Top 10 Batterien Für Rauchmelder – Jednorázové baterie pro domácnosti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Varta

#ad

Varta baterie Mignon balení AA LR6 40 kusů v ekologickém balení

#ad
Varta #ad - Ideální pro přístroje s vysokou spotřebou energie, kapesní svítilna, osobní váha, myš, jako např. Trvanlivost 10 let, odolná proti vytečení, dlouhá životnost a certifikována podle mezinárodní normy: DIN EN ISO 9001:2008 a DIN EN ISO 1 4001: 2005.

Dálkově ovládané hračky, lékařské přístroje, rádiové zařízení, ovladače, elektronický měřič teploty. Vysoká kvalita "made in germany", značkový výrobek vyrobený v Německu. Vhodné pro teploměr, elektronické roboty, dálkové ovládání, lampu, klávesnice, herní myš, osvětlení elektronického nářadí. Baterie zásobní balení mignon aa alkalické baterie za výhodnou cenu, 40 kusů v recyklovatelném balení.
ZnačkaVarta #ad
VýrobceVARTA Consumer Batteries GmbH & Co. KGaA - Remington (CE) #ad
Výška2.17
Délka0.57
Hmotnost0.04
Šířka0.57
Číslo dílu4006211391
Modelka4006211391

2. Duracell

#ad

AA baterie pro domácnost a kancelář, s dlouhou životností, 12 kusů, Duracell Plus baterie AA

#ad
Duracell #ad - Důvěra: duracell byl součástí mise apollo-11 v roce 1969 a tím pádem první baterie na Měsíci. Ideální výkon: tyto baterie duracell aa jsou ideální pro napájení všech vašich každodenních přístrojů s až 100% dodatečnou životností*.

Trvanlivost: naše technologie udrží nepoužité baterie ve svém balení po dobu až 10 let jako nové**. Udržitelné balení: obal z 0% plastu je 100% recyklovatelný. Výsledky se mohou lišit v závislosti na zařízení nebo způsobu používání ** Skladování při pokojové teplotě. Dlouhá životnost baterií velikosti aa v digitálních fotoaparátech ve srovnání s průměrnou minimální životností test IEC, 2021 pro výrobky s vysokou spotřebou proudu. Kvalita: vysoce kvalitní nylonové zapínání zabraňuje vytékání naší AA baterie.
ZnačkaDuracell #ad
VýrobceDuracell #ad
Výška6.73
Délka0.71
Hmotnost0.44
Šířka4.69
Číslo díluCH295
ModelkaLR06
ZárukaČ

3. Varta

#ad

Ideální pro počítačové příslušenství, přístroje Smart Home, 40 kusů, Made in Germany exkluzivně v obchodě, VARTA Baterie AA, 1,5 V, alkalické, zásobní balení v ekologickém obalu, Power on Demand

#ad
Varta #ad - Jako jediný německý výrobce baterií, spoléháme na německo a na kvalitu našich baterií, která je celosvětově oceňována již více než 130 let. Ideální pro přístroje jako jsou dálkové ovládání, světelný budík, robot, rádiová zařízení, senzor pohybu, přístroje smart home, elektronické nářadí, nástěnné hodiny, digitální fotoaparát, termostat na radiátory, WiFi ovladač, dálkové ovládání, rádiový dotykový vypínač světla.

Varta power on demand: smart, flexibilní a výkonný! speciálně vyvinuto pro koncové mobilní uživatele. Varta – jméno znamená made in Germany a proto také za kvalitu a kompetenci. Baterie zásobní balení mignon aa alkalické baterie za výhodnou cenu, 40 kusů v recyklovatelném balení. Power on demand nabízí výkonnou energii, která je potřebná pro přístroje s vysokou spotřebou energie.
ZnačkaVarta #ad
VýrobceVARTA Consumer Batteries #ad
Výška0.87
Délka9.84
Hmotnost2.09
Šířka5.91
Číslo dílu400-AA Mignon
Modelka400-AA Mignon
Záruka10 let

