Top 10 Cast Iron Pan 28 cm – Grilovací pánve

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Hoffmann

#ad

Vnitřní výška 4,5 cm, černá, litý hliník, Hoffmann Grilovací pánev indukční vařič s poklicí 28 x 28 cm

#ad
Hoffmann #ad - Při použití na sporáku se násada nezahřívá, nehrozí nebezpečí popálení. Tyřhranné pánve nabízejí díky vaší konstrukci cca O 30 % větší objem než srovnatelné kulaté pánve. Jednoduché vaření bez tuku vám umožní prvotřídní nepřilnavé vlastnosti této praktické grilovací pánve.

Vaše spolehlivá pánev na celý život: robustní hliníková ruční litina, 100% Made in Germany, pro všechny druhy sporáků a 100% dno bez deformací – jinak peníze zpět. Nejlepší chuť s atraktivním vzhledem: koncentrované teplo v grilovacích proužcích propůjčuje vašim pokrmům nejlepší pražené aroma a správný vzhled. Odnímatelná rukojeť této pánve z hliníku umožňuje prostorově úsporné uložení a zjednodušuje použití v troubě do 250 °C. Technické údaje: litá pánev 28 x 28 cm i vnitřní výška 4 cm i 10 mm silné tepelné dno pro všechny typy sporáků i pro varné desky 20-24 cm I 2 kg I 1, 2 litru I nepřilnavý povrch I opětovně povrstvený I hliník ruční litina I lze prát v troubě do 250 °C I dno bez deformace.

Nejlepší výsledky smažení dosáhnete díky vynikající distribuci tepla až po okraj. Ištění se provádí rychle a jednoduše, protože pokrmy již nebudou ulpívat. Naprosto udržitelné díky službě opětovného povrstvení Hoffmann.
ZnačkaHoffmann #ad
VýrobceProfi Aluguß Alugusspfanne Gusspfanne Kochgeschirr Testsieger Aluguss-pfanne Testsieger #ad
Výška1.97
Délka11.02
Hmotnost4.34
Šířka11.02
Číslo díluAluguss Grillpfannen Steakpfannen
Modelka7965

2. Jean-Patrique

#ad

Aluminiumguss Griddle Pan mit Glasdeckel XL, Jean-Patrique The Whatever Pan

#ad
Jean-Patrique #ad - Leichter als gusseisen, aber genauso beeindruckend ist der Aluminiumguss die beste neue Option für alle Ihre Kochbedürfnisse. Hochwertige aluminum griddle pan ► hergestellt aus hochwertigem aluminiumguss. Kochen sie ihre Lieblingsgerichte so lecker wie möglich.
ZnačkaJean-Patrique #ad
VýrobceJean-Patrique #ad
Výška1.8
Délka15
Hmotnost4.85
Šířka11.8
Číslo díluJP1254
ModelkaJP1254

3. cuisinel

#ad

Pro vnitřní i venkovní použití, gril, kamna, gril, 20,3 cm + 25,4 cm + 30,5 cm předpálené pánve + silikonové kryty na rukojeti, oheň a indukční nádobí, sporák, Sada pánví z litiny

#ad
cuisinel #ad - Takže se můžete rozbalit nádobí na cuisinel. Nezáleží na tom, dušení a vysávání masa, zeleniny a další. Lze použít na pečení, smažení, grilu nebo dokonce nekonzistentním táboráku, zda použijete naše prémiové nádobí na svém kuchyňském sporáku, grilování, kamně, když se do pánví dostane studené pokrmy. Včetně silikonových držáků – tato prvotřídní profesionální sada pánví se dodává kompletně s protiskluzovými kryty pro žáruvzdorné rukojeti, tyto rukojeti nejen dobře vypadají, přelévání nebo servírování jídel vždy používejte chňapky při manipulaci s litinovým nádobím.

Přesné rozložení tepla a nesrovnatelné akumulaci tepla – litina cuisinel je známá pro dokonalé, šťavnaté opékání bez ztráty tepla, který bez ztráty tepla a rovnoměrné rozložení tepla usnadňují manipulaci s vařením. Ergonomický design rukojeti a vylévačka – pánve o velikosti 25, robustní a univerzální kuchyňské potřeby lze použít pro nakytání, 4 cm a 30, pečivo, burgery, ryby, vejce, pečené sušenky a pečení všech oblíbených klasik: steaky, koláče, dušení, takže můžete obě ruce bezpečně držet.

