a dalších. Naše streamovací zařízení – o 50 % výkonnější ve srovnání s fire tv stick 2019 pro rychlé streamování ve Full HD. Použijte tlačítko pro přehled programů a zjistěte, co je k dispozici a kdy.

Mohou být účtovány poplatky za předplatné. Ivá televize – sledujte své oblíbené obsahy z živé televize, zprávy a sport s předplatnými ARD, zdf, DAZN aj. Díky nastavení tlačítek můžete rovněž rychle aktivovat oblíbené aplikace. Tisíce aplikací, zdf, wow, prime video, youtube, disney+, ARD, alexa skills a programů – včetně Netflix, prosieben, DAZN a dalších. Jednoduché nastavení, nenápadné umístění – jednoduše připojte na zadní stranu televizoru, zapněte televizor, připojte k internetu a máte hotovo.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška0.63
Délka5.56
Hmotnost0.1
Šířka1.5
Číslo dílu53-025595
ModelkaL5B83G
ZárukaZwei Jahre Garantie.

6. Amazon

#ad

Fire TV Stick s hlasovým dálkovým ovládáním Alexa + Mission USB napájecí kabel není nutný napájecí adaptér střídavého proudu český jazyk nelze zaručit

#ad
Amazon #ad - Bez dalšího dálkového ovládání je také možné zapínat a vypínat kompatibilní televizory a reproduktory a rovněž ovládat jejich hlasitost. Tato sada zahrnuje fire tv stick s hlasovým dálkovým ovládáním alexa s ovládacími tlačítky pro televizi, jakož i nabíjecí USB kabel Mission „Made for Amazon“.

Nabíjecí kabel mission-usb má speciální elektrický obvod pro řízení energie, který zlepšuje špičkový výkon USB konektoru tím, že přebytečnou energii ukládá a v případě potřeby ji uvolní. Skoncujte s visícími a spletenými kabely – využijte náš certifikovaný nabíjecí kabel „Made for Amazon“ pro napájení ovladače Fire TV Stick přímo přes USB port vašeho televizoru. Méně nepořádku, více kontroly – s hlasovým dálkovým ovladačem alexa můžete vyhledávat a přehrávat programy napříč aplikacemi pomocí hlasového příkazu.

Obsahuje hlasové dálkové ovládání Alexa s tlačítky pro zapnutí/vypnutí a hlasitost. Podpora dolby atmos a zvuk v kvalitě domácího kina – vybrané skladby zajišťuje komplexní zvuk Dolby Atmos s kompatibilními domácími audio systémy pro dosažení ještě reálnějšího zážitku z televize. Naše streamovací zařízení – o 50 % výkonnější ve srovnání s předchozím modelem fire tv stick 2019 pro rychlé streamování ve Full HD.
ZnačkaAmazon #ad

7. Roku

#ad

Roku Express 4K+ 2021 | Streaming Media Player HD/4K/HDR mit Smooth Wireless Streaming und Roku Voice Remote mit TV Controls, inkl. Premium HDMI® Kabel

#ad
Roku #ad - Keine fernbedienungen mehr jonglieren: schalten Sie Ihren Fernseher ein, stellen Sie die Lautstärke ein und steuern Sie Ihr Roku-Gerät mit einer Fernbedienung. Funktioniert mit beliebten Sprachassistenten: Genießen Sie einfache Sprachsteuerung mit Siri, Alexa oder Hey Google. Einfache einrichtung: es ist einfach, einschließlich eines Premium-HDMI-Kabels, mit allem, was sie brauchen, in der Box enthalten, einfach einstecken und mit dem Internet verbinden.

Brillante 4k-bildqualität: streamen sie in hd, 4K und HDR mit scharfer Auflösung und lebendigen Farben, optimiert für Ihren Fernseher. Praktische sprachsteuerung: verwenden Sie Ihre Stimme, um schnell in Kanälen zu suchen, Beschriftungen einzuschalten und mehr mit einer Berührung. Reibungsloses drahtloses streaming: jetzt mit Dualband-Wireless, genießen Sie ein reibungsloses Streaming-Erlebnis mit schnellerer drahtloser Leistung, auch wenn mehrere Geräte mit Ihrem Netzwerk verbunden sind.

Sparen sie geld, was sie lieben, streamen sie groß: schauen sie zu, einschließlich einer riesigen Auswahl an freien und Live-TV-Kanälen inklusive 275 Plus Live-TV-Kanälen auf dem Roku-Kanal – ideal zum Streamen von Fernsehen und Schneiden von Kabeln. Upgrade auf roku-streaming: alle ihre lieblingskanäle wie HBO Max, Netflix und Prime Video sind vorne und zentral auf dem anpassbaren Home-Bildschirm, plus Ihr Gerät wird mit automatischen Updates immer besser. Teilen sie es mit apple airplay: teilen sie mühelos Videos, Fotos, Musik und mehr von Ihren Apple-Geräten auf Ihren Fernseher.
ZnačkaRoku #ad
VýrobceRoku #ad
Výška0.83
Délka3
Hmotnost0.1
Šířka1.6
Číslo dílu829610004624
Modelka3941R2

8. Doando

#ad

Podporuje 1080p HD HDMI, 2,4/5 GHz, streamování audio/videa z PC/notebooku na HDTV projektory. Jednoduchý, bezdrátový a pohodlný, Doando Bezdrátový HDMI vysílač a přijímač – Plug & Play

#ad
Doando #ad - Asný filmový zážitek v hd rozlišení postavte si své vlastní domácí kino s těmito bezdrátovými sadami 1080p@60hz ultra hd hdmi. A podporuje šifrované aplikace projekce obrazovky. Ideální do kanceláře, av přijímačů, satelitních, konference, notebooků, Blu-ray a set-top boxů, televizorů, projekce kostela a domácí zábavy. Upozornění 1 * vysílač tx, 1 * hdmi konektor na sběrnici, 1 * přijímač rx, 2 x micro usb kabel, 1 * uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.