4. Varta

#ad

0 V, Varta baterie ́ lithiová ́, 3, CR123 A

#ad
Varta #ad - Provedení = lithium. Jmenovité napětí = 3 V. Kapacita = 1600 mAh. Velikost označení = ostatní. Iec označení = ostatní.
ZnačkaVarta #ad
VýrobceVarta #ad
Výška5
Délka1
Hmotnost0.04
Šířka3.5
Číslo díluCR123A
ModelkaCR123A
Záruka2 year manufacturer

5. Duracell

#ad

Duracell High Power Lithium CR2 baterie 3V, 2 balení CR15H270 určený pro použití v senzorech, blesku a baterku, zámku bez klíčů

#ad
Duracell #ad - Duracell lithiové baterie high power jsou k dostání v mnoha velikostech: CR2, 123, 28L, 1/3N. Duracell lithiové baterie high power jsou určeny pro použití v zařízeních Smart Home senzory, bleskové světlo, bezklíčové zámky, kapesní svítilny, detektory kouře, příslušenství pro jízdní kola. Duracell high power lithiové CR2 baterie – trvalý výkon zaručen. Duracell high power lithium CR2 baterie využívají vysoce čisté lithium. 10 let záruka na skladování.
ZnačkaDuracell #ad
VýrobceProcter & Gamble GmbH (Non-Food / Braun) (BO per VSS) #ad
Výška0.25
Délka0.42
Hmotnost0.04
Šířka0.25
Číslo díluCR17355
ModelkaCR17355
ZárukaDuracell High Power lithiové CR2 baterie – trvalý výkon zaručen

6. Duracell

#ad

1,5 V LR6 MX1500, balení 12 ks Amazon Exclusive, Duracell Alkalické baterie Optimum AA Mignon

#ad
Duracell #ad - Duracell baterie optimum aa nabízejí až o 200 procent dodatečné životnosti v určitých zařízeních nebo extra napájení v jiných zařízeních – tak zajistěte, abyste ze svých zařízení dostali to nejlepší.

Optimální skladování: obal duracell optimum udržuje nové baterie na svém místě a umožňuje bezpečné uložení použitých baterií pro recyklaci. Získejte více ze svého přístroje – s dosud nejprůlomovou inovací od Duracell. V jiných zařízeních poskytuje duracell optimum více výkonu než dosavadní alkalické baterie Duracell tak, že fungují ještě lépe.
ZnačkaDuracell #ad
VýrobceDuracell #ad
Výška33.46
Délka23.62
Hmotnost0.05
Šířka23.62
Číslo díluLR06
ModelkaLR06
ZárukaČ

7. Varta

#ad

Alkalické, přístroje Smart Home, 1,5 V, skladové balení v ekologickém obalu, 100, Power on Demand, VARTA Baterie AA, ideální pro příslušenství k počítači, Made in Germany exkluzivně v obchodě Amazon

#ad
Varta #ad - Varta power on demand: smart, flexibilní a výkonný! speciálně vyvinuto pro koncové mobilní uživatele. Jako jediný německý výrobce baterií, spoléháme na německo a na kvalitu našich baterií, která je celosvětově oceňována již více než 130 let.

Ideální pro přístroje jako jsou dálkové ovládání, senzor pohybu, elektronické nářadí, termostat na radiátory, digitální fotoaparát, nástěnné hodiny, WiFi ovladač, rádiová zařízení, dálkové ovládání, robot, přístroje Smart Home, světelný budík, rádiový dotykový vypínač světla. Power on demand nabízí výkonnou energii, která je potřebná pro přístroje s vysokou spotřebou energie. Baterie zásobní balení mignon aa alkalické baterie za výhodnou cenu, 100 kusů v recyklovatelném balení. Varta – jméno znamená made in Germany a proto také za kvalitu a kompetenci.
ZnačkaVarta #ad
VýrobceVarta #ad
Výška1.54
Délka12.05
Hmotnost5.47
Šířka5.91
Číslo díluKIU
Modelka36488

8. Varta

#ad

Made in Germany Exkluzivně u Amazon, 20 kusů, ideální pro počítačové příslušenství, 1,5 V, flexibilní, VARTA Baterie AA, výkonné, Power on Demand, zásobní balení, chytré domácí přístroje, alkalické, chytré

#ad
Varta #ad - Jako jediný německý výrobce baterií, sázíme na místo německa a na kvalitu našich baterií, která se celosvětově oceňuje již více než 130 let. Varta – jméno znamená made in Germany a proto také kvalitu a kompetenci.