Po každém použití by litina měla ručně vyprat, snadno následující koření vede k bezpečné, důkladně uschnout na sporáku při středním horku a kořenit se přírodními oleji; neprat v myčce a nesušit na vzduchu. Tyto robustní, pečení: koláče, 5 cm mají poutko na přilbu, grilované sýry a mnoho dalšího. Ačkoliv je většina rukojetí z litiny obtížné manipulovat pouze s chňapkou, které poskytují bezpečné držení při vaření, ale také poskytují extra pevné držení při zacházení s horkou litinou. Můžete si být jisti, že uděláte správnou volbu a neexistuje žádné riziko.
Značkacuisinel #ad
VýrobceCuisinel #ad
Výška6
Délka17.3
Hmotnost4
Šířka13
Číslo díluC12608-10-12-V3
ModelkaC12608-10-12-V3

4. STAUB

#ad

černá,, STAUB Pánev z litiny, s hubicí, vhodná pro všechny druhy sporáků, 26 cm

#ad
STAUB #ad - Dva vylévací nosy, pro odlévání přebytečného tuku a ideální pro přípravu omáček. Indukce a v troubě. Rukojeť je vyrobena z litiny, díky čemuž lze pánev bez problémů použít i v troubě.

Matně černá smaltovaná vrstva je velmi robustní a hodí se zejména pro křupavé smažení. Litina zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla a ideální akumulaci tepla, pokrmy získají intenzivní chuť, maso je chutné křupavé s stručným římským aroma – pro použití na sporáku vč. Rozsah dodávky: 1 x staub pánev s vylévacími nosy, pans, materiál: litina, průměr: 26 cm, 1004370. Litinová pánev s průměrem 26 cm, s vylévacími nosy, ideální pro šťavnaté a jemné smažení a dušení pánví na maso a zeleninu.
ZnačkaSTAUB #ad
VýrobceZwilling #ad
Výška1.97
Délka19.29
Hmotnost6.17
Šířka10.24
Číslo dílu1004370
Modelka1004370
Záruka30 let.

5. WMF

#ad

černá, hliník s nepřilnavou povrchovou úpravou, WMF Grilovací pánev 27 × 27 cm, 27 cm, Durit Protect Plus nepřilnavá vrstva

#ad
WMF #ad - Obsah: 1× grilovací pánev 27 × 27 cm - číslo artiklu: 0589674291. Už více než 160 let žije značka wmf silnou tradicí.

Určeno pro sklokeramické, plynové a elektrické sporáky – nevhodné pro indukce. Dno s rovnoměrným rozdělením tepla pro rovnoměrné propečení. Materiál: hliník s nepřilnavou povrchovou úpravou. Je mezinárodně známá, stanovuje vysoké normy a je iniciátorem řady důležitých inovací na trhu. Její výrobky splňují vysoké nároky na design, kvalitu a funkčnost a tak provází labužníky jejich každodenním životem u stolu i v kuchyni. Durit protect plus nepřilnavá vrstva PTFE.
ZnačkaWMF #ad
VýrobceWMF #ad
Výška1.57
Délka10.63
Hmotnost0.04
Šířka10.63
Číslo dílu05.8967.4291
Modelka05.8967.4291

6. VICTORIA

#ad

Victoria 30,5 cm große Pizza-Pfanne aus Gusseisen mit langem Griff und Schlaufengriff, hergestellt in Kolumbien, vorbehandelt mit Leinsamenöl

#ad
VICTORIA #ad - Langlebig, robust und langlebig, diese gusseiserne Pizza-Pfanne ist einfach zu bedienen und wird jahrelang der tollen Mahlzeiten überstehen. Ihre lebensmittel bleiben länger warm und werden mit nützlichem Natureisen angereichert. Mit wenigen handgriffen hält unsere Grillplatte ein Leben lang. Unsere gusseisernen produkte werden aus ressourceneffizienten Materialien hergestellt, sind wirtschaftlich, überdauern traditionelles Kochgeschirr und bieten zuverlässiges Kochen für die kommenden Jahre.

Der lange griff bleibt kühl, wenn sie auf der Herdplatte kochen, und der Schlaufengriff macht es einfach, dieses Kochgeschirr vom Grill, Herd oder Lagerfeuer auf den Tisch zu bewegen. Vielseitig: unsere gusseiserne grillplatte ist aus natürlichen materialien hergestellt und kann fast überall verwendet werden, im Ofen, Elektro- oder Keramikherden, auf Induktionsherden, wie z. B. Einfach zu bedienen: geben sie ihrem kochen ein upgrade durch die verwendung von Gusseisen-Kochgeschirr.

Auf gas-, über einem Lagerfeuer oder auf einem Grill. Vom herd bis zum tisch: victoria stellt hochwertiges gusseisen-kochgeschirr seit 1939 in unseren eigenen Fabriken in Kolumbien her. Gusseisen-kochen: unsere gusseiserne runde pfanne verfügt über eine perfekt strukturierte vorbehandelte Haut, koscher-zertifiziertes Leinsamenöl, die bei jedem Gebrauch Gewürze aufbaut und ein leichteres Herauslösen bietet. Wir verwenden nur nicht-gvo, um es zu würzen, und es ist frei von PTFE und PFOA für gesünderes Kochen.
ZnačkaVICTORIA #ad
VýrobceVictoria #ad
Výška2
Délka19
Hmotnost6
Šířka12
Číslo díluGDL-187
ModelkaGDL-187

7. INTIGNIS

#ad

Elektrický a indukční vařič, INTIGNIS Grilovací pánev – nepřilnavá hliníková grilovací deska s nerezovým dnem a silikonovými rukojeťmi – skleněná poklice, plyn, vhodná do trouby, vhodná do myčky – BBQ

#ad
INTIGNIS #ad - Vaření pro celou rodinu – čím větší, tím lépe připravíte každý pokrm s touto pánví. Můžete je dokonce předat svým dětem, aby je mohly používat. Funguje s každým zdrojem tepla – naši pánvičku můžete použít na svých plynových hořácích, elektrických sporácích nebo grilech na dřevěné uhlí, indukčních sporácích.

Má větší objem, takže můžete připravit více jídel najednou. Pánev pro vaše každodenní potřeby – od sporáku přes sporák až po jídelní stůl. Můžete je použít také v troubě při 320 °c a dodávají se se skleněnou poklicí odolnou vůči troubě. Díky vyvýšeným liniím získáte dokonce krásné označení grilu. Bezpečné vaření – chraňte své ruce před náhodným popálením pomocí našich odnímatelných silikonových rukojetí.

Naše pánev s nepřilnavým povrchem neobsahuje žádné škodlivé látky, takže je vaše jídlo bezpečně konzumováno. Tato grilovací pánev je vyrobena ze silného, ale lehkého hliníkového odlitku, je tato nepřilnavá grilovací pánev bezpečná pro roky i generace. Snadné grilování – s keramickou nepřilnavou vrstvou greblon vhodnou pro potraviny můžete v této hliníkové pánvi o velikosti 28 cm x 5, 5 cm grilovat steaky a zeleninu nebo obracet vajíčka, aniž by se na ni přilepila.
ZnačkaINTIGNIS #ad
VýrobceINTIGNIS Designs #ad
Výška2.17
Délka14.17
Hmotnost3.31
Šířka12.6
ModelkaGRBK - 32

8. INTIGNIS

#ad

INTIGNIS Pánev Paella se skleněnou poklicí z nelepivého kamene Robustní kvalita bez PFOA, odnímatelné rukojeti 32 cm

#ad
INTIGNIS #ad - Všechny typy sporáků: – indukční, trouba, halogenový sporák, plyn, ohnivzdorný – až 260 °C. Vynikající odolnost proti korozi, BPA a PFOA. Přesně ta část, sklokeramická deska, elektrický, která vaší kuchyni ještě chyběla. Královna kuchyně. Péče a použití: – není nutné koření, pouze dřevěné nebo silikonové náčiní, lze mýt v myčce, indukční sporák.

Není nutný olej ani málo – naše pánve mají výkonnou ochranu technologie greblon, odolné vůči budoucnosti a trvale udržitelné nepřilnavé povrchy. V porovnání s jinými materiály, jako je litina nebo uhlíková ocel, které časem rezaví, naše pánev Paella s víkem nerezaví a nerozbije se. Bez genx, apeo, která výrazně prodlužuje životnost. Solidní konstrukce lehká hmotnost pro perfektní paellu. Pro perfektní paella – věděli jste, ve které se vaří španělské jídlo? naše 40cm pánev je široká a plochá, že paella je pojmenována po pánvi – paellera, aby mohla vaše rýže perfektně uvařit.

Mnohostranně použitelné: – perfektní na smažení, smažení, palačinky, omelety, všechny pokrmy z paella, vejce, fritování. Dostatečně velká na přípravu snídaně ve vlaku, palačinky, lze použít jako topnou desku nebo pod grilem. Lepší nádobí pro lepší život, který se nikdy nekývá ani nekroutí, keramicky zesílený povrch na vnitřní straně, z robustního hliníkového odlitku nízká hmotnost, zdraví a příznivé vaření, s nepřilnavým povrchem pro vaření s nízkým obsahem tuku a snadné čištění.
ZnačkaINTIGNIS #ad
VýrobceINTIGNIS #ad
Výška2.17
Délka15.75
Hmotnost4.41
Šířka12.6
Číslo dílu1
ModelkaPP

9. Tefal

#ad

Aluguss, Tefal Ingenio Eco Resist Grillpfanne, L8584004, 26 cm

#ad
Tefal #ad - Platzsparend - dank seiner Stapelbarkeit spart Ingenio Platz in Ihren Schränken. International products have separate terms, age ratings, and language of product, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions. Ingenio ist mehr als eine bratpfanne: Sie können auf dem Backblech backen, Ihre Rezepte im Ofen graten und die Reste im Kühlschrank aufbewahren. In diesem produkt: Grillpfanne, Aluguss, 26 cm. Leicht zu reinigen, hand- und spülmaschinenfest.
ZnačkaTefal #ad
VýrobceTEFAL #ad
Výška10.94
Délka2.17
Šířka10.94
Číslo díluL8584004
ModelkaL8584004

10. LE CREUSET

#ad

Anthrazit/Silber, 52102280010201, Mit Rillen, Für alle Herdarten inkl. Induktion geeignet, Le Creuset Aluminium-Antihaft Grillpfanne, 28 cm

#ad
LE CREUSET #ad - Induktion, geschmiedeten aluminium-Körper zur Zubereitung von Steaks sowie gegrilltem Gemüse oder Fisch, Alternative zum Grillen im Freien. Lieferumfang: 1x le creuset eierbecher, material: glasiertes steinzeug, maße: 5.

3 x 5. 3 x 5. 9 cm, gewicht: 90 g, farbe: ofenrot, füllmenge: 40 ml, 52102280010201. Ideal für fettarmes, perfektes ablösen des bratguts und einfache Reinigung durch die sehr abriebsbeständige, kalorienreduziertes Braten sowie die Zubereitung von empfindlichen Speisen wie Fisch, robuste 3-lagige Antihaftbeschichtung. Antihaftbeschichtete grillpfanne mit rillen aus widerstandsfähigem hart-eloxiertem, Für alle Herdarten inkl.

Verwendung von holz-, kunststoff- oder Silikonutensilien sowie eine Reinigung per Hand zum Schutz der Beschichtung empfohlen, spülmaschinengeeignet, 10 Jahre Garantie. Ebenmäßige, effiziente hitzeverteilung dank durchgängigem Aluminiummaterial an Topfboden und -wänden, Induktionsgeeignet durch Bodenkonstruktion mit magnetischer Edelstahlplatte, Komfortabler und sicherer Halt durch genieteten Stiel.
ZnačkaLE CREUSET #ad
VýrobceLe Creuset #ad
Výška2.96
Délka19.88
Hmotnost2.27
Šířka11.46
Číslo dílu52102280010201
ModelkaCA2500-28
Záruka30 jahre.