Automatické spojení bez ovladačů se skutečným zážitkem Plug and Play a eliminace kabeláže HDMI mezi zařízením a televizorem. Přístroj lze bezdrátově propojit přes hdmi výstup s většinou kabelových, DVR, monitorů, počítačových systémů a dalších médií. Můžete si užívat bezešvé hd tv seriály, sky go, comcast tv, živé sporty se svými přáteli nebo členy rodiny z aplikací, Neflix, Youtube, Vudu, BT Sport, Prime Video, Tiktok, filmy, HULU, xfiniTY, DIRECTV, Movistar atd. Mnohostranně kompatibilní s tímto bezdrátovým hdmi vysílačem a přijímačem je kompatibilní s televizory a projektory s hdmi vstupem.

Upozornění: pokud výrobek zůstane zaseknutý nebo zamrzne, dejte produktu nový síťový zdroj. Nepoužívejte napájení vašeho televizoru nebo počítače nebo jiných přístrojů, pro vyřešení problému musíte použít síťový zdroj. Plug & playplug and play: jednoduše připojte vysílač tx k hdmi portu pc/notebooku a poté přijímač rx na hdmi připojení HDTV/projektoru/monitoru. Nízká latenceintegrovaná standardní technologie přenosu 5 ghz bezdrátového hdmi bezdrátového vysílače a přijímače činí účinnost přenosu rychlejší a stabilnější, kterými může proniknout stěnou, 08 s téměř v reálném čase.
ZnačkaDoando #ad
VýrobceDoando #ad
Výška0.28
Délka4.53
Šířka1.34
Číslo díluG79-FGTY-DETD
ModelkaG79-FGTY-DETD
Záruka90 Day Warranty Against Manufacturer Defects

9. Amazon

#ad

Mit Unterstützung für Wi-Fi 6 sowie Streaming in Dolby Vision/Atmos und HDR10+, Der neue Amazon Fire TV Stick 4K

#ad
Amazon #ad - Drück einfach die alexa-Taste, um nach dem Wetter zu fragen oder das Licht zu dimmen. Möglicherweise fallen Abonnementgebühren an. Ein cineastisches erlebnis – genieße brillantes 4K Ultra HD, mit Unterstützung für Dolby Vision, HDR10+ und immersives Dolby Atmos-Audio.

Kostenloses streaming – greife auf tausende kostenlose Filme und Serienepisoden von beliebten werbefinanzierten Streaming-Apps wie Amazon Freevee, Twitch und Pluto TV zu. Du kannst deine lieblingsinhalte von Netflix, Prime Video, Disney+ und vielen mehr abspielen. Wi-fi-6-unterstützung – für ein ruckelfreies 4K-Streaming-Erlebnis, selbst wenn andere Geräte mit deinem Router verbunden sind. Mehr möglichkeiten mit deinem smart home – steuere kompatible Geräte wie Kameras, Leuchten und mehr. Grenzenlose unterhaltung – streame tausende filme und Serien.

Alexa-sprachfernbedienung – zum schnellen finden, starten und steuern von Inhalten mit deiner Stimme. Ruf mit den voreingestellten tasten deine Lieblings-Apps auf, schalte deinen Fernseher an und aus und stelle die Lautstärke ein, und all das mit nur einer Fernbedienung. Fortschrittliches 4k-streaming – die neueste Generation unseres beliebten 4K-Sticks sorgt für Entertainment auf hohem Niveau und bietet eine noch bessere Streaming-Leistung.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška0.55
Délka4.27
Hmotnost0.1
Šířka1.18
Číslo dílu53-033180
ModelkaM3N6RA

10. Amazon

#ad

Fire TV Stick 4K + Luna-Controller | Spiele-Streaming-Bundle

#ad
Amazon #ad - Abonnements separat erhältlich. Prime- oder Luna-Abonnement erforderlich. Abonniere luna+ oder die ubisoft- oder jackbox-Spielebibliothek und erhalte Zugriff auf eine stetig wachsende Menge an Spielen aus allen Genres.

Dieses bundle besteht aus einem fire tv stick 4k und einem luna-Controller – der Starter-Pack für Amazons Spiele-Streaming-Dienst Luna. Abonnements separat erhältlich. Verbindung über bluetooth – der Luna-Controller kann auf kompatiblen Geräten als herkömmlicher schnurloser Controller genutzt werden. Vollkommen ohne Spielkonsole. Lade die luna-app auf dein fire tv-Gerät herunter und spiel deine Lieblingsspiele direkt in der Cloud.

Verbindung über wlan – der luna-controller verbindet sich per Cloud-Direct-Technologie direkt mit den Luna-Servern und ermöglicht so ein Spielerlebnis mit geringer Latenz. Prime-mitglieder können ohne zusätzliche Kosten Fortnite und eine monatlich wechselnde Spieleauswahl spielen.
ZnačkaAmazon #ad