Ideální pro přístroje, termostat na radiátory, roboty, nástěnné hodiny, přístroje smart home, senzor pohybu, světelný budík, digitální fotoaparáty, dálkové ovládání, jako jsou dálkové ovládání, rádia, wifi ovladač, elektronické nářadí, rádiový dotykový spínač. Varta power on demand: smart, flexibilní a výkonný! speciálně vyvinuto pro mobilní koncové uživatele. Power on demand nabízí výkonnou energii, která je potřebná pro přístroje s vysokou spotřebou energie. Zásobní balení baterií mignon aa alkalické baterie za úspornou cenu, 20 kusů v recyklovatelném balení.
ZnačkaVarta #ad
VýrobceVarta #ad
Hmotnost1.04
Záruka10

9. Varta

#ad

Výkonné, Made in Germany exkluzivně v obchodě Amazon, AA 40 kusů + AAA 40 kusů, Power on Demand, VARTA Mixovací balení baterií 80 kusů, alkalické, skladové balení v ekologickém balení

#ad
Varta #ad - Akumulační baterie mignon 40 x aa a 40 x AAA alkalické baterie za výhodnou cenu v recyklovatelném balení. Ideální pro přístroje jako jsou dálkové ovládání, termostat na radiátory, nástěnné hodiny, světelný budík, digitální fotoaparát, dálkové ovládání, robot, rádiová zařízení, přístroje smart home, WiFi ovladač, elektronické nářadí, senzor pohybu, rádiový dotykový vypínač světla.

Jako jediný německý výrobce baterií, spoléháme na německo a na kvalitu našich baterií, která je celosvětově oceňována již více než 130 let. Power on demand nabízí výkonnou energii, která je potřebná pro přístroje s vysokou spotřebou energie. Varta power on demand: smart, flexibilní a výkonný! speciálně vyvinuto pro koncové mobilní uživatele. Varta – jméno znamená made in Germany a proto také za kvalitu a kompetenci.
ZnačkaVarta #ad
VýrobceVarta #ad
Hmotnost3.33
Záruka22

10. Varta

#ad

Výkonné, 10 kusů, VARTA Baterie 9V blokové baterie, ideální pro detektory kouře, flexibilní, Power on Demand, zásobní balení, požární a požární hlásiče exkluzivně v obchodě Amazon, chytré, alkalické

#ad
Varta #ad - Zásobní balení baterií 9v blok alkalických baterií za výhodnou cenu, 10 kusů v praktickém balení. Varta – jméno znamená made in Germany a proto také za kvalitu a kompetenci.

Varta power on demand: smart, flexibilní a výkonný! speciálně vyvinuto pro koncové mobilní uživatele. Power on demand nabízí výkonnou energii, která je potřebná pro přístroje s vysokou spotřebou energie. Ideální pro přístroje jako jsou dálkové ovládání, nástěnné hodiny, termostat na radiátory, přístroje smart home, senzor pohybu, dálkové ovládání, světelný budík, WiFi ovladač, digitální fotoaparát, elektronické nářadí, robot, rádiová zařízení, rádiový dotykový vypínač světla. Jako jediný německý výrobce baterií, spoléháme na německo a na kvalitu našich baterií, která je celosvětově oceňována již více než 130 let.
ZnačkaVarta #ad
VýrobceVARTA Consumer Batteries #ad
Výška0.91
Délka9.84
Hmotnost0.08
Šířka5.91
Číslo dílu402 - 9V
Modelka402 - 9V
Záruka5